Jump to content
Dogomania

ukochane stafffiki


Recommended Posts

[quote name='forgeta']Fajno że masz już dwa fafiory.
Pozdrowienia odemnie i Antka (fafior)
Antoś to mój drugi saffik, więc moje doświdczenie tu niewielkie.
Co do karmienia to polece Ci Eukanuba Lamb and Rice, Antek ma po niej bardzo ładne futro i skórę a to pierwsza oznaka zdrowia psa.
Polecam Ci karmy gotowe ale tylko te z kalsy Premium - wybór w sklepach duży. Karmienie "tradycyjne" jest czasochłonne a w gotowej karmie masz juz wszystko zbilansowane i nie musisz się zastanawiać na komponowaniem białka, weglowodanów itp.
Co do wychodzenia na dwór to żaden szanujacy się staffik nie załatwia się przed godziną 8 rano bo to ziąb starszliwy i oko się jeszcze klei.
Często też zapadają na zapalenia gardła przez latanie ciagle z otwartą paszczą, szczególne zimą, kiedy paszcza słuzy za łopatę do sniegu.
Podrap małą po brzuszku.
Całusy od Antka[/quote]

Oczywiście Loxy skrobniemy tu i tam!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć Iskierko! Niestety, nie dostałam Twojego maila!:placz: Wiem też od naszej ukochanej Babci Ewy, że próbowałaś wpisać się do mojej księgi gości i też się nie udało:placz: Nie mam pojęcia, co się dzieje z tą księgą! Może spróbuj jeszcze raz?...
Pozdrawiam baaaaaardzo cieplutko, a dla Lary i Loxy-mizianko i klepanko:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastaffbull']Cześć Iskierko! Niestety, nie dostałam Twojego maila!:placz: Wiem też od naszej ukochanej Babci Ewy, że próbowałaś wpisać się do mojej księgi gości i też się nie udało:placz: Nie mam pojęcia, co się dzieje z tą księgą! Może spróbuj jeszcze raz?...
Pozdrawiam baaaaaardzo cieplutko, a dla Lary i Loxy-mizianko i klepanko:lol:[/quote]

Oki wyślę Ci jeszcze raz zdjęcia, czasami się spieszę i źle coś wpiszę i nie dochadzi u mnie to dość częste zjawisko:oops:
Myzianko dla ukochanego YUKO

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Giovani']DOSTAŁEM!! DOSTAŁEM!!:loveu:[/quote]

WITAMY po urlopie!
Rozumiem że się podobają moje dzieci!
Moje fafiki się pochorowały na włane zyczenie.
Na spacerze pogryzły się o zabawkę, to było straszne, mała glizda jak dorośnie będzie z niegrzeznych psów robiła mięsko mielone :roll:
Ale już dochodzą do siebie, lecz przez 2 dni po owym incydencie omijały się szerokimi łukami. . .
Co to za dzidowski mały, wredny chrakterek?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani']Eh no jasne...teraz rozumiem, u Zosi to samo...to rodzinne:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]


To Ci Zosia ostra z niej Lady.:evil_lol:
To ciekawe czyje one mają cherkterki bo ich mama to siostra mojej Lary a maja Lalka jest najspokojniejszym smen pod słońcem:loveu:
A mała barakuda jest nie do pokonania fazycznie i psychicznie.
Loxy jaka :diabloti: taka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=6][COLOR=red]WASOŁYCH ŚWIĄT!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
:x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas:

[COLOR=magenta]DUŻO PREZENTÓW POD[/COLOR]
:tree1: :tree1: :tree1: :tree1: :tree1: :tree1:

[COLOR=purple]SMACZNEGO PAPU[/COLOR]
:eating: :eating: :eating:
[COLOR=lime]I MIŁEGO ŚWIĘTOWANIA!!!!!!!!!![/COLOR]
:drink1: :drink1: :drink1: :drink1:
WSZYSTKIM DOGOMANIAKOM
ŻYCZYMY MY TRZY
Marta, Lara, Loxy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...