Jump to content
Dogomania

CzaRRna galeria olbrzyma Sharka :D


Culineo

Recommended Posts

Witam po raz pierwszy :) Przyszłam z galerii Jupiego... tak sobie podczytuje wasz wątek z ciekawością bo mam podobnego wariata, 2 letniego dobermana i też czasem daje mi nieźle w kość ;) Co mi się rzuciło w oczy to kolczatka przede wszystkim:
[URL]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/SAM_0274.jpg[/URL]
Tak założona nie ma najmniejszego sensu. Nic dziwnego, że pies ciągnie, bo ma ją w tyłku ;). Wywal ją najlepiej i kup zapinaną w ten sposób, jak zwykłą obrożę [URL]http://allegro.pl/dino-obroza-kolczatka-zapinana-143-52cm-i2161478419.html[/URL] w ten sposób będziesz ją w stanie dopasować (ogniwa można zdejmować) za uszami. Na dobrze zapiętych kolcach sprawa ciągnięcia powinna być banalnie łatwa, metoda drzewa sprawdza się bardzo dobrze, wraz z krótką korektą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']nie no ale wiesz w takiej sforze psów itp to logiczne, że może mu odwalić. :diabloti: jakoś damy radę. :D[/QUOTE]

dlatego ja go poniekąd usprawiedliwiam, bo dużo psów/samców i wiesz... :D

[quote name='Doginka']Ooooo, widzę, ze nie tylko mój Lotik kocha szmatadry:lol:
[url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/SAM_0573.jpg[/url][/QUOTE]

szmatki to jest to co tygryski lubią najbardziej :loveu:

[quote name='Tekla64']musze pwoiedziec ze ja jednak wole zrobione sznupy choc zaroslaki tyz sa urocze ale ja lubie widziec ich oczy
fajny pies sie z niego zrobil ale jeszcze widac ze mlodziak hihihi[/QUOTE]

u mojego tak czy siak nie widać oczków :D wtedy po 1 fryzjerze poprostu źle go ostrzygła :D no własnie widać, że młodziak, chuda ciapa :D

[quote name='Amber']Witam po raz pierwszy :) Przyszłam z galerii Jupiego... tak sobie podczytuje wasz wątek z ciekawością bo mam podobnego wariata, 2 letniego dobermana i też czasem daje mi nieźle w kość ;) Co mi się rzuciło w oczy to kolczatka przede wszystkim:
[URL]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/SAM_0274.jpg[/URL]
Tak założona nie ma najmniejszego sensu. Nic dziwnego, że pies ciągnie, bo ma ją w tyłku ;). Wywal ją najlepiej i kup zapinaną w ten sposób, jak zwykłą obrożę [URL]http://allegro.pl/dino-obroza-kolczatka-zapinana-143-52cm-i2161478419.html[/URL] w ten sposób będziesz ją w stanie dopasować (ogniwa można zdejmować) za uszami. Na dobrze zapiętych kolcach sprawa ciągnięcia powinna być banalnie łatwa, metoda drzewa sprawdza się bardzo dobrze, wraz z krótką korektą.[/QUOTE]

ooooo wreszcie ktoś z podobnym pieskiem, charakterem i wiekiem :evil_lol:
jeśli mówisz, że lepiej zadziałą tamta kolczatka to sobie taką zakupimy, bo już nam się troche znudziło wydziwianie, a okazało sie, że on ma to gdzieś :cool3: dzięki :)

[quote name='ania90']Shark :loveu:[/QUOTE]

;)

[quote name='kopra']uwielbiam go :loveu: z mordeczki przypomina mi mojego Demona, którego niestety nie ma już ze mną 6 lat[/QUOTE]

też chciałam mojego miśka nazwać na samym początku Demon :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

powiem Ci, że mój w ogóle się nie utożsamiał ze swoim imieniem hehhe nie było w nim nawet odrobiny demona :D był nadzwyczaj grzecznym i łagodnym psem chociaż dożył tylko 4 lat więc możliwe, że jeszcze by mu się coś zmieniło :D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ooooo wreszcie ktoś z podobnym pieskiem, charakterem i wiekiem :evil_lol:
jeśli mówisz, że lepiej zadziałą tamta kolczatka to sobie taką zakupimy, bo już nam się troche znudziło wydziwianie, a okazało sie, że on ma to gdzieś :cool3: dzięki :smile:[/QUOTE]
Nie wiem czy doberman i sznaucer olbrzym są do siebie podobne z charakteru, niby ta sama grupa, ale szczerze nie orientuje się kompletnie w sznupach ;)

Kolczatka zapięta za uszami na pewno będzie działała lepiej, ale używaj jej rozważnie, bo to bardzo silna rzecz. Jari waży teraz ok. 41 kg, ja ważę ok. 45 kg + mam chore kolana i jakoś daje sobie z nim radę na spacerach (Jari nie ciągnie, czasem zdarzają mu się zrywy), więc myślę, że zdrowa osoba nie będzie miała żadnych problemów w utrzymaniu w ryzach psa na dobrze zapiętych kolcach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kopra']powiem Ci, że mój w ogóle się nie utożsamiał ze swoim imieniem hehhe nie było w nim nawet odrobiny demona :D był nadzwyczaj grzecznym i łagodnym psem chociaż dożył tylko 4 lat więc możliwe, że jeszcze by mu się coś zmieniło :D[/QUOTE]

no to dobrze, że się nie utozsamiał :D

[quote name='Amber']Nie wiem czy doberman i sznaucer olbrzym są do siebie podobne z charakteru, niby ta sama grupa, ale szczerze nie orientuje się kompletnie w sznupach ;)

[B]wydaje mi się, że podobne diabołki :diabloti:[/B]

Kolczatka zapięta za uszami na pewno będzie działała lepiej, ale używaj jej rozważnie, bo to bardzo silna rzecz. Jari waży teraz ok. 41 kg, ja ważę ok. 45 kg + mam chore kolana i jakoś daje sobie z nim radę na spacerach (Jari nie ciągnie, czasem zdarzają mu się zrywy), więc myślę, że zdrowa osoba nie będzie miała żadnych problemów w utrzymaniu w ryzach psa na dobrze zapiętych kolcach.[/QUOTE]

Shark 40kg ja 20kg więcej więc tak czy siak nie jest źle. :D ostatnio mam ucisk jakiś na kręgosłup i ledwo chodze to jest cięzko, ale dajemy rade :) wiadomo, że rozważnie, bo pamiętam jak bydle mi się w zwykłych kolcach zachowywało :D

Link to comment
Share on other sites

mam problem (a to nowość :D)
nie mogę go utuczyć nic zero ! jest o kilka kilo za chudy... waży 40 kg, czuć żebra i kręgosłup ;/ nie chce go upaść-biega więc i tak by mi się nie udało :D je suchą karme i tzrba się na kręcić żeby zjadł... czasmi nie je 2 doby :niewiem: a jak je to do karmy musi być i serek i jajeczko i jakis smaluszek masakra... czsem nawet rosól i mięso go nie przekonuje.. ;/ po kościach mi wymiotuje-wszystkich kościach ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']mam problem (a to nowość :D)
nie mogę go utuczyć nic zero ! jest o kilka kilo za chudy... waży 40 kg, czuć żebra i kręgosłup ;/ nie chce go upaść-biega więc i tak by mi się nie udało :D je suchą karme i tzrba się na kręcić żeby zjadł... czasmi nie je 2 doby :niewiem: a jak je to do karmy musi być i serek i jajeczko i jakis smaluszek masakra... czsem nawet rosól i mięso go nie przekonuje.. ;/ po kościach mi wymiotuje-wszystkich kościach ;/[/QUOTE]
skąd ja to znam. :diabloti: Dulux nawet jak się mu daje szyneczkę to potrafi nie zjeść :diabloti: niestety nie wiem jak Ci pomóc


EDIT: a moze wiem...daj mu spaghetti z culineo! to mu pomoże! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']skąd ja to znam. :diabloti: Dulux nawet jak się mu daje szyneczkę to potrafi nie zjeść :diabloti: niestety nie wiem jak Ci pomóc


EDIT: a moze wiem...daj mu spaghetti z culineo! to mu pomoże! :diabloti:[/QUOTE]

na zlocie tą papke którą jedliście i mi też daliście, a ja jej nie mogłam przełknąć, dałam Sharkowi i smakowała mu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Przyszłam sobie zobaczyć Twojego jajecznego pieska :razz:

I czytam, że masz problem z utuczeniem ;) my walczymy z tym od 2 lat już prawie ;)
Jaką karmą karmisz ?[/QUOTE]

witamy :D
mój ma dopierdo 17msc na początku było ok potem przestał :D tak w 5msc :)
on? próbujemy wszystkiego :D proPlan, Eukanuba, Arion, Josera, Dog Chow... teraz ma RC i nic... ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']witamy :D
mój ma dopierdo 17msc na początku było ok potem przestał :D tak w 5msc :)
on? próbujemy wszystkiego :D proPlan, Eukanuba, Arion, Josera, Dog Chow... teraz ma RC i nic... ;][/QUOTE]

Mój na początku też jadł normalnie i wyglądał ok, później w wieku ok 8-9 miesięcy przeszedł bardzo silną wirusówkę żołądkową i tak się zaczęło, walczymy do dziś :eviltong:

A próbowałaś RC startetra ? On pachnący bardzo i smakowity dla psów :razz:
Ja ostatnio zaczęłam też moczyć Karmę i Buenos zdecydowanie lepiej taką je :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']RC starter? zbankrutowałabym :D z resztą on musi mieć duże granulki,bo małch nie gryzie :D

ja jak mu namocze to kręci nosem :D chyba, że namocze w kefirze, albo rosołku ;D[/QUOTE]

No tak nie pomyślałam o kwestii finansowej przy tak dużym psie :diabloti:

A Sharki ma jakies przeciwwskazania żeby jedzonko z rosłkiem czy kefirkiem jeść ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']No tak nie pomyślałam o kwestii finansowej przy tak dużym psie :diabloti:

A Sharki ma jakies przeciwwskazania żeby jedzonko z rosłkiem czy kefirkiem jeść ?[/QUOTE]

duży to on troszke jest :D
nie ma przeciwskazań, ale co za dużo to nie zdrowo :D z resztą jakby codzień kefirek jadł to chyba przesada :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']duży to on troszke jest :D
nie ma przeciwskazań, ale co za dużo to nie zdrowo :D z resztą jakby codzień kefirek jadł to chyba przesada :D[/QUOTE]

troszeczkę hahaha
oj tam raz kefirek raz masełko, serek dużo masz różnych propozycji do wyboru :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']troszeczkę hahaha
oj tam raz kefirek raz masełko, serek dużo masz różnych propozycji do wyboru :diabloti:[/QUOTE]

on nie taki głupi jak wygląda :D jak mu się serek albo coś pokruszy to on powyjada a karmy nie ruszy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']na zlocie tą papke którą jedliście i mi też daliście, a ja jej nie mogłam przełknąć, dałam Sharkowi i smakowała mu :D[/QUOTE]

chodzi Ci o culineo? to któe sama przywiozłaś i doszłaś do wniosku, że "twoje smakuje jakby ktoś już wcześniej je jadł" ? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']chodzi Ci o culineo? to któe sama przywiozłaś i doszłaś do wniosku, że "twoje smakuje jakby ktoś już wcześniej je jadł" ? :diabloti:[/QUOTE]

nieeee ! to co gotowałas z Anitą ze słoika :D i co rozgotowałyście makaron :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...