Jump to content
Dogomania

Dortmund, Kassel, Hannover


MB'SH

Recommended Posts

Witam,
myślę nad 28-29. 10 Hannover, jeszccze nie byłam za granicą na wystawie a ta mnie kusi :cool3: :cool3: w miarę blisko :cool3: jeszcze pomyślę:roll: ale mój mąż jest za tym żeby jechać. W razie czego jedzie ktoś do Hannoveru??
z tego co wiem to do 30.08 płaci sie 40 euro za psa.
Pozdrawiam,
Monika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko Ono']Witam,
myślę nad 28-29. 10 Hannover, jeszccze nie byłam za granicą na wystawie a ta mnie kusi :cool3: :cool3: w miarę blisko :cool3: jeszcze pomyślę:roll: ale mój mąż jest za tym żeby jechać. W razie czego jedzie ktoś do Hannoveru??
z tego co wiem to do 30.08 płaci sie 40 euro za psa.
Pozdrawiam,
Monika[/quote]
A masz jakiegoś dokładnego linka do wystawy? Choc i tak pewnie pojedziemy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']A czy ktoś ma informacje dot. sędziów w Kassel? Interesuje mnie gr.V ( rasy prymitywne: cirneco dell Etna) i gr.X, charciki włoskie (italienische windspiele).[/quote]
Obie rasy, czyli charciki włoskie (italienische windspiele) i
cirneco dell Etna sędziuje Manfred Langer(D)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']A masz jakiegoś dokładnego linka do wystawy? Choc i tak pewnie pojedziemy:lol:[/quote]

Witam,
[URL="http://www.vdh.de/ausstellungen/int_ausstellungen_inland_suche.php?stadt=6&jahr=2006"]http://www.vdh.de/ausstellungen/int_ausstellungen_inland_suche.php?stadt=6&jahr=2006[/URL]
oto link, ale nie moge :shake: sie połapać gdzie są podani sędziowe, interesuje mnie III gr Yorkshire Terrier - może mi ktoś podać :oops:
Dziękuję i pozdrawiam,
Monika

Link to comment
Share on other sites

czy ktos znajacy niemiecki moglby to przetlumaczyc
[FONT=Verdana][SIZE=2]Nützen Sie auch die Möglichkeit an einem Wochenende zwei Anwartschaften auf den Österreichischen Jugendchampion bzw. Champion sowie ein CACIB zu erwerben und melden Sie auch für die [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Jest to przy informacji o wystawie w Tulln 30.09-01.10[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']czy ktos znajacy niemiecki moglby to przetlumaczyc
[FONT=Verdana][SIZE=2]Nützen Sie auch die Möglichkeit an einem Wochenende zwei Anwartschaften auf den Österreichischen Jugendchampion bzw. Champion sowie ein CACIB zu erwerben und melden Sie auch für die [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Jest to przy informacji o wystawie w Tulln 30.09-01.10[/SIZE][/FONT][/quote]
Wytlumacze wlasnymi slowami.... jest mozliwosc skorzystania tez w ten sam weekend zdobycia 2 wnioskow na ml.ch lub ch i uzyskania rowniez jednego CACIBa w Austrii

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...