Jump to content
Dogomania

Gdzie zrobić kurs groomeringu w warszawie???!!!!!!!!!!


blondynkaaa19

Recommended Posts

Mam 19 lat i bardzo chciałabym zrobić kurs groomerski bardzo kocham psy z wzajemnością wiem że dobry groomer musi być cierpliwy,opanowany no i mieć talęt czy mam taki talęt tego jeszcze nie wiem ale, myśle że to zrozumiałe bo niby jak mam sprawdzić...;)

Mam do was ogromną prośbe jeśli ktoś zrobił już jakiś kurs w warszawie jest zadowolony z nauki i może szczerze powiedzieć że warto tam zajrzeć to niech poda mi info o takim kursie będę bardzo wdzięczna :-)!!

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na info;)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Nie wiem gdzie sie robi kurs groomeringu ale o groomingu juz jest pare tematow,wystarczy poszukac w dziale pielegnacja...
A grooming to nie tylko glaskanie i czesanie psa,to ciezka praca wymagajaca rowniez wiedzy...[/QUOTE]

To że przekręciłam nazwe i jestem bardzo młoda nie upoważnia cię do tego żeby na mnie najeżdżać...!
Doskonale wiem że praca groomera nie polega na głaskaniu i czesaniu psa...i gdybyś czytała ze zrozumieniem a,nie tylko się mądrzyła to dostrzegła byś że ja właśnie tą WIEDZE chcę zdobyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blondynkaaa19']Mam 19 lat i bardzo chciałabym zrobić kurs groomerski bardzo kocham psy z wzajemnością wiem że dobry groomer musi być cierpliwy,opanowany no i mieć talęt czy mam taki talęt tego jeszcze nie wiem ale, myśle że to zrozumiałe bo niby jak mam sprawdzić...;)


Doradzam też zakup słownika ortograficznego, bo ten [B]talęt[/B] aż kłuje w oczy.:shake:

Link to comment
Share on other sites

uuuh zjechali ;D
w każdym razie musisz zdać sobie sprawę z tego że po takim kursie jakie są w Polsce nadal nic nie będziesz umieć ;D Jak wybierzesz dobry kurs to będziesz miała dobry start ale jednak tylko start. Potem trzeba myśleć w jaki sposób nauczyć się dalej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='leepa']uuuh zjechali ;D
w każdym razie musisz zdać sobie sprawę z tego że po takim kursie jakie są w Polsce nadal nic nie będziesz umieć ;D Jak wybierzesz dobry kurs to będziesz miała dobry start ale jednak tylko start. Potem trzeba myśleć w jaki sposób nauczyć się dalej.[/QUOTE]

Bardzo slusznie prawisz [B]leepa[/B] i dlatego zapraszam do odwiedzania naszej stronki informacyjnej. Juz za pare dni ukaza sie bardzo ineresujace propozycje dla chcacych poglebiac wiedze. Adres w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...