Jump to content
Dogomania

Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy


aga38

Recommended Posts

Zuzka w adopcjach niestety cisza :-( Dziś wstawię psiaki od Nadji a zostaną jeszcze ode mnie i od Rajka i 5 kociąt.

 

Na pierwszy strzał pójdzie Renia-to dobermanka wiek około 3 lata,zabrana w stanie skrajnego wycieńczenia,wesoła sunia,kontaktowa do innych psów ok z kotami kontaktu nie miała,ale myślę ze nie jest źle skoro stała na łańcuchu i nie zjadła babsku kur,na naszych oczach łykała w powietrzu zielone jabłka ,które spadały z drzewa :-( Jest wysterylizowana,zaszczepiona,zachipowana,w dniu zabrania była w połowie ciąży .

 

Następnie Lary i Szymon. Lart wyglada jak mieszaniec jamnika z rotwailerem,czyli postura jamnika,uroda rotka :-) To przesympatyczny młody psiak ma jakieś 7-8 miesięcy. Pies idealny ,kocha dzieci ( mój wnuczek cuda z nim robił a on oaza spokoju ),do innych zwierząt jak najbardziej ok,przyjaciel wszystkich ,charakter idealny no i ta jego uroda :-) Dla mnie jest cudny. Zaszczepiony,zachipowany,wykastrowany. I jeszcze Szymek,wielkości pekińczyka (pewno jakis pradziadek nim był) Spokojny bezproblemowy psiak,bardzo grzeczny,zaszczepiony,zachipowany,wykastrowany,wiek około roku. Szymek i Lary stracili domy podobnie jak Pirat i Bogdan,sa psami z tego samego wyburzanego osiedla :-( Zuzka tyle wiem,więcej pewno Nadja napisze

Link to comment
Share on other sites

a ja jestem zakochana w Larym :-) Cudo nie pies! :loveu:   tego co wiem cisza jest u nas wszystkich,a ludzie maja coraz wieksze wymagania,najlepiej pies ale na już,proszę dowieźć,pomacam ,obejrzę i pomyślę,to nic że drugi koniec Polski ufff...

Link to comment
Share on other sites

Zuzka wysłałam Ci na pocztę zdjęcia nowego podopiecznego Rajka. Pojechaliśmy go zabrać z ulicy ,bo bezdomny a psiak o zgrozo ma właścicieli i według nich super zadbany,wejdz na fb jest u mnie na osi.

Psiak ma na imie Major ma około 4 lata jak dobrze pamiętam,zachipowany,wykastrowany niedługo szczepienie. Do psów i kota jak najbardziej ok,bardzo wesoły ,towarzyski ,kocha ludzi,uwielbia wylegiwac się na kanapie a stał na krowim łańcuchu przy rozwalającej się budzie. Skóra,gnat i dred :-( Ale najważniejsze że u Rajka dochodzi do siebie :-)

Link to comment
Share on other sites

Zuzka wysłałam Ci na pocztę zdjęcia nowego podopiecznego Rajka. Pojechaliśmy go zabrać z ulicy ,bo bezdomny a psiak o zgrozo ma właścicieli i według nich super zadbany,wejdz na fb jest u mnie na osi.

Psiak ma na imie Major ma około 4 lata jak dobrze pamiętam,zachipowany,wykastrowany niedługo szczepienie. Do psów i kota jak najbardziej ok,bardzo wesoły ,towarzyski ,kocha ludzi,uwielbia wylegiwac się na kanapie a stał na krowim łańcuchu przy rozwalającej się budzie. Skóra,gnat i dred :-( Ale najważniejsze że u Rajka dochodzi do siebie :smile:

Już go mam.Nieźle musiał być sfilcowany :lookarou:

 

Miałam maila ws Szymka,facet ma dzwonić :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zuzka żeby nie było że jest cicho. Proszę ogłoś nowe biedy na mój nr telefonu. Pierwsza to Lejdi ma 3 lata,zaszczepiona,zachipowana,wysterylizowana,znaleziona na ulicy w Pawłowie,właściciel się odnalazł po chipie jednak Lejdi mieszkała w klatce na podwórku,kiedy kazaliśmy poprawić jej warunki pani się jej zrzekła,powiedziała że jej nie chce,mały dziamot z niej,ale i super niańka Ksawerego,do innych psów ok,koty goni ale chyba w celu poznawczym bo dogoniła i nie zjadła hehehe,druga to Emi wywalona pod szpitalem w Skarzysku ma 8 lat zaszczepiona,wysterylizowana,zachipowana,szczekuś pierwsza liga,chyba stała na łańcuchu bo ma zapędy stróża,jednak kotów nie lubi i dwa szyle z lasu około 7 tygodni,Sylwia (włos krótki) i Wiesiek (puchatek) imoina na cześć leśniczych którzy je uratowali :-)

Zdjęcia wysyłam Ci na e-mail i odbierz pw :-)

Link to comment
Share on other sites

Do mnie dzisiaj przyjechały 2 szczeniaki,znalezione przez leśniczego w lesie w kartonie :-( Bidulki prawie zamarzły,maja jakies 6 tygodni i ważą po kg z czego połowa to chyba robale :-(

Zuzka dzisiaj do nowego domu pojechał Lary i Rico

A Tokio,Troja,Kaja też się załapały na kurs? :smile:

 

Co słychać u Tereski,Magika,Sisi,Simona,Szymka,podrostków z Bugaja,Reni,Bogusia?Zero odzewu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...