Jump to content
Dogomania

krycie


sułtan

Recommended Posts

cześć mam do was pytanie. mam prawie 2 letniego amstaffa ostatnio miał pokryć suczke ale tego nie zrobił,niewiem dlaczego ,ta suczka napewno była gotowa a mój piesek zero zainteresowania.czy on nigdy nie bedzie krył? zamierzałam dokupić suczke ale niewiem czy to ma sens.jezeli ktoś go może wytłumaczyć to byłabym wdzięczna 0X

Link to comment
Share on other sites

cześć mam do was pytanie. mam prawie 2 letniego amstaffa ostatnio miał pokryć suczke ale tego nie zrobił,niewiem dlaczego ,ta suczka napewno była gotowa a mój piesek zero zainteresowania.czy on nigdy nie bedzie krył? zamierzałam dokupić suczke ale niewiem czy to ma sens.jezeli ktoś go może wytłumaczyć to byłabym wdzięczna 0X

Nie martw sie. Przerabialismy to z naszym malamutem tez w podobnym wieku. Owszem wachal, wylizywal, ale kryc nie chcial.Nawet behawiorysta nie pomogl. Nie podobala mu sie panna i juz. Tez bylo nerwowo, ale niebawem znalazla sie inna chetna panna. Zanim przywitalysmy sie z wlascicielka pieski zrobily swoje a zaloty odrobily po fakcie. Okazalo sie (po rozmowach z hodowcami) ,ze takie przypadki sie zdarzaja.

Link to comment
Share on other sites

U nas było podobnie, tylko z ojcem Tytuski. Tak sie "zakochał" w Muzie, ze nie chciał potem kryć innej, odchodził zniesmaczony i nie był zainteresowany.

Nie jestem super znawcą w tej kwestii (odchowałam tylko 5 miotów szczeniaków), ale moze po prostu nie był to odpowiedni dzień, albo suka mu nie podeszła?

A co na to wet?

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Może być tak, że suka nie była już lub jeszcze gotowa. Pies może zainteresować się suką w cieczce, ale gdy nie są to TE dni, nic nie zdziała. Na twoją gorącą prośbę może kryć, ale nic z tego nie będzie - tak było w moim przypadku. Pojechałam do psa za wcześnie, choć wydawało mi się, że suka jest gotowa, bo okazuje zainteresowanie psami, odstawia ogon itp. No ale pies nie chciał 0X Dopiero po naszych (moich i Gosi) gorących namowach łaskawie zrobił to, co miał zrobić, ale nie był zadowolony. I krycie bylo puste.

Za drugim razem robiłam krew na progesteron i jak pojechałam, to zanim się obejrzałyśmy, było po wszystkim. A szczeniaków 10.

Aga&Co

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...