Jump to content
Dogomania

waga i wzrost yorka


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no, mnie tez to ciekawi, bo przeciez ta waga rozna bywa, u jednych ciezsze kosci, u drugich ljezsze... ja mysle, ze trza nie wage porownywac w takich tematach jak ten, ale wlasnie wymiary :p
ja juz parekrotnie pisalam wymiary swojej suni, pamietam ze bylo tu wymiary i Auruni, a teraz prosze zeby dowiedzielibysmy o innych pieskach :multi:

Link to comment
Share on other sites

coś ok. 3,0kg na mojej łazienkowej wadze przy maksymalnym szarpaniu...myśle,że tak ok. 2,7 w rzeczywistości:cool3::cool3: kawał chłopa....uuu Jessi nam się poprawiła!!!
Tolek niby spory chłop,ale naprawdę to mluszek nie wiem gdzie on ma te kilogramy...wiesz nie wiem jak się trzymają dorosłe yorki które mają coś koło 1kg wrrrr:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

z tą wagą to naprawde rozenie bywa, ja widzialam yorka ktory ważył cos okolo 3 kg i był jak dla mnie przynajmniej maluszek i widzialam suczke ktory wazyla pol kilo mniej a była wieksza :) hm... także powinnismy rowniez pisac o wymiarach przy podaniu wagi:)

Link to comment
Share on other sites

Moja Jessi jak miała 3 mies ważyła 1,7 - tę wagę pamiętam, bo też myslałam, ze klopsik z niej będzie:eviltong::eviltong:
A doszło do tego, ze ostatnio ją "tuczyłam" żeby trochę ciałka dostała - bo sama skóra i kości:cool3:
Ona jest dość wysoka - jak ją jutro zmierzę to podam wymiarki:)))))
Ostatnio ważyła 2,7-2,8kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Boshhh.... toć to ja mam sporą kluchę z tego co czytam :niewiem: olbrzym jakiś? :niewiem:
Szyszka ma 4 miesiące i 2,2 kg :cool3:[/quote]
uuu to rzeczywiście rośnie jak na drożdżach...ale w sumie to już niedługo przystopuje ta waga,bo to taki okres...ale pewnie to tylko waga a i tak jest kruszynką!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jofka']uuu to rzeczywiście rośnie jak na drożdżach...ale w sumie to już niedługo przystopuje ta waga,bo to taki okres...ale pewnie to tylko waga a i tak jest kruszynką!!!:lol::lol:[/quote]
nie taka kryszynka :cool3: Taka... "w sam raz" jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vikiii']Moja Jessi jak miała 3 mies ważyła 1,7 - tę wagę pamiętam, bo też myslałam, ze klopsik z niej będzie:eviltong::eviltong:
A doszło do tego, ze ostatnio ją "tuczyłam" żeby trochę ciałka dostała - bo sama skóra i kości:cool3:
Ona jest dość wysoka - jak ją jutro zmierzę to podam wymiarki:)))))
Ostatnio ważyła 2,7-2,8kg[/quote]
No nie, ja tak się bałam ze mi przerośnie moja Ineczka wagw wzorca, bo w wieku 2,5 mieśiąca ważyłą ok 1500g, a teraz się boje że nie urośnie:cool3:- chociaż może przesadzm bo waży 1600g ale za to rośnie w góre ma 21cm w kłębie (skończyła 8 lutego 4 miesiące)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']No nie, ja tak się bałam ze mi przerośnie moja Ineczka wagw wzorca, bo w wieku 2,5 mieśiąca ważyłą ok 1500g, a teraz się boje że nie urośnie:cool3:- chociaż może przesadzm bo waży 1600g ale za to rośnie w góre ma 21cm w kłębie (skończyła 8 lutego 4 miesiące)[/QUOTE]

to dziwnie, ze na wagę nie przybiera, moze za malo trochę dajesz jesc? bywa, ze ludzie jakos nie chcąco trochę za bardzo liczą kazdy kąseczek i trochę za malo karmią yorki, a przeciez poki rosnie, musi dobrze szczegolnie odzywiac się :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vici i Jeannie']to dziwnie, ze na wagę nie przybiera, moze za malo trochę dajesz jesc? bywa, ze ludzie jakos nie chcąco trochę za bardzo liczą kazdy kąseczek i trochę za malo karmią yorki, a przeciez poki rosnie, musi dobrze szczegolnie odzywiac się :cool3:[/quote]

No wiesz:angryy: cały czas ma suchom karme w misce i dostaje mięska z ważywami i ryżem, a może tak jak moja Lady będzie rosła narpiew - wzrost a waga minimalnie ,a potem dobierze na wadze??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']No wiesz:angryy: cały czas ma suchom karme w misce i dostaje mięska z ważywami i ryżem, a może tak jak moja Lady będzie rosła narpiew - wzrost a waga minimalnie ,a potem dobierze na wadze??[/QUOTE]

ty nie gniewaj się tylko :p ja po prostu mowię, ze naprawdę duzo kto nie dokarmia... przeciez cie nie znam osobiscie, to i zapytalam :lol:
ale wiesz, bywa w takim przypadku jak twoj jeszcze druga sprawa, ze jak jedzenie zawsze lezy w misce, pieska one jakby i nie interesuje, trza dawac tylko tyle, ile trza na ten raz, a resztę zabierac, wtedy pies będzie wiedzial, ze jak jest czas i jest podane mu jedzenie, to trza jesc, bo potem nie będzie :eviltong: w taki sposob piesek tak nie wypieszcza się co do jedzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja lady też była tak karmina i wyrósł z niej york o pięknej wadze 2850g:loveu: maże by Inka była w tej wadze, jednak chyba nici z moich mażeń:-(
Inka
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/158/7a2062e6ba958c70.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/157/024a43386b8ed613.jpg[/IMG][/URL]
Lady
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/143/b9be6b92e6baf0f7.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...