Jump to content
Dogomania

Basenji i my - African Elite FCI


Buszki

Recommended Posts

[quote name='jamnicze']Eeeeee, jakie przydziały, serdecznie zapraszamy do DM :)[/QUOTE]


Ale ja właśnie do Opola jadę :evil_lol:.



[quote name='Asiaczek']Hahaha, ja ani Południowiec ani Północny człowiek. Ja jestem Człowiek Środka;)

Pzdr.[/QUOTE]


I tak najlepiej.Wszędzie niby daleko,ale też i niby blisko :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Buszki']Ale ja właśnie do Opola jadę :evil_lol:.

I tak najlepiej.Wszędzie niby daleko,ale też i niby blisko :diabloti:.[/QUOTE]
Buszki - jak bys się zdecydowała jechać sama i chciała wziąć ze sobą handlera, wiesz gdzie mnie szukać:)

Poznań też w centrum Polski jest i wszedzie po równo mniej więcej - mi to odpowiada ;-))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Basko spacer po wystawie swietna sprawa- jestem za :)
Cienka nie przejmuję się - podchodzę do tego jak do dobrej zabawy i ciekawego doświadczenia , bo w zyciu nie byłam na żadnej wystawie :)[/QUOTE]
Musowo nadrobić:)

[quote name='Buszki']Ale ja właśnie do Opola jadę :evil_lol:.
I tak najlepiej.Wszędzie niby daleko,ale też i niby blisko :diabloti:.[/QUOTE]
Mam nadzieję, że dojedziesz...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Buszki - jak bys się zdecydowała jechać sama i chciała wziąć ze sobą handlera, wiesz gdzie mnie szukać:)

Poznań też w centrum Polski jest i wszedzie po równo mniej więcej - mi to odpowiada ;-))[/QUOTE]


Chyba się z kimś zabiorę,zawsze to koszty mniejsze jak na paliwo się zrzutkę zrobi.



[quote name='lourdnes'] Wypocina wrzucona ;)[/QUOTE]


Widziałam już,super że robisz takie tłumaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze coś potłumaczę póki mam książkę, bo wreszcie to jakiś materiał zebrany do kupy.A ja zaczełam prawie od końca bo rozdział o maściach ma nr 22 :evil_lol:.Sam tekst tłumaczył mi sie szybko ale terminologia horror bo słownik jej nie zna i ja też:diabloti: ale wreszcie wymęczyłam ;)Mam nadzieję ,ze wszytko jest zrozumiałe starałam sie w miarę mozliwości tłumaczyć tekst dosłownie i udało mi się to w 98 % :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem dopiero w 1/3 . Medyczna terminologia mnie hamuje a nie mam fachowego słownika i robi mi się zator.
A może ktoś wie co oznacza słowo necropside z kontekstu moze wynikać ,ze chodzi o sekcje zwłok ale nie bedę tłumaczyla tego zdania na gdybasa, może ktoś będzie wiedział

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Qrcze widzę ,że zablokowałam wątek tym pytaniem :eviltong:. Już mam ponad połowę więc można odetchnąć;) Niedługo zamieszczę :evil_lol:[/QUOTE]


We wtorek synek ma dodatkowy angielski,to może nauczyciel będzie wiedział ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Jestem dopiero w 1/3 . Medyczna terminologia mnie hamuje a nie mam fachowego słownika i robi mi się zator.
A może ktoś wie co oznacza słowo necropside z kontekstu moze wynikać ,ze chodzi o sekcje zwłok ale nie bedę tłumaczyla tego zdania na gdybasa, może ktoś będzie wiedział[/QUOTE]

necropsied - sekcji zwłok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...