Jump to content
Dogomania

@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)


anita_happy

Recommended Posts

[quote name='delfy2000']Nie miałam na myśli polskich, tylko odkacowych ;-) Ja lubię wszystko co dobre, bez względu skąd pochodzi. Ale to juz inna bajka, bo gotowanie jest moją pasją...Ooops zapomniałam zaczynić ciasto na chleb... lecę w takim razie... Buziole...[/QUOTE]
kurciaaaaaa daje wszystko za sledzika w cebulce mojej Mamy.....;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anita_happy']ULKA miała TYLKO KARTĘ ZDROWIA ZE SOBĄ - to jak Książeczka...
w karcie wszystko jest napisane bo historie miała BOGATĄ..6 lat w schronie

Karta ADOPCYJNA pójdzie POCZTĄ....ze schronu[/QUOTE]

Tam nie ma wpisanych informacji o żadnych odrobaczeniach, a szczepienie na wirusówki jest z 2005 roku!!!

Może odłóżmy na chwilę te zachwyty i niech ktoś sprawdzi datę odrobaczenia i szczepienia psa. Ja ludziom którzy czekali na PA kazałam przygotować książeczki szczepień, żeby pokazali że mają zadbane, regularnie szczepione psy. Mówiłam że z dogo pies będzie "full wypas" bo to jest u nas norma że pies ma szczepienia przed wyjazdem do DS.
I teraz się okazuje że pies nie ma szczepień?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']a w ogole to musze napisac ,ZE BARDZO DZIEKUJE MOJEMU MEZOWI-KOCHANEMU KIBICOWI (CHOC CICHEMU I SPONSOROWI NASZEJ NAJDROZSZEJ ULI;);)
ja Ja kocham....a wiecie jak On Ja kocha???/;)[/QUOTE]

A JAK KOCHA CIEBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ze wytrzymuje z Tobą
ahahhahahahah


no to Lolka...masz....sie ciesz :P po co fb wywalałaś :P załuje:P

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/230829_185407364843352_100001222696163_491488_6596803_n.jpg[/IMG]

wystrojone chłopaki
[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/229654_185407278176694_100001222696163_491487_7315102_n.jpg[/IMG]

KANAPOWANIE nr 1
[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/228369_185407514843337_100001222696163_491489_689374_n.jpg[/IMG]

Kanapowanie nr 2 - mało ostre, ale widac o co chodzi
[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223349_185407601509995_100001222696163_491490_1344591_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Tam nie ma wpisanych informacji o żadnych odrobaczeniach, a szczepienie na wirusówki jest z 2005 roku!!!

Może odłóżmy na chwilę te zachwyty i niech ktoś sprawdzi datę odrobaczenia i szczepienia psa. Ja ludziom którzy czekali na PA kazałam przygotować książeczki szczepień, żeby pokazali że mają zadbane, regularnie szczepione psy. Mówiłam że z dogo pies będzie "full wypas" bo to jest u nas norma że pies ma szczepienia przed wyjazdem do DS.
I teraz się okazuje że pies nie ma szczepień?[/QUOTE]

we wtorek jestem w schronie to się wywiem...mają pewnie kopie...
odorbaczona była u jamora jak przyjechała /Dropal/ + Friplex

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Tam nie ma wpisanych informacji o żadnych odrobaczeniach, a szczepienie na wirusówki jest z 2005 roku!!!

Może odłóżmy na chwilę te zachwyty i niech ktoś sprawdzi datę odrobaczenia i szczepienia psa. Ja ludziom którzy czekali na PA kazałam przygotować książeczki szczepień, żeby pokazali że mają zadbane, regularnie szczepione psy. Mówiłam że z dogo pies będzie "full wypas" bo to jest u nas norma że pies ma szczepienia przed wyjazdem do DS.
I teraz się okazuje że pies nie ma szczepień?[/QUOTE]
Oczywiscie,ze wszystko sprawdze!Tak nie moze byc i jest mi teraz strasznie przykro i wstyd!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']Oczywiscie,ze wszystko sprawdze!Tak nie moze byc i jest mi teraz strasznie przykro i wstyd!!![/QUOTE]

ciekawe jak sprawdzisz...coo???WE wtrorekjestem w schronie w radomiu - nie wiem czy mają kopie kart zdrowia psa..czy wydają z psem wszystko
ja jej karte ogladałąm - wściekliznę miała aktualną - jak by nie miała to jamor by kazał szczepić...
odrobaczenie miała i odpchlenie u jamora jak przyjechała /bo zestaw dostała ze schronu/
wpisana była steryla..jakie antybioty brała..alll...cała jej historia przez 6 lat.
wirusówek nie pamiętam - ale jak Neris mówisz,z e 2005 - to znaczy,z e za szczeniaka je dostała.
[B]
WE WTOREK SIE ZAPYTAM bo będę osobiście w schronie...


[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']ciekawe jak sprawdzisz...coo???WE wtrorekjestem w schronie w radomiu - nie wiem czy mają kopie kart zdrowia psa..czy wydają z psem wszystko
ja jej karte ogladałąm - wściekliznę miała aktualną - jak by nie miała to jamor by kazał szczepić...
odrobaczenie miała i odpchlenie u jamora jak przyjechała /bo zestaw dostała ze schronu/
wpisana była steryla..jakie antybioty brała..alll...cała jej historia przez 6 lat.
wirusówek nie pamiętam - ale jak Neris mówisz,z e 2005 - to znaczy,z e za szczeniaka je dostała.
[B]
WE WTOREK SIE ZAPYTAM bo będę osobiście w schronie...


[/B][/QUOTE]
No wlasnie tak sie dowiem,bo pamietam,ze mowilas,ze bedziesz!!!!

Link to comment
Share on other sites

w schronie wirusówek nie szczepią, prawda?
Tylko wścieklizna...
A jamor mógł nie powpisywać w kartę odrobaczenia...

Neris, to rzeczywiście państwo zostali posprawdzani ;)
Nieładnie jakby Ulka nie miała szczepienia ważnego. Ale to można jakby co powtórzyć. Dać kasę na kompletną szczepionkę i niech na miejscu się zaszczepi dziewczyna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']No wlasnie tak sie dowiem,bo pamietam,ze mowilas,ze bedziesz!!!![/QUOTE]

dzwoniałm do KAsi ze schronu..
wirusówki nie szczepią..tylko raz...

Wścieklizna bankowo jest...na karcie jest numer psa - po tym numerze mozna miec kopie wscieklizny

[B]wirusówki doszczepić można - ZAPŁACIMY ZA WIRUSÓWKI WETOWI i ZA DOJAZD...[/B]
[B]od razu niech da ULCE FRONTLINE[/B]

[B]FAKTURA na Fundacje od WETA - usługi weterynaryjne /szczepienie+zab pw kleszczom/[/B] - płatne przelewem...

FAKTURY moge płacic od OBY JUTRA!!bo na dzień dzisiejszy zablokowałam sobie konto - wpisałam źle hasło i zablokowałam dostep do konta

[B]odrobaczona i odpchlona BYŁA U JAMORA w momencie dostarczenie[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']dzwoniałm do KAsi ze schronu..
wirusówki nie szczepią..tylko raz...

Wścieklizna bankowo jest...na karcie jest numer psa - po tym numerze mozna miec kopie wscieklizny

[B]wirusówki doszczepić można - ZAPŁACIMY ZA WIRUSÓWKI WETOWI i ZA DOJAZD...[/B]
[B]od razu niech da ULCE FRONTLINE[/B]

[B]FAKTURA na Fundacje od WETA - usługi weterynaryjne /szczepienie+zab pw kleszczom/[/B] - płatne przelewem...

FAKTURY moge płacic od OBY JUTRA!!bo na dzień dzisiejszy zablokowałam sobie konto - wpisałam źle hasło i zablokowałam dostep do konta

[B]odrobaczona i odpchlona BYŁA U JAMORA w momencie dostarczenie[/B][/QUOTE]
dobra,super...zadzwonie i powiem p.Danusi!

Link to comment
Share on other sites

Pani Danusia mi wczoraj mowila,ze jak Ula byla z Nia na obchodzie gospodarstwa to uslyszala krowe !!Glosne MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU i na tych swoich krotkich nozkach zwiala do domu hehehheh,pedzila jak wiatr pewnie;)ponadto uwielbia sie szczotkowac i dzis juz troszke zjadla:)wczoraj byla zbyt przestraszona:(
oczywiscie spala w lozeczku...;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=navy][B]dobrze się bawicie szalone dziewczyny???? [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_I_x4Uhz20m4/TcbifY0TKYI/AAAAAAAABcQ/MQustt9DPxU/min2_920%5B1%5D.jpg[/IMG]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=navy]Ulcia narodziła się na nowo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova'][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=navy][B]dobrze się bawicie szalone dziewczyny???? [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_I_x4Uhz20m4/TcbifY0TKYI/AAAAAAAABcQ/MQustt9DPxU/min2_920%5B1%5D.jpg[/IMG]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=navy]Ulcia narodziła się na nowo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE]
o jaka dzidzia sliczna!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova'][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=navy][B]dobrze się bawicie szalone dziewczyny???? [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_I_x4Uhz20m4/TcbifY0TKYI/AAAAAAAABcQ/MQustt9DPxU/min2_920%5B1%5D.jpg[/IMG]
[B][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=navy]Ulcia narodziła się na nowo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE]

ona była podobna..ale miała sterczące uszy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Tam nie ma wpisanych informacji o żadnych odrobaczeniach, a szczepienie na wirusówki jest z 2005 roku!!!
Może odłóżmy na chwilę te zachwyty i niech ktoś sprawdzi datę odrobaczenia i szczepienia psa. Ja ludziom którzy czekali na PA kazałam przygotować książeczki szczepień, żeby pokazali że mają zadbane, regularnie szczepione psy. Mówiłam że z dogo pies będzie "full wypas" bo to jest u nas norma że pies ma szczepienia przed wyjazdem do DS.
I teraz się okazuje że pies nie ma szczepień?[/QUOTE]

[quote name='anita_happy']dzwoniałm do KAsi ze schronu..
wirusówki nie szczepią..tylko raz...
Wścieklizna bankowo jest...na karcie jest numer psa - po tym numerze mozna miec kopie wscieklizny
[B]wirusówki doszczepić można - ZAPŁACIMY ZA WIRUSÓWKI WETOWI i ZA DOJAZD...[/B]
[B]od razu niech da ULCE FRONTLINE[/B]
[B]FAKTURA na Fundacje od WETA - usługi weterynaryjne /szczepienie+zab pw kleszczom/[/B] - płatne przelewem...
FAKTURY moge płacic od OBY JUTRA!!bo na dzień dzisiejszy zablokowałam sobie konto - wpisałam źle hasło i zablokowałam dostep do konta
[B][B]odrobaczona i odpchlona BYŁA U JAMORA w momencie dostarczenie[/B][/B][/QUOTE]
Rozumiem, że te fakty powinny byc wpisane w dokumentację Ulki, tak?
Jezeli tak, to dlaczego Jamor tego nie zrobił i nikt tego nie sprawdził przed zabraniem Ulki?
Faktycznie, trochę nieładnie to wyszło...

Pzdr.[URL="http://www.dogomania.pl/threads/18883-Basenji-Asiaczek-przyjaciele/page1556"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...