Jump to content
Dogomania

Sunia potrzebuje domku


kasia000

Recommended Posts

Kochani!!!!!!!!!
Sunia potrzebuje domu!!!!!!
Dziewczynke adoptowano ze schroniska. Trafila na poltora metrowy lancuch i bude (za mala). Poniewaz caly czas ujadala orzeczono ze to pies agresywny!!!!!!!!! Nikt sie do niej nie zblizal, osoba ktora ja karmila podchodzila z kijem (ktorego rzecz jasna zawsze uzywala), po kilku uderzeniach dostawala miche. Spacer polegal na wypuszczaniu psa w zagrode na moment i i to zaledwie kilka razy. Na szczescie u tych "wspanialych milosnikow zwierzat" byla nie caly miesiac, bo za namowa kolezanki odwiedzilysmy tych ludzi i przekonywalysmy zeby psa dobrowolnie oddali. Nie chce sie rozpisywac o tym co uslyszalam i jakie pojecie na temat zwierzat mieli "wlasciciele", poniewaz tak na prawde to "STANDARD", o ktotym mozna poczytac w kazdym poscie o psiakach potrzebujacych...
Wiem tylko tyle, ze mala jest sliczna (ok 5 lat), agresji zero, nie specjalnie toleruje we wspolnym domostwie koty i male "pimpusie"- choc to najprowdopodobniej da sie przerobic, calkiem fajnie chodzi przy nodze- przy mijaniu pobratymcow drobna korekta wystarcza, idealnie dogaduje sie z nowym kolega czyli z moim Cziwasem. Moge bez problemu jej wszedzie zajrzec, dotknąc, wlorzyc reke do michy w trakcie jedzenia. Potrafi korzystac z samochodu i kombinuje zeby przespac sie na lozku. Jednym [COLOR=blue][B][U]slowem[/U][/B][/COLOR] fajna dziewucha mimo wielu przejsc. Sunia po sterylce, nie wiem jak dlugo byla w schroniei i w jaki sposob sie tam znalazla, wiem za to ze jest, poki co, zdezorientowana...
Dom ktory dla niej mialysmy okazal sie drobnym niewypalem- po 3 dniach zrezygnowano z dziewczyny bo nie dogadala sie z kiciusiem i tym sposobem jest u mnie tyle ze u mnie zostac nie moze, wiec kochani forumowicze laczcie sie i pomozcie mi znalezc dom dla niuni.
Zdjecia dziewczyny na spiocha.
moj nr tel 502 194 625
pozdrawiam Kasia

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/4686/dsc00189nd.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kasiu! Musisz suńce zrobić bardzo ładne zdjęcia i dobrze by było jakby miała jakiś sympatyczny filmik. Wrzucić tutaj i gdzie się da, a przede wszystkim allegro, facebook, gazety w najbliższej okolicy, jakieś plakaty porobić i porozwieszać u weterynarzy itd. Tutaj na dogomanii adopcje stoją w miejscu (chyba, że piesek młody, mały i wyjątkowej urody). Dziewczyny są zajęte szukaniem domów dla najtrudniejszych przypadków, których jest masa. Mogę "małą", na początek wystawić u siebie na serwisie (patrz podpis). Jak ma na imię?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...