Jump to content
Dogomania

Szelki Puppia lub Poshy dog


Agata_

Recommended Posts

Czy ktoś miał do czynienia z szelkami takiego typu: [URL]http://www.poshydog.com/pl/strona-gowna?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=338&category_id=54[/URL]

Jak to się sprawdza w uzytkowaniu, rzeczywiście są takie super-hiper czy nie ma co sobie głowy tym zawracać?
Pierwszym producentem takich szelek była Puppia, ale to Polski jak sprowadzają to tylko baaardzo male rozmiary, ja dla jamnika stand. potrzebuje nieco większych bo ma chłopak porzadna klatke piersiową, więc mogę sobie pozwolić na coś z Poshy Dog bo mają tez na takie pieski jak mój.

[COLOR=red][B]Wszystkim życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia dla Was i piesków oraz szczęścia ludzkiego i psiego![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam szelki firmy Puppia i faktycznie sa super! Btw Puppia tez ma duze rozmiary np.:
[URL]http://www.e-hotdog.pl/index.php?products=product&prod_id=462[/URL]

Powiem tak...polecałabym Puppia bo to marka dobra i sprawdzona natomiast Poshy Dog to jest polska firma która wcale nie jest az tak długo na rynku:/

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za link. Kurczę szkoda tylko, że nie można regulować obwodu przy szyjce... M będzie ciasnawa, a L moze być za duża
Ja akurat chcę czerwonę, a ten pasek wokół klatki piersiwej jest czarny... kurna.

Paulix -zimą tego i tak bym nie używała, bo Filippe chodzi ubrany i szelki ubvieram na ubranko, więc bedę zakładac klasyczne. Z racji posiadania jamnika to nawet jak jest tyci sniegu i tak szelki, ubranie od strony brzusznej jest mokre ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...