Jump to content
Dogomania

Krótkonogi Julek - mix basseta i corgi - szczęśliwy w DS


leni356

Recommended Posts

  • Replies 794
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozliczenie: (niestety, nie zachowałam rachunków - jeżeli ktoś dopatrzy się jakichś nieprawidłowości, proszę pisać)
1. Środek na pchły: 23 zł
2. Kasza - 4 zł
3. Ryż - 5 zł
4. Serce wołowe - 6,68
5. Kostki, szyja indycza, resztki szynki i kiełbas i takie tam od rzeźnika: 20 zł.
6. Kostki wołowe i parę takich fajnych rzeczy od rzeźnika: 25 zł.
7. Kilogram wołowiny (zaleconej przez weta, żeby nie było! :D): 22 zł

Razem: 105, 68.

Czyli tyle na Juliana wydaliśmy od około 26 października (wtedy robiłam ostatnie rozliczenie). Stóweczka dla nas, a od teraz zmiana zasad:
Julian będzie dostawał od razu karmę suchą zaleconą przez weta. Pieniążki na Juliana będą na koncie schroniska, a my dostaniemy od razu jedzonko. Wszelkie potrzeby Julka będą zgłaszane na wątku i do osób odpowiedzialnych za Julka ze schroniska. Tak będzie dla wszystkich łatwiej i nie będzie żadnych nieporozumień :)
Pozdrawiamy i do usłyszenia jutro po wizycie u weta! :)

Link to comment
Share on other sites

Julian był u weterynarza i został zdiagnozowany jako "cały zwyrodniały", hyh. Zdjęcia RTG nie było, bo wet powiedział, że trzeba by go całego sfotografować i że to strata czasu i kasy. Dostał zalecenie ścisłej diety na suchej karmie royala, którą ma mieć kupioną za pieniążki bazarkowe. Dostał również lek na uszy (całe zawalone!) oraz tabletki na stan zapalny stawów. Podstawą jest dieta, bo bez niej leczenie nie ma sensu. Po tygodniu na tych tabletkach przeciwzapalnych Julek będzie musiał dostawać suplementy diety na stawy - już do końca życia. Poza tym wszystko z nim ok i cieszy się z życia oraz nowego kolegi, do którego zapałał ogromną miłością :)

Link to comment
Share on other sites

Nastąpiły zmiany w rozliczeniach. Już nie będziemy dostawać pieniędzy, ale karmę, a wet będzie opłacany przelewem. To nie jest kłopot, ale przy ustalaniu rozliczeń pytałam czy zachowywać rachunki i niekoniecznie. Mogę poszukać paragonów, bo jakieś może się zachowały. Nie kradnę Julkowi pieniędzy, na litość boską. Bez przesady! Jeśli rozliczenie nie pasuje, to popatrzmy logicznie: ta stówka za niecały miesiąc to tyle, ile Julian potrzebował. Pies jest najedzony i odpchlony - czyli dostał to, co wypisałam. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości to zapraszam na wizytę. Pieniądze wydaliśmy na Julka z własnej kieszeni, chociaż wydatki miały być pokrywane. Wypisałam to rozliczenie, bo tak ustaliłam ze stonką, że zrobię. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, to ponawiam zaproszenie na wizytę.
Pozdrawiam.

PS Julian właśnie śpi po długim spacerku z kolegą ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy doszła deklaracja od Florentynki? bo muszę wstawić rozliczenie do pierwszego postu

Takie były deklaracje:
Krotoszyn - 100 zł [COLOR=blue]doszło[/COLOR]
Florentynka - 50 zł koniec października
leni - 50 zł [COLOR=blue]doszło[/COLOR]
paulinken - ?
mamanabank - 20 zł [COLOR=blue]doszło[/COLOR]
agniecha82x - worek karmy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Czy doszła deklaracja od Florentynki? bo muszę wstawić rozliczenie do pierwszego postu

Takie były deklaracje:
Krotoszyn - 100 zł [COLOR=blue]doszło[/COLOR]
Florentynka - 50 zł koniec października
leni - 50 zł [COLOR=blue]doszło[/COLOR]
paulinken - ?
mamanabank - 20 zł [COLOR=blue]doszło[/COLOR]
agniecha82x - worek karmy[/QUOTE]


ja karmę zamieniłam na wpłatę pieniężną i wpłaciłam 100 zł dla Juliana, Natalia chyba gdzieś tu wcześniej pisała, że dotarło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.']Witam wszystkich!
Zdjęcia będą jutro lub pojutrze. Nie mam niestety internetu w domu i to mi trochę zaburza komunikację. Julek jest strrrasznie grzeczny i pocieszny :) Rozsyłam pocztą pantoflową wieść o nim, może ktoś się skusi :)
Ze złych wiadomości: potrzebujemy pieniążków na weterynarza. Celem wyjaśnienia: do tej pory otrzymaliśmy:
20 zł - sonia1974 (dziękujemy!)
100 zł - agniecha82x (dziękujemy!)
20 zł - mamanabank (dziękujemy!)
50 zł - leni (dziękujemy!)

[/QUOTE]

o tu to było

Link to comment
Share on other sites

Natalia, potwierdź wpłaty czy się zgadza wszystko? Aha, i jak się nazywa ten suplement diety na stawy? to można go od razu zamówić bo z bazarku jest więcej funduszy

[B][COLOR=royalblue]Julek jest w DT od 16.10[/COLOR]

Wpłaty dla Juliana:[/B]

100 zł - Krotoszyn
20 zł - sonia1974
100 zł - agniecha82x
20 zł - mamanabank
50 zł - leni
[B]
Wydatki:[/B]
100 zł - paliwo Poznań-Krotoszyn-Poznań

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...