Jump to content
Dogomania

Uli & Bee


psyja

Recommended Posts

Ja mam takie jednolicie różowe Gillette ([url]http://merlin.pl/Gillette-Blue-II-Regular-dla-kobiet-torebka-4-szt_Procter-Gamble,images_big,19,3014260289287.jpg[/url]) i są bardzo dobre. Ostrzejsze od Bic ([url]http://193.17.41.93/fo780/9ba374ed0016b46749c7bdad[/url]), choć te Bic mają wygodniejszy profil i łatwo zakamarki golić. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u nas niebardzo wrrrrrrr!

a w ogóle to jestem baaardzo zadowolona, zabrałam dzisiaj Uliska ze sobą do studia tańca:D maluch był strrrrasznie wesoły, biegał po korytarzach jak szalony, zaglądał na sale:) dodatkowo zapoznał się z koleżanką - Tabaką. wszyscy nim zachwyceni, on tym troche mniej:lol: ale ogólnie bardzo na plus, ustaliłam że będe zabierac co pare tygodni na zajęcia ze sobą hihi mój tancerzyk

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']fotki :diabloti:[/QUOTE]

są na poprzedniej stronie..:evil_lol:



[quote name='Jaga.']oskubiecie mi go do goła jak się tak zabierzecie wszystkie na raz hahaha[/QUOTE]

mhihiihhih będziesz miała mocno porastającego hl.......:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

oo i Jaga w banerek sie widze zaopatrzyła:D jeśli tylko chcesz to spełnimy marzenie:loveu: ciekawe tylko co na to główny zainteresowany..:diabloti:

nie wiemy już co z Gaflem, dzisiaj właśnie 2x zsikał się w domu. od kiedy wyszedł z wieku szczenięcego NIGDY nie posikał w domu, a dzisiaj w ciągu jednego dnia dwa razy, w obu przypadkach był godzine po spacerze i nie zdawał sobie z tego sprawy. na ziemi kałuża krwi i skrzepów.. a on nawet tego nie zauważył!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']oo i Jaga w banerek sie widze zaopatrzyła:D jeśli tylko chcesz to spełnimy marzenie:loveu: ciekawe tylko co na to główny zainteresowany..:diabloti:

nie wiemy już co z Gaflem, dzisiaj właśnie 2x zsikał się w domu. od kiedy wyszedł z wieku szczenięcego NIGDY nie posikał w domu, a dzisiaj w ciągu jednego dnia dwa razy, w obu przypadkach był godzine po spacerze i nie zdawał sobie z tego sprawy. na ziemi kałuża krwi i skrzepów.. a on nawet tego nie zauważył![/QUOTE]
OJj to niedobrze. On chyba jets w podesżłym wieku? ile ma lat?

Link to comment
Share on other sites

biedny Gafel :shake: tak mi go szkoda :shake:
wet coś mówi na ten temat? da się to leczyć?

a co do banerka to Wam pozazdrościłam :eviltong: ale ja nie umiem robić takich ładnych jak mychaaaaa więc mam taki jaki mam:eviltong:
główny zainteresowany powiedział że po jego trupie i że nie zgadza się na żadne golenie i że on nie jest jakiś pawian żeby gołą d... świecić;)

Link to comment
Share on other sites

Malwi tak, Gafel ma 12 lat.

Jaga mi też, właściwie codziennie po prostu płacze, to jest takie straszne.. nie moge sobie wyobrazić jak to będzie bez niego. mama od wczoraj chodzi i płacze, dzisiaj sie razem powyłyśmy. wetka powiedziała, że nie ma już dla niego ratunku, może dawać lekarstwa na krwawienie, na samopoczucie, na trzymanie moczu ale to i tak niewiele da, nie wyzdrowieje już i będzie tylko coraz gorzej. to już nie jest nasz Gafel, radosny, wieczny szczeniak. nasz ostatni z Guciem wyjazd do niej jest kwestią tygodni, jeśli nie dni. to już nie jest nasz Gafel, radosny, wieczny szczeniak. po prostu już nie mam do tego siły, tak mi przykro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']Malwi tak, Gafel ma 12 lat.

Jaga mi też, właściwie codziennie po prostu płacze, to jest takie straszne.. nie moge sobie wyobrazić jak to będzie bez niego. mama od wczoraj chodzi i płacze, dzisiaj sie razem powyłyśmy. wetka powiedziała, że nie ma już dla niego ratunku, może dawać lekarstwa na krwawienie, na samopoczucie, na trzymanie moczu ale to i tak niewiele da, nie wyzdrowieje już i będzie tylko coraz gorzej. to już nie jest nasz Gafel, radosny, wieczny szczeniak. nasz ostatni z Guciem wyjazd do niej jest kwestią tygodni, jeśli nie dni. to już nie jest nasz Gafel, radosny, wieczny szczeniak. po prostu już nie mam do tego siły, tak mi przykro[/QUOTE]
Współczuję :(
Biedny Gafel :(

Link to comment
Share on other sites

dzięki wszystkim, jesteście kochani!

Guciowi się nic nie pogorszyło, a to już dobrze. póki co nacieszamy się chłopcem, moge sie tylko cieszyć że można się przygotować na to co będzie i dobrze z nim pożegnać

z Ulim w tą niedzielę mamy egzamin z posłuszeństwa. od przyszłego weekendu bierzemy się na poważnie za agility;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...