Jump to content
Dogomania

...


Recommended Posts

Nie ma potrzeby zbierać takich pieniędzy, bo Tila może być operowana na koszt schroniska.
Prosiliśmy abyś na nią uważała, aby nie szalała, bo jest po zabiegu.
Mówiliśmy też, że jeżeli masz problem z Maciusiem, może być leczony na nasz koszt, ale nie, mówiłaś że sobie radzisz, bo to inne miasto, masz swojego weta.

Jestem gotowa jutro podjechać do Twojego weta i ustalić przyczynę komplikacji. Porozmawiać o tej operacji...

Link to comment
Share on other sites

Leczenie Maćka opłaciłam z własnych środków.
Poza tym to nie jest mój tymczas, tylko rezydent.

Tila będzie miała robioną operację tu, u mojego weta. Pilnowałam, chuchałam, była pod kontrolą weta. Z mojej strony nie ma niedopatrzenia.

jeśli uważasz, że nie ma potrzeby zakładania wątku- ok.

Link to comment
Share on other sites

Ifciastu, podaj mi na pw swoje dane i numer konta, wyskrobie coś, choćby 40zł., bo jestem przed wypłatą. Przcież sunia nie moze chodzic z worem jelit.


Na poczatku grudnia, po wypłacie, znów coś prześlę.

Aga i Theta, to co? Ona ma nie zbierac pieniedzy, skoro suka wymaga zaszycia, a właśccielka znalazła się w kryzysowej sytuacji zyciowej?

Link to comment
Share on other sites

Tila jako schroniskowy pies miała operację na koszt schroniska. Jeżeli powstały komplikacje wydaje mi się, że powinniśmy o tym wiedzieć, tym bardziej, droga ifciastu, że mówiliśmy i prosiliśmy abyś była z nami w kontakcie. Nie każę Ci z sunią przecież przyjeżdżać, możemy opłacić wizytę u Twojego weta, tylko chcę z nim porozmawiać.
I przestań na różnych forach wypisywać brednie na temat schroniska.
Podaję mój numer: 603300631
Proszę o kontakt do weterynarza, który ma operować Tilę.

Link to comment
Share on other sites

Ja sie nie dziwie ze ifciastu nie chciala leczyc psa u was. Pomyslcie o ile wieksze bylyby koszty leczenia. Codziennie jezdzic tam i spowrotem po leki. Skoro ma na miejscu dobrego weta to on tez moze pomoc. A Macius jest bardzo chory i takie jezdzenie mogloby go wykonczyc. W domu ma dobre warunki i jest leczony. Jesli chcieliscie pomoc ifciastu to mogliscie dac jej leki do domu. Kto by chcial ryzykowac zycie psa takim jezdzeniem? Wedlug mnie watek jest bardzo potrzebny. Trzeba wspierac ludzi ktorzy chca pomagac chorym zwierzetom. Jest naprawde malutko ludzi o tak dobrym sercu ze biora do domu chorego zwierzaka. Wiekszosci poprostu szkoda kasy na leczenie. Wola wziasc zdrowego zwierzaka

Link to comment
Share on other sites

kagome19 czy Ty przeczytałaś mój post?
Dzisiaj miała być operacja Tili, ale nie wiem jak sie potoczyła, ponieważ nr, który podał mi mąż ifciastu nie odpowiada. Sfinansować operacji nie mogliśmy, ponieważ weterynarz, u którego miała się odbyć operacja nie może wystawiać ani faktur, ani rachunków... Nie będę już tego komentować, sami wyciągnijcie wnioski.

Link to comment
Share on other sites

My możemy sfinansować.
kafome19 czy Ty masz elementarne pojęcie o prowadzeniu firmy?
Jasne, niech prosi, niech szuka, być może lubi sobie gmatwać życie i zamiast zwyczajnie porozmawiać, lubi z siebie robić ofiarę.
Ja otrzymałam ostatnio na maila wiele wypowiedzi ifciastu na temat naszego schroniska i jestem bardzo zdziwiona jej obłudą. Nigdy nie zaprzeczę, że to wspaniały dom dla zwierząt, że gdyby nie ona, to wiele kociaków, by umarło i pewnie Maciuś też. My jesteśmy jej bardzo wdzięczni i pełni podziwu.
Dlaczego ifciastu usunęła pierwszy post, dlaczego teraz dzwoni jej mąż, ale nie odbiera?
ifciastu na innych forach wyrażała opinię na temat naszego schroniska, nie mając zielonego pojęcia o tym, jak schronisko funkcjonuje. Jakie wybory musimy podejmować mając tylko dwie izolatki.
Zapraszam do schroniska, zapraszam wszystkich miłośników kotów, by znaleźli klucz, jak podzielić koty. Mamy 35 miejsc wg inspekcji wet, a kotów 120. Opieka jest bardzo potrzebna, wszelka pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Tila jest już po operacji. Nie wiem, o co chodzi z nieodbierającym numerem...
Koszt operacji wyszedł dużo niższy. Nie było konieczności wszywania siatki i dostaliśmy dodatkowy rabat.
Koszt całej operacji wyniósł 150zł, teraz jeszcze tylko opłacenie wizyt po operacji i to by było na tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']Tila może być operowana na koszt schroniska.[/QUOTE]

[quote name='AgaiTheta']Sfinansować operacji nie mogliśmy[/QUOTE]

[quote name='AgaiTheta']My możemy sfinansować.[/QUOTE]

Może zdecyduj się?

[quote name='AgaiTheta']Sfinansować operacji nie mogliśmy, ponieważ weterynarz, u którego miała się odbyć operacja nie może wystawiać ani faktur, ani rachunków...[/QUOTE]

Tak się składa, że uczyłam się prawa, ekonomiii itp. Jeśli weterynarz nie ma umowy podpisanej ze schroniskiem to nie wolno mu wystawiać faktury na schronisko. Taki weterynarz może wystawiać faktury tylko na osoby prywatne. Według mnie takie rzeczy są oczywiste...

Tila czuje się dobrze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...