Jump to content
Dogomania

Budapeszt 21-22.10.2006


BarbeSale

Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Videl']Jeżeli ktoś będzie miał problem z kwaterą w Budapeszcie, polecam zakwaterowanie w Dunakeszi jest to małe miasto przed samym Budapesztem zresztą wjazd do Budapesztu jest z tej strony najlepszy, a i ceny są napewno niższe.[/quote]
Gosiu a jaki koszt jest na 1 osobę tak mniej więcej? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Videl']Jeżeli ktoś będzie miał problem z kwaterą w Budapeszcie, polecam zakwaterowanie w Dunakeszi jest to małe miasto przed samym Budapesztem zresztą wjazd do Budapesztu jest z tej strony najlepszy, a i ceny są napewno niższe.[/quote]
Witam a czy znasz jakies namiary na kwatery w Dunakeszi i jeszcze chcialabym zapytac sie czy te hale wystawowe sa w Budzie czy w Peszcie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Bylam na 4 wystawach na Wegrzech i Wegrzy nie maja w zwyczaju przysylac numerów.[/quote]
Czyli wejście na to pierwsze potwierdzenie, które mówi o tym, że psy zostały przyjęte? tam na dole w rogu jest kupon na katalog.

Link to comment
Share on other sites

[U]Witam wyjazdowiczow do Budapesztu w nastepny weekend.[/U]
Ja dostalem tylko powiadomienie z wystawy terrierowej, ktora zaczyna sie w sobote od 14.30 ..., a na dwie CACIBowe nie dostalem potwierdzenia. Wiec dzwonilem w piatek do Budapesztu, oczywiscie w centarli MEOE slabo rozmawiaja po angielsku, ale udalo mi sie lamanym angielsko-niemieckim jezykiem dostac potwierdzenie ze tez jestem w katalogu na dwa CACIBy .. Oby tylko nie rozgorzaly polityczne spory wegierskie na ulicach bo inaczej... . A co do noclegow sa jeszcze w centrum Budapesztu 2-3 km od wystawy noclegi hotelowe ze sniadaniem w jedynce 115-130 euro za trzy noclegi. poszukajcie na [URL="http://www.bookings.com"]www.bookings.com[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k.iwona']My też jeszcze nie mamy noclegu. czy ktoś z was wie w którym miejscu Budapesztu jest ta wystawa a może macie jakąś mapke dojazdu ?[/quote]
Ponoć to jest w Peszcie, a czy ktoś ma dostęp do rozpiski ringowej, i o której zaczynaja się oceny w niedziele na poszczególnych ringach? Nie wiecie ile kosztuje wstęp 1 osoby bez psa na wystawę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k.iwona']My też jeszcze nie mamy noclegu. czy ktoś z was wie w którym miejscu Budapesztu jest ta wystawa a może macie jakąś mapke dojazdu ?[/quote]
[FONT=&quot][SIZE=3]http://www.hungexpo.hu/english/download/bv_magyar.pdf[/SIZE]
[SIZE=3] To jest mapka dojazdu do hal Expo jaką znalazłam.[/SIZE]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limnolka'][U]Witam wyjazdowiczow do Budapesztu w nastepny weekend.[/U]
Ja dostalem tylko powiadomienie z wystawy terrierowej, ktora zaczyna sie w sobote od 14.30 ..., a na dwie CACIBowe nie dostalem potwierdzenia. Wiec dzwonilem w piatek do Budapesztu, oczywiscie w centarli MEOE slabo rozmawiaja po angielsku, ale udalo mi sie lamanym angielsko-niemieckim jezykiem dostac potwierdzenie ze tez jestem w katalogu na dwa CACIBy .. Oby tylko nie rozgorzaly polityczne spory wegierskie na ulicach bo inaczej... . A co do noclegow sa jeszcze w centrum Budapesztu 2-3 km od wystawy noclegi hotelowe ze sniadaniem w jedynce 115-130 euro za trzy noclegi. poszukajcie na [URL="http://www.bookings.com"]www.bookings.com[/URL][/quote]

Witam [B]Limnolka.[/B]
Widze, ze wybierasz sie na ta wystawe, ktora ja mialam w planach.
Lecz plany sie zmienily i nie moge jechac:placz: .Moze w przyszlym roku.
Mam nadzieje ze na Swiatowce sie zobaczymy:razz: .

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości Akicie:

Wczoraj wystawa o Zw.Węgier na WĘGRZECH Budapeszt 21.10
[SIZE="5"][COLOR="#4169e1"]INOCHI-O KAKERU Halne Wzgórze [B]Mł.Zw.WĘGIER, Best Junior[/B][/COLOR]
[COLOR="Pink"]I'YOROKOBI NO IZUMI Halne Wzgorze [B]Mł.Zw.WĘGIER[/B][/COLOR]
[COLOR="#4169e1"]HOSEKI Halne Wzgórze [B]CAC, BOS, CACIB, BOB, Zw.WĘGIER[/B][/COLOR][/SIZE]

Dzis wystawa Europy Środkowo Wschodniej w Budapeszcie 22.10
[SIZE="5"][COLOR="RoyalBlue"]INOCHI-O KAKERU Halne Wzgórze [B]Mł.Zw.Europy Środkowo-Wschodniej [/B][/COLOR]
[COLOR="#ffc0cb"]I'YOROKOBI NO IZUMI Halne Wzgorze [B]Mł.Zw.Europy Środkowo-Wschodniej, Best Junior[/B][/COLOR]
[COLOR="#4169e1"]HOSEKI Halne Wzgórze [B]CAC, BOS, CACIB, v-ce Zw.Europy Środkowo-Wschodniej [/B][/COLOR][/SIZE]

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

polskie japończyki górą !!!!! :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...