Jump to content
Dogomania

Moje niezastąpione zwierzakowo :)


Misia&Ruby

Recommended Posts

Dziękujemy za odwiedziny :)
strasznie nie kogę się doczekać, kiedy w końcu powstanie to schronisko, ale wiem, że jeszcze mnóstwo czasu... Staram się być cierpliwa :D


U nas w szkole trzeba wybrać sobie dodatkową godzinę w-f'u. Wcześniej chodziłam na siatkę, później przez kilka miesięcy na sport i rekreacje. W tym roku postanowiłam, że czas na coś innego. Planowałam zapisać się na basen, ale w tym roku odwołali i idę... Na kick boxing :D Może być ciekawie... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kick boxing ciekawe :D ja zawsze chodziłam na tenis stołowy, raz się zapisałam na siatkówkę, bo nie miałam innego wyjścia i podziękowałam bardzo, to chyba były najgorsze lekcje w-f jakie kiedykolwiek miałam ze względu na osoby które tam chodziły. Teraz już czwartego w-f wybierać nie muszę na szczęście, jeszcze tylko z basenu jakoś muszę się wymigać i będzie ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']

Ja jako fakultet wybrałam ogólnorozwojowe, chociaż miałam chrapkę na rekreację-turystykę, czyli wycieczki, wypady na basen, łyżwy itd :)[/QUOTE]

Rok temu byłam na rekreacji przez jakiś czas :) Było całkiem fajnie, też mieliśmy różne wypady. Ale teraz chciałam coś innego :D





Rubineczka dzisiaj źle się czuje... :(
[FONT=Arial]W nocy zaczęła się trząść, po jakimś czasie wstała z łóżka, poszła się napić do kuchni i zwymiotowała w nocy. W ciągu dnia zwymiotowała samą żółcią, trochę się trzęsła i prawie cały czas śpi. Moja biedulka kochana.
[/FONT] [FONT=Arial]Podejrzewam, że zjadła coś na wczorajszym wieczornym spacerze z tatą. Nie mogę go zmusić, żeby wyprowadzał ją na smyczy, a że było ciemno, to mógł nie zauważyć jak coś wcinała. Dałyśmy z mamą mu popalić, coś mi się wydaje, że będzie z nią wychodził na smyczy- będzie zmuszony.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

u super :) my nie możemy wybierać na co chodzimy :roll:
tylko jest w-f cztery razy w tygodniu i tyle ;)
piękna obróżka :D
dobrze,że już jest lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...