Jump to content
Dogomania

wytrzymały wysięgnik


leepa

Recommended Posts

Czy macie może doświadczenie z jakimś wyjątkowo wytrzymałym wysięgnikiem groomerskim? A może taki nie istnieje?
Zastanawia mnie to, bo słyszałam, że niektóre psy łamią je jak zapałki :/
Widziałam co prawda takie montowane do sufitu czy ściany, tego jeszcze w PL chyba nie ma, ale chodzi mi o takie zwykłe.
A może taki dwustronny ?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ja mam taki stół i wysięgnik [url]http://www.groomer.com.pl/produkt.php?prod_id=6555[/url] i jestem zaskoczona wytrzymałością! Były u mnie już bednardyny, berneńczyki i jeden naprawdę wyjątkowo niesforny nowofundland. Psiak 60 kilo wagi mieszkający w kojcu, więc nigdy nawet w domu nie bywał a co dopiero mówić o zabiegach pielęgnacyjnych! Była masakra ale wysięgnik wytrzymał :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leepa']Czy macie może doświadczenie z jakimś wyjątkowo wytrzymałym wysięgnikiem groomerskim? A może taki nie istnieje?
Zastanawia mnie to, bo słyszałam, że niektóre psy łamią je jak zapałki :/
Widziałam co prawda takie montowane do sufitu czy ściany, tego jeszcze w PL chyba nie ma, ale chodzi mi o takie zwykłe.
A może taki dwustronny ?[/QUOTE]

Mam wytrzymały wysięgnik a firmy danako Czechy
Niestety -z tego co słyszałam- przestali produkować
Wysięgnik wydaje się cienki , ale z super materiały . Nie uległ i utrzymał zeskakującego do Pańcia co po niego przyszedł oraz berneńczyka sukę tłustą samca sznaucera olbrzyma. Oba psy prawie zawisły, ale że ja przy stole byłam to wporzo. Mam go kilkanaście lat. Wygląda już nie najczyściej ale mam zaufanie dom niiego.
strona była chyba danako.com i hodowali spaniele i goldeny

Link to comment
Share on other sites

Ja zakupiłam ramię pojedyncze i podwójne w Grocie. Powiem szczerze, że z podwójnego nie korzystałam, ale to pojedyncze zdaje egzamin. Nie wiem skąd Oni je sprowadzają, ale nie jest to żadna chińszczyzna. Podczas pracy przy niesfornym czernyszu stół prawie stanął dęba :) ale wysięgnik, ani drgnął :). Także z czystym sumieniem mogę polecić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...