Jump to content
Dogomania

Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy


aga38

Recommended Posts

Zuzka,Lupi to jeden z 7 psiaków zabrany z interwencji w skarzysku,który był w tym samym dt z Luną i Luckiem,w niedzielę do nowego domu jedzie Aisza zamieszka w Kaliszu

To ja chyba nie miałam jego fotek albo mi umknęły :hmmmm: Dziś Aisza,Belmondo i Kaja wskoczyły na pierwszą stronę gumtree.Na wszelki wypadek nie usuwam na razie Aiszy.

 

A co ze szczeniakiem z Bugaja?został piesek: http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/5mies-piesek-bedzie-sredni-duzy-607809720

Link to comment
Share on other sites

No i mamy nowe biedy. Zuzka wstawię fotki Dory i Pirata pod opieka Bożenki i Babci i Bonga pod opieka Rajka.

 

Pierwsza idzie Dora :-)

[attachment=4616:DSC_0615.JPG][attachment=4616:DSC_0615.JPG]

 

[[attachment=4617:DSC_0609.JPG]

 

[attachment=4618:DSC_0619.JPG]

 

[attachment=4619:DSC_0625.JPG]

 

[attachment=4620:DSC_0617.JPG]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak Zuzka,Pirat wrócił,nie miał wyjścia,jego dom zostaje wyburzony jak wiele domów na Bugaju :-( Pirat ma jakieś 2 lata,moze mieszkać z innymi zwierzakami do ludzi jest ok,choć wiele przeszedł,próbowano go nawet podpalić żywcem,szyję miał podciętą i bielmo na oku też się samo nie zrobiło. Niestety to jeszcze nie koniec naszych nowych podopieczny,u Nadji są 2 i u mnie 2,jedna sunia nawet tu nie zaistniała bo udało jej sie znaleźć szybko dom pocztą pantoflową

Link to comment
Share on other sites

Dora to ok 3-miesięczna suczka. Jest zaszczepiona i odrobaczona. Oczywiscie bedzie zaczipowana. Docelowo będzie duzym psem. Obecnie mieszka u mojej mamy.O dziwo zachowuje czystość w domu. Jak to szczeniak jest bardzo żywiolowa . Mieszka z psami i kotami ,i ze wszystkimi bawila by sie na okrągło. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Bongo ma ok.roku,do nowego domu pojedzie po wszystkich zabiegach czyli kastracja szczepienie czipowanie narazie musi sie troszkę zregenerowac bo głodował bardzo długo poniewierając się na wsi,bardzo lgnie do mnie chociaż na ulicy był bardzo nieufny,do innych zwierząt ok,bardzo dobry stróż w ciągu dnia reaguje na każdego przechodnia przy ogrodzeniu,reaguje na komendę siad i daj łape a co do Babsi to sam nie wiem co napisac bo najchętniej bym ją zostawił ze względu na wiek i przeszłośc ale niestety na kolejnego psa na stałe nie mam szans,Babsia ma ok.9 lat,jest po sterylizacji,szczepieniu,czipowaniu,bardzo zazdrosna o inne psy (tylko mnie głaskaj)  i miejsce w łóżku,trafiła do mnie z wagą 2,8kg (skóra i kośc) aktualna waga 5 kg,jest maleńka i bardzo bardzo grzeczna.

Link to comment
Share on other sites

Zuzka,Pirat nie miał łatwego życia,z tego co udało nam sie ustalić,wyrzucany był kilkakrotnie i pomieszkiwał na ulicy w różnych miejscach. W jego ostatnim przyczółku tez różowo nie było,niby ludzie przygarnęli dali jeść ale na tym koniec. Niestety przeszkadzał tam wielu osobom i dla jego własnego bezpieczeństwa przez osoby ,które się nim zajeły,siedział uwiązany na łańcuchu w komórce. Był tak niestety dlatego ze Piratowi ktoś wybił oko,poderżnął gardło a na koniec ktoś polał go ropą i innymi świństwami jego szczęście że nie podpalili go zwyrodnialcy. Niestety dom do którego się przybłąkał został rozebrany jak wiele domów w tamtej okolicy,ludzi poprzenosili a zwierzęta zostały. Pirat jest zgodny do innych zwierząt (to kolega Bogusia,razem się tułali),nie gania też kotów,jednak musi mieszkać na zamkniętym szczelnie terenie,ponieważ kiedy ucieknie wraca na swoje stare śmieci,których niestety już nie ma. Ładnie chodzi na smyczy,jest przyjacielski,na początku może trochę nieufny i nieśmiały ale po chwili wychodzi z niego wesoły i towarzyski psiak. Jest zaszczepiony,zachipowany i wykastrowany.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...