Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ewa1970']Niestety nie wiem jak to sie robi.:angryy:[/QUOTE]

to zrob taką jak ja mam, jest ladna i bardzo wygodna, tez mozna zdjęcia komentowac, jest gestbook, jest dziennik. Pojdz do [url]www.fotki.com[/url] lub [url]www.public.fotki.com[/url] (to jest to samo, nie wiem czemu dwa adresy...) i zarejestruj się tam, nastaw sobie ladny color scheme, inne nastawienia, opisz album i tak dalej, bardzo fajna galeryjka wyjdzie i potem ten swoj adres wrzucisz do swego podpisu i juz. I tak na wszelki wypadek będziesz miala swoje zdjęcia nie tylko w komputerze, ale i w internecie jakby co. Mozesz pasword zalozyc i podac go tylko tym, ktorym ty chcesz. No slowem - fajne te fotki.com :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vici i Jeannie']takie wymiary w 4 miesiące? przygotuj się, ze moze na nie malą oraz twardą sunię wyrosnąc :loveu:[/quote]
wlasnie!!!z jednej strony sie ciesze,bo mam coreczke 3,5letnia i ona tak szaleje z nia,ze gdyby byla z tych mniejszych to by ja chyba polamala,ale co jest najsmieszniejsze,mam dla niej kuwetke i ona tam siusia czasem jak z nia na dwor rano nie wyjde to ta kuwetka juz dla niej taka mala ze ona musi dobrze wycelowac zeby siusiu zrobic,tak sie smiesznie tam ustawia:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Moja Ineczka przytyła :multi:waży już 1690g będzie miała coiś ok 21-22cm w kłęibe23-24 długości, a 8 marca kończy 5 miesięcy[/quote]Ja Szyszkę muszę porządnie z kimś zmierzyć, bo samej mi za każdym razem wychodzi inaczej :mad:A wczoraj się ważyłyśmy ...... 2,8kg :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Ale długi twój Nero , no cóż wkońcu ma 4 miesiące potem stanie na długość ,a pójdzie we wzrost ( mogły by rosnąć już od początku symetrycznie:cool3: bo tak to niewiadomo jaki będzie ), jednak ja kocham wszystkie yorki.[/QUOTE]

kto tam moze wiedziec? z yorkami nigdy nie wiadomo do konca, moze i jeszcze podluzyc się :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img185.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img185/3413/12041419031qh.smil[/url]


[url]http://img155.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img155/8062/1204010810bvh.smil[/url]

nie mamy galerii bo sie nie znam jeszcze na tyle ale tu jest kilka slajdów

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...