Jump to content
Dogomania

@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anita tzn,ze Ulka nie pojedzie w ten weekend tylko jeszcze tydzien w hoteliku?????????????????????
jaesli tak,to..........ja sie nie zgadzam:)mamy transport na ten weekend,zbieramy kase dalej ,ja doloze reszte..................Ulka jedzie w ten!!!!
Tylko pisz szybko czy dobrze zrozumialam,ze to o nastepny week chodzi!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']Anita tzn,ze Ulka nie pojedzie w ten weekend tylko jeszcze tydzien w hoteliku?????????????????????
jaesli tak,to..........ja sie nie zgadzam:)mamy transport na ten weekend,zbieramy kase dalej ,ja doloze reszte..................Ulka jedzie w ten!!!!
Tylko pisz szybko czy dobrze zrozumialam,ze to o nastepny week chodzi!!![/QUOTE]

za tydzień...z marakotą....
daj dziewczynie szanse pobycia z ULKĄ! :P
tydzien w hotelu jej nic nie zbawi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']dzisiejsze wpłaty to były wpłaty kwietniowe na ULE na konto Fundejszyn...
np. [B]Asieczek wpłaciła 30 zl /deklarowała 10 zł mc/....czyli to wpłata na pare miechów/[/B]
[B]ide na pierwszą strone[/B][/QUOTE]

[quote name='Lolalola']nie !!![B]asiaczek napisala ,ze teraz jednorazowo daje 30 !!!!pozniej bedzie 10.[/B].........[/QUOTE]
Tak, dokładnie!
Deklarowałam stałą w wys. 10 zł/mies.
Miałam kilka złotych więcej, więc wpłaciłam 30 zł (10 zł stałej + 20 zł - jednorazowo).
Ale na następne miesiące podtrzymuję niestety tylko 10 zł.

Mnie się tez wydaje, że lepiej, aby Ulka pojechała w najbliższy weekend, bo ma duże zadłużenie, więc po co jeszcze do tego zadłuzenia ma dochodzić tydzięń w hotelu...?
No, ale to inni decydują, ja tylko napisałam moje zdanie:)

pzdr.
[INDENT][URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Lolka - nie wiem - jak wolisz..ULA miała transport za free w next week!!!bo Marakota sie uparła wczoraj, ze zapłaci za podróz sama..
nie etycznie obarczać ludzi całymi kosztami paliwa - bo są duze....a nawet bardzo
ale jak sie Lolka uparła to niech ULKA jedzie...
Lolka to gorąca dziewczyna - nie przegada się jej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']nic sobie nie zakladam:)co najwyzej rano majtki i ubranie...;)
zaraz dzwonie do pani i mowie,ze krolowa Ula przybywa w sobote a Ty potwierdz to Jamorowi prosze!!!!
Pozniej Elmira tez zadzwoni o ktorej bedzie po Ule jechac:)[/QUOTE]
OK....ide se fona podłaczyc na ładowanie..marakota bedzie MARKOTNA, ze to nie ona ULE wiezie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']OK....ide se fona podłaczyc na ładowanie..marakota bedzie MARKOTNA, ze to nie ona ULE wiezie:([/QUOTE]
Podziekuj prosze Cioci Markotnej Malgosi;)za chec pomocy!!!!!!!!to bardzo mile,ale ja juz nie sypiam przez Ulke od grudnia dobrze...choc wiem,ze u Jamora ma super...;)che miec wszystko dopiete na ostatni guzik i chce zeby Ula juz byla w swoim domku,teraz,natychmiast i w tej chwili:)
Pani czeka na Ule o ktorejkolwiek w sobote:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']Podziekuj prosze Cioci Markotnej Malgosi;)za chec pomocy!!!!!!!!to bardzo mile,ale ja juz nie sypiam przez Ulke od grudnia dobrze...choc wiem,ze u Jamora ma super...;)che miec wszystko dopiete na ostatni guzik i chce zeby Ula juz byla w swoim domku,teran,natychmiast i w tej chwili:)
[B]Pani czeka na Ule o ktorejkolwiek w sobote:)[/B][/QUOTE]
Jeeeeeee.....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']A wiec princess Ulaaalla zostanie zawieziona powozem panny Elmiry za ....620zl:)....i od soboty bedzie mieszkac w domku i bedzie kochana;)[/QUOTE]

Super Lolalola - to chyba mniej niż poprzednia kalkulacja... no i taniej bez tygodnia hotelu u Jamora... Czyli jak stoimy finansowo z rozliczeniami?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...