Jump to content
Dogomania

Je bardzo szybko!!!


cmielik

Recommended Posts

Moja mała je tak szybko jakby jej ktos miał zaraz miske zabrac.Je wszystko, dosłownie Nie wiem mo:placz: ze cos zle robie Ma dwa miesiace i tydzien i wiecznie jest głodna karmie ja co cztery godziny ale to chyba za mało.Gdybym dawała tyle ile ona chce byłaby juz małym balonem co robic.

Link to comment
Share on other sites

No niestety bywaja takie psy, może z tego wyrośnie a może nie...Postaraj się trzymać ustalonych pór posiłków i jeśli piesek nie jest zdecydowanie zbyt chudy nie dokładaj. U mnie młody był taki odkurzacz, jeszcze nie zdążyłam postawić miski a już była pusta, krztusił się przy tym, potrafił zaraz po zjedzeniu zwymiotowac wszystko z powrotem do miski i zjeść jeszcze raz. I zachowywał sie jak pies co przez całe zycie nie dojada, mimo, że zawsze jedzonka było pod dostatkiem. Teraz też wszędzie szuka jedzenia, ale z miski je juz nieco spokojniej i wie, że więcej do niej nie dostanie. Co nie przeszkadza mu szukać frajera, który sie z nim podzieli (czyt. moi rodzice niestety). Ogólnie często szczeniory są takie nienazarte

Link to comment
Share on other sites

slyszalam nawet o ludziach,ktorzy pomiedzy karme wkladali 2 takie duze kamienie z rzeki..wtedy pies musi wybierac karme i jesc wolniej..
dla mnie to drastyczna metoda

ja namaczam karme,bo mam jeszcze szczeniaka no i nie pozwalam na szalenstwa po jedzeniu ze wzgledu na ryzyko skretu zoladka. a jak je szybko tak bedzie juz chyba zawsze jadl

Link to comment
Share on other sites

Chciałbym aby mój pies szybko jadł . On je średnio poł godziny zje pare kulek , idzie sie połozyć .Wraca zje połowe idzie sie napić , i położyć itd.
Suka zjada szybko i wylizuje dokładnie miske, a potem czeka az waćpan Czaruś zostawi coś w misce i dokańcza po nim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...