Jump to content
Dogomania

Końskie - porzucony koczuje na boisku


agni

Recommended Posts

Czekoladowy psiaczek kilka dni temu wyrzucony, chyba z auta :angryy:, koczuje na boisku szkolnym. Dokarmia go dużo ludzi ale nie znalazłam nikogo kto by mógł zabrać go do siebie.
Ja nie mogę :puppydog:
Potrzebny tymczas na już, jest juz mróz i piesek marznie, ponadto boję się że dyrektor szkoły znajdzie szybko jakiś pomysł by pieska usunąć z boiska.
On widac że jest wystraszony, nie wie co się dzieje, na początku ucieka jest nie ufny ale potem jednak podchodzi (nie gryzie, nie warczy)
Poza tym zrobiłam fotki ale niemota ze mnie :shake: bo nie umiem ich tu wkleić :???:
Szczerze mówić nie wiem co mogę zrobić żeby mu pomóc znaleźć jakiś azyl - może znajdzie się miejsce u którejś z cioteczek na tymczas.
Piesek jest ze świętokrzyskiego - Końskie (możliwa dowózka psa do ok 50 km)

Link to comment
Share on other sites

witaj agni.weszłam zobaczyć psiaka i chyba go parę razy widziałam jak pomykal po mieście.nie mam na niego pomyslu ,chyba tylko jakby go osfoić,obfocić i próbować wydać z ulicy.ja już nawet myszy nie wcisnę-ostatnio TYLKO 1 kot i 1 pies w ciągu 2 dni.troszkę dłużej będzie trwało ich zbycie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...