Jump to content
Dogomania

Basenji i my - African Elite FCI


Buszki

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Korenia']U was to pewnie wesoło wieczorami :D[/QUOTE]


Wczorajszy wieczór był wyjątkowo wesoły :evil_lol:.Szkodniki ganiały po całym domu jak nakręcone,nawet Buszi Nie Chce Mi Sie też się zaangażowała :roll:.Tętent był taki,jak by co najmniej stado koni galopowało przez łąki.A jak położyłam się do łóżka,to wszystkie padły jak na komendę,oczywiście na łóżku :diabloti:.
Za to poprzedni wieczór cały przespały i tylko przeniosły się z kanapy do łóżka za Pańcią :).



[quote name='Cienka']Cześć :) ale one urosły a ja ostatnio nie mam czasu na nic :([/QUOTE]


Hejka :).
Urosły i są coraz mądrzejsze i cwańsze ;). Nauczyłam Je,że jak są na dworze i chcę żeby wróciły,to po grzechoczę chrupkami w pudełku i wracają biegiem.A jak nic nie robię,to same wracają i czekają na chrupeczki,a dupki rosną :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze powiedziane [B]jamnicze :).[/B]Moje widzą sarenki bez płotu,to se będą głowę zawracały jedzeniem,jak tamto biegnie i dupką zachęcająco zarzuca :evil_lol:.Chociaż od płotu też nic by pewnie Chichy nie oderwało,jak by za sarenki były.Teraz od pół godziny siedzi na dworze i modli się właśnie pod płotem,bo na siedzi kot,dodam nasz kot :roll:.I nic Jej do domu nie przyciągnie....

Link to comment
Share on other sites

Moje też szaleją.Najpierw biegają całym stadem po ogrodzie (mamy jeszcze śnieg na całej powierzchni :roll: ),potem lecą w narożnik po wnerwiać yorki :evil_lol:,a na koniec pędem do domu i galopady wkoło schodów,bo trzeba się wysuszyć :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...