Jump to content
Dogomania

IDEAteam - Warszawa, agility


kamowa

Recommended Posts

[url=www.ideateam.pl]IDEA TEAM[/url]

Ogłaszamy dwukierunkowy nabór na kursy agility dla początkujących – do sekcji rekreacyjnej oraz sportowej. Zapraszamy również osoby zainteresowane podstawowym szkoleniem psa w zakresie posłuszeństwa.

Treningi agility będą się odbywać w hali należącej do ośrodka jeździeckiego TKKF HUBERT ([url]www.tkkfhubert.pl[/url]) przy ulicy Statkowskiego 52 w Warszawie, obok Jeziorka Czerniakowskiego.

[b]KURS AGILITY DLA POCZĄTKUJĄCYCH, sekcja rekreacyjna:[/b]

Cykl będzie obejmował 20 godzinnych zajęć w grupach 4-6 osobowych. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki/wtorki o godz. 21 i w soboty o godzinie 19.

Cele i założenia kursu dla początkujących:
- pogłębianie więzi przewodnika i psa, zrozumienie mechanizmów ‘działania psa’
- wykorzystanie naturalnych predyspozycji psa – fizycznych oraz psychicznych
- sposoby motywacji, nagradzania
- podstawowe techniki prowadzenia psa po torze

- nauka prawidłowego pokonywania przeszkód

Cena kursu – 380 zł.

Sekcja rekreacyjna przeznaczona jest dla osób:

nieposiadających ambicji sportowych;
chcących dobrze bawić się z psem;
niepewnych predyspozycji sportowych swoich lub psa.

[b]KURS AGILITY DLA POCZĄTKUJĄCYCH, sekcja sportowa:[/b]

Cykl będzie obejmował 12 półtoragodzinnych zajęć w grupach 5-osobowych. Treningi na torze odbywać się będą we wtorki w godz. 21-22.30. Oprócz zajęć na hali przewidujemy zajęcia sportowe i/lub teoretyczne w ilości minimum 1.5h tygodniowo.


Cena kursu: 380 zł.

Do sekcji sportowej zapraszamy osoby:

chętne do udziału w zajęciach zarówno praktycznych, jak i teoretycznych;
chcące poprawić swoją kondycję fizyczną poprzez udział w treningach sportowych;
biorące pod uwagę wyjazdy na zawody, seminaria i obozy treningowe;
zaangażowane w rozwijanie umiejętności psa poza torem.

[b]SZKOLENIE W ZAKRESIE POSŁUSZEŃSTWA:[/b]

Osobom, które chciałyby poprawić swoje relacje z psem i nauczyć go nowych komend proponujemy udział w kursie szkolenia w zakresie ogólnego posłuszeństwa.

Cykl obejmuje 20 półtoragodzinnych spotkań raz w tygodniu w soboty (godzina i miejsce do ustalenia) w grupach 4-6-osobowych.


Cena kursu: 320 zł


UWAGA!!! Jeśli nie jesteś pewien, do której z naszych sekcji powinieneś dołączyć, prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszystkie e-maile, telefony z reguły też odbieramy :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="1"]oj tak ;) ale mam nadzieję, że i bez tego jakiś trening się uda :)
[/SIZE]
[b][SIZE="5"]SERDECZNIE ZAPRASZAMY[/SIZE][/b] :D

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego biegania!
Bieg jest niezależny od wszelkich ‘psich’ działalności, także zachęcamy do udziału [b]wszystkich[/b], którzy chcieliby miło i sportowo spędzić czas.

Data: 14.11.2010 (niedziela)
Miejsce: Sulejówek
Godzina: 11:00
Długość trasy: ~12km – trasa jest raczej łatwa, ciekawa (las, pola)

[url=http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Centrum&daddr=Sulej%C3%B3wek,+Polska&hl=pl&geocode=FX_5HAMdQJlAASkhBmQU88weRzF7crEvcjwZzA%3BFQhPHQMdE4pEASmDf4t3sNYeRzF-9_aUhOjmXw&mra=pd&mrcr=0&sll=52.252607,21.060791&sspn=0.233716,0.441513&ie=UTF8&ll=52.237892,21.140442&spn=0.233793,0.441513&z=11]Dojazd do Sulejówka samochodem z centrum[/url]

Transportem miejskim: SKM do stacji Sulejówek lub KM w stronę Mińsk Mazowiecki/Siedlce

Dojazd jest naprawdę bezproblemowy. W razie pytań kontakt:
[email][email protected][/email] / 514568660

obszar trasy:
[img]http://i53.tinypic.com/ddbzax.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[quote name='kamowa'][SIZE="1"]oj tak ;) ale mam nadzieję, że i bez tego jakiś trening się uda :)
[/SIZE]
[b][SIZE="5"]SERDECZNIE ZAPRASZAMY[/SIZE][/b] :D

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego biegania!
Bieg jest niezależny od wszelkich ‘psich’ działalności, także zachęcamy do udziału [b]wszystkich[/b], którzy chcieliby miło i sportowo spędzić czas.

Data: 14.11.2010 (niedziela)
Miejsce: Sulejówek
Godzina: 11:00
Długość trasy: ~12km – trasa jest raczej łatwa, ciekawa (las, pola)

[url=http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Centrum&daddr=Sulej%C3%B3wek,+Polska&hl=pl&geocode=FX_5HAMdQJlAASkhBmQU88weRzF7crEvcjwZzA%3BFQhPHQMdE4pEASmDf4t3sNYeRzF-9_aUhOjmXw&mra=pd&mrcr=0&sll=52.252607,21.060791&sspn=0.233716,0.441513&ie=UTF8&ll=52.237892,21.140442&spn=0.233793,0.441513&z=11]Dojazd do Sulejówka samochodem z centrum[/url]

Transportem miejskim: SKM do stacji Sulejówek lub KM w stronę Mińsk Mazowiecki/Siedlce

Dojazd jest naprawdę bezproblemowy. W razie pytań kontakt:
[email][email protected][/email] / 514568660

obszar trasy:
[img]http://i53.tinypic.com/ddbzax.jpg[/img][/QUOTE]


AAA to ty jesteś agnieszka z Warszawy? Jak tak to nie widziałam cię :) POZDRAWIAM!

Link to comment
Share on other sites

[b]KURS AGILITY DLA POCZĄTKUJĄCYCH [/b]

[b]Rozpoczynamy nabór do nowej grupy[/b].
Cykl będzie obejmował 13 półtoragodzinnych zajęć w grupach 4-6 osobowych. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki o godz. 21

Cele i założenia kursu dla początkujących:
- pogłębianie więzi przewodnika i psa, zrozumienie mechanizmów ‘działania psa’
- wykorzystanie naturalnych predyspozycji psa – fizycznych oraz psychicznych
- sposoby motywacji, nagradzania
- podstawowe techniki prowadzenia psa po torze

- nauka prawidłowego pokonywania przeszkód

Cena kursu – 380 zł.

[b]Zapraszamy[/b], kontakt:

kursy: [email][email protected][/email]
[email][email protected][/email] / 514568660
[email][email protected][/email] / 695346419

[url]WWW.IDEAteam.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamowa'][B]KURS AGILITY DLA POCZĄTKUJĄCYCH [/B]

[B]Rozpoczynamy nabór do nowej grupy[/B].
Cykl będzie obejmował 13 półtoragodzinnych zajęć w grupach 4-6 osobowych. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki o godz. 21

Cele i założenia kursu dla początkujących:
- pogłębianie więzi przewodnika i psa, zrozumienie mechanizmów ‘działania psa’
- wykorzystanie naturalnych predyspozycji psa – fizycznych oraz psychicznych
- sposoby motywacji, nagradzania
- podstawowe techniki prowadzenia psa po torze

- nauka prawidłowego pokonywania przeszkód

Cena kursu – 380 zł.

[B]Zapraszamy[/B], kontakt:

kursy: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] / 514568660
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] / 695346419

[URL="http://WWW.IDEAteam.pl"]WWW.IDEAteam.pl[/URL][/QUOTE]




Agnieszko czy ja będę mogła do ciebie się zapisać a mam 11lat i mam psa Wene border colle zależy mi na tym! Pozdrawiam Ala:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bordercollie']Agnieszko czy ja będę mogła do ciebie się zapisać a mam 11lat i mam psa Wene border colle zależy mi na tym! Pozdrawiam Ala:)[/QUOTE]

I co tydzień bedziesz jeżdziła gdzieś w okolice Sulejówka ? Naprawdę masz 11 lat, bo z Twoich postów wynika, że dużo mniej.
Napisz gdzie mieszkasz, to znajdę Ci coś blisko, bo kurcze tego psa to zmarnujesz.

Link to comment
Share on other sites

Brezyl, a po co ma jeździć w okolice Sulejówka?

"Treningi agility będą się odbywać w hali należącej do ośrodka jeździeckiego
TKKF HUBERT ([url]www.tkkfhubert.pl[/url]) przy ulicy Statkowskiego 52 w Warszawie,
obok Jeziorka Czerniakowskiego."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']Brezyl, a po co ma jeździć w okolice Sulejówka? [/QUOTE]

Kamowa ma wpisany Sulejówek w miejsce zamieszkania.:evil_lol: Jakby nie było to cotygodniowy rajd z zachodnopomorskiego do Warszawy na zajęcia z agility jest chyba .... lekką przesadą.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brezyl']I co tydzień bedziesz jeżdziła gdzieś w okolice Sulejówka ? Naprawdę masz 11 lat, bo z Twoich postów wynika, że dużo mniej.
Napisz gdzie mieszkasz, to znajdę Ci coś blisko, bo kurcze tego psa to zmarnujesz.[/QUOTE]

Nie zmarnuje jestem napisz na PW i mam tyle lat a ja to chyba najbliżej do widziałąm koło poznania tak słyszałam:) Najlepiej w woj.zachodniopomorskim tylkop żeby treser miał o tym pojęcie a ja chcę się czegoś nauczyć jak wy bo myślę ży wy już dużo umiecie:) Pozdrawiam Ala

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Rozpoczynamy nabór do kolejnej grupy kursu agility dla początkujących. Ponadto mamy przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę unikalnych kursów klubu IDEAteam:

POROZUMIENIE Z PSEM NA CODZIEŃ
Zajęcia będą odbywać się na zasadzie wspólnych spacerów w ustalonym miejscu (np. Pole Mokotowskie, Park Skaryszewski, Dolina Służewiecka). Będziemy na bieżąco udzielać porad i wskazówek, rozwiązywać pojawiające się problemy i odpowiadać na wszelkie pytania z zakresu codziennej komunikacji z psem.
Na ten kurs zapraszamy osoby, które borykają się z różnego rodzaju problematycznymi zachowaniami psów oraz wszystkich, którzy chcieliby poprawić swoje codzienne, pozaszkoleniowe relacje z czworonogiem.
Zajęcia indywidualne. Z jednym psem w kursie może uczestniczyć naraz kilka osób. Kurs obejmuje 10 zajęć, trwających około godzinę.

KURS POSŁUSZEŃSTWA OGÓLNEGO
Nauka prawidłowej zabawy i motywacji psa, podstawowe komendy, nauka skupienia uwagi na przewodniku.
Zajęcia w grupach 4-osobowych, 10 godzinnych zajęć.

Osoby, które ukończyły kurs posłuszeństwa ogólnego, mogą uczestniczyć w kursach kierunkowych:
1. SZTUCZKI – wzmacnianie więzi z psem za pomocą zabawnych i przydatnych sztuczek, elementy tańca z psem, rozwijanie kreatywnego myślenia i świadomości ciała psa.
10 godzinnych zajęć w grupach maksymalnie pięcioosobowych.


2. FRISBEE – rozwijanie pasji aportowania, nauka prawidłowego rzucania dysków, podstawowe techniki frisbee, praca nad zgraniem zespołu pies-człowiek
10 godzinnych zajęć w grupach maksymalnie pięciooosobowych.

3. ZAJĘCIA TEORETYCZNE – wykłady na różne tematy, w zależności od zapotrzebowania grupy (m.in. agility, motywacja, posłuszeństwo).

Uwaga! Dla naszych kursantów z grupy agility przewidujemy możliwość uczestniczenia w pojedynczych zajęciach w/w kursów na dogodnych warunkach.

[url]www.IDEAteam.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wix']Rozpoczynamy nabór do kolejnej grupy kursu agility dla początkujących. Ponadto mamy przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę unikalnych kursów klubu IDEAteam:

POROZUMIENIE Z PSEM NA CODZIEŃ
Zajęcia będą odbywać się na zasadzie wspólnych spacerów w ustalonym miejscu (np. Pole Mokotowskie, Park Skaryszewski, Dolina Służewiecka). Będziemy na bieżąco udzielać porad i wskazówek, rozwiązywać pojawiające się problemy i odpowiadać na wszelkie pytania z zakresu codziennej komunikacji z psem.
Na ten kurs zapraszamy osoby, które borykają się z różnego rodzaju problematycznymi zachowaniami psów oraz wszystkich, którzy chcieliby poprawić swoje codzienne, pozaszkoleniowe relacje z czworonogiem.
Zajęcia indywidualne. Z jednym psem w kursie może uczestniczyć naraz kilka osób. Kurs obejmuje 10 zajęć, trwających około godzinę.

KURS POSŁUSZEŃSTWA OGÓLNEGO
Nauka prawidłowej zabawy i motywacji psa, podstawowe komendy, nauka skupienia uwagi na przewodniku.
Zajęcia w grupach 4-osobowych, 10 godzinnych zajęć.

Osoby, które ukończyły kurs posłuszeństwa ogólnego, mogą uczestniczyć w kursach kierunkowych:
1. SZTUCZKI – wzmacnianie więzi z psem za pomocą zabawnych i przydatnych sztuczek, elementy tańca z psem, rozwijanie kreatywnego myślenia i świadomości ciała psa.
10 godzinnych zajęć w grupach maksymalnie pięcioosobowych.


2. FRISBEE – rozwijanie pasji aportowania, nauka prawidłowego rzucania dysków, podstawowe techniki frisbee, praca nad zgraniem zespołu pies-człowiek
10 godzinnych zajęć w grupach maksymalnie pięciooosobowych.

3. ZAJĘCIA TEORETYCZNE – wykłady na różne tematy, w zależności od zapotrzebowania grupy (m.in. agility, motywacja, posłuszeństwo).

Uwaga! Dla naszych kursantów z grupy agility przewidujemy możliwość uczestniczenia w pojedynczych zajęciach w/w kursów na dogodnych warunkach.

[url]www.IDEAteam.pl[/url][/QUOTE]


A ja mam pytanie czy organizujesz jakiś obóz agility??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...