Jump to content
Dogomania

ONka Vega z Boguszyc również chce byc szczęśliwa !!! Pomożesz???


mikoada

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ostatniaszansa']W zalaczeniu nowe zdjecia Vegusi. Sporo sie za nia nachodzila, nie
szukala towarzystwa, ale jak juz ja dopadlam i zaczynalam glaskac, to
zatrzymywala sie. Nie maw niej cienia agresji, nawet jej do glowy by
nie przyszlo, aby okazac niezadowolenie. Slodka jest.[/QUOTE]


[img]http://img651.imageshack.us/img651/4456/vegaau.jpg[/img]

[img]http://img841.imageshack.us/img841/6255/vega1pv.jpg[/img]

[img]http://img200.imageshack.us/img200/4540/vega2f.jpg[/img]


Dla Vegusi tylko DT najlepiej bezpłatny!!! ( pobożne życzenie) żeby się otworzyła i zapomniała o schronisku !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zadbać to muszą pracownicy- opiekunowie ,bo pasą na te nasze psiaki jak świnki ,a potem problemy zdrowotne mają . Po ponad rocznych rozmowach jak się okazalo bez efektu rozstaliśmy sie bez bólu z wieloletnią pracownicą. Twierdziła, ze psy maja ... zaburzenia hormonalne po sterylkach/kastracjach i dlatego tak tyją :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Zasada jest prosta jak się za przeproszeniem żre to sie tyje, zwłaszcza z wiekiem. Teraz bierzemy Vegunię do szkolenia, wyczesywanie i będzie wraz z dwoma innymi psiakami z nadwagą na specjalnej diecie, dzięki darczyńcom ,mamy specjalną karmę. musi ją tez dokładniej zbadac wet bo cos mi sie nie podobają jej przednie łapy. wierz mi Gajowa to piękna,mądra sunia , łagodna, spokojna. Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pierwsza lekcja odbyła się w sobotę, na smyczy wyszła z pomieszczenia ale juz na wybiegu stanęła i ani drgnie. No to wykorzystałam sytuacje i ja wyczesałam. Bardze cierpliwie to znosiła a potem miziaki. nieomal padłam z wrażenia jak zobaczyłam pazury jak u niedźwiedzia brunatnego. Wet miał je ciut obciąc a za tydzien kolejny raz. Ktoś kto nie skacze na bungee, nie fruwa na lotniach ,ale lubi spokojne spacerki , Vega jest idealnym psem. Ona juz może iśc do domku. Super gdyby jeszcze ciupenkę schudła. tu w Boguszczyach jest b.spokojna, smutna, łagodna. Nie ma w niej cienia agresji, nie startuje do innych psów. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']I kolejne miłe zaskoczenie Vegunia wraz z innymi budryskami przybiegła sie ze mna przywitać . :) niestety kiepsko nam idzie nauka chodzenia na smyczy, ale tylko ode mnie brala paróweczkę. Z inną osoba zamierała przy ziemi i nawet nie spojrzała na smaki. Ewa[/QUOTE]

Widocznie Ci juz zaufała... niedługo sie przełamie i polubi spacery.

Link to comment
Share on other sites

a bo ja taki upierdliwiec jestem i łażę za Vegunią gadam do Niej, delikatnie miziam ,paróweczkami częstuje, a inne na plecy mi wskakują bo one też chcą . Kochała mnie Majka ,ale od trzech miesięcy nic tylko Pan Jóżef i Pan Józef ( opiekun ) owszem cieszy sie , łasi , łapę podaje, ale co rusz luka a gdzie Józef ? no zazdrośc mnie bierze :) Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

W budynku, z grupą psów w tym 4 swoich już dorosłych dzieci. Wiem od opiekunki,że utrzymuje czystość, robi się nieśmiała jak nas przyjeżdza cała grupa. Ciut schudła . Czasami wychodzi na wybieg i chowa się do budy, stoją 4, ale śpi w pomieszczeniu. W tej grupie mamy 22 psy. Mam kolejna kumpelke w schronisku - Osa :) od czasu szkolenia przybiega i radośnie wita juz nie jest taka nieśmiała. Z Vegunią to będzie dłuższa sprawa, raz bez nachalności przychodzi ,macha ogonkiem inny razem dyskretnie robi myk w jakiś kącik. Nie, nie ucieka w panice ale tak po angielsku. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...