Jump to content
Dogomania

14 lat RAZEM !!!


mm.templum

Recommended Posts

  • Replies 470
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgaiTheta']_________________________________
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=magenta]Z racji Twoich zainteresowań taki oto torcik Mareczku dla Ciebie:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2797/138ts1.jpg[/IMG]

[/quote]
Aga sam upiekła :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=blue][I][B]:BIG::tort::laola:spóźnione ale szczere życzonka dla Nikolaskowego Pańcia:p[/B][/I][/COLOR]

[I][B][COLOR=blue]a teraz poprosze foteczki;)[/COLOR][/B][/I]
[B][I][COLOR=#0000ff][/COLOR][/I][/B]
[B][I][SIZE=5][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/I][/B]

[/quote]

[SIZE=5][COLOR=olive]O rok starszy Nikolaskowy tatuś bardzo dziękuje za życzenia:lol: :lol: :lol: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#808000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#808000]ps. a co do zdjec to pisałem cos o poniedziałku wiec mam jeszcze troche czasu!:diabloti: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mm.templum'][SIZE=5][COLOR=olive]O rok starszy Nikolaskowy tatuś bardzo dziękuje za życzenia:lol: :lol: :lol: [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=1][COLOR=#808000]ps. a co do zdjec to pisałem cos o poniedziałku wiec mam jeszcze troche czasu!:diabloti: [/COLOR][/SIZE][/quote]:mad:o rany a nie mógłby to być wsteczny poniedziałek:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mm.templum'][SIZE=4]Po weekendzie bedzie powrót do czasów współczesnych!!! Dłuższy spacer z sesją zdjęciową i w poniedziałek do galerii![/SIZE][/quote]

[quote name='mm.templum'][SIZE=4]Niestety na naszym nowym mieszanku nie mamy netu i nowe fotki będą zrobione już jutro, ale wkleje je dopiero w poniedzałek,jak przyjdę do pracy. Przecież z kobietkami nie będę zadzierał![/SIZE][/quote]
no to skoro ktoś kręci, to ja zacytuję:evil_lol: Marek to są posty z 15-stego, czy ja mam komuś .... przypomnieć:mad:

Link to comment
Share on other sites

Mareczek chce oszukiwać, chce nas męczyć, to Dominika pomęczy Mareczka. Już zaraz odpalam gg i będę tutaj męczyć jedną blondynkę, żeby tortu nie piekła, żeby nie wyskakiwała!
I żadnej biało-pręgowanej zabawy nie będzie!
Boi się już Mareczek?
To niech Mareczek zdjęcia szykuje!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...