Jump to content
Dogomania

Likwidacja schroniska w Swarzedzu - ratujmy psiaki !!!


What May NN

Recommended Posts

Schronisko w Bielefeld musialo wedlug Zwiazku Opieki nad Zwierzetami w czterech minionych tygodniach przyjac dwa razy tyle zwierzat ile w tygodniach przedtem: 50 psow, 130 kotow i 50 malych zwierzat znalazlo tu schronienie. Osoby z Wuppertal, zajmujace sie dzialalnoscia na rzecz zwierzat, mysla juz o awaryjnych schronieniach dla nich. Schronisko w Duesseldorfie, gdzie w 2008 r. lacznie 2700 zwierzat znalazlo schronienie, liczy sie z tym, ze miedzy majem a wrzesniem ich ilosc zwiekszy sie o 25 % w okresie wakacyjnym.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][LEFT]Skoro Niemcy sami mają problem z bezdomnością i przepełnieniem swoich schronisk, władze landów obcinają dofinansowanie do schronisk przyjmujących zagraniczne zwierzęta - po co im psy i koty zza granicy i to w tak wielkich ilościach?[/LEFT]
[IMG]http://www.pies.pl/dymek/dddd.gif[/IMG] [/CENTER]

[IMG]http://www.pies.pl/dymek/ld.gif[/IMG] [IMG]http://www.pies.pl/dymek/lld.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OBSERWATOR 2012'][url]http://www.zb.eco.pl/zb/13/peta.htm[/url]
ORGANIZACJA NAJWIEKSZA PRO-ZWIERZĘCA[/QUOTE]
a nie taniej i dyskretniej byłoby odkupić od gospodarza z Bawarii psy i poddać je barbarzyńskim eksperymentom? Chyba, że niemieckich psów nie ruszają, tylko te, w których płynie słowiańska krew

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caromina']a nie taniej i dyskretniej byłoby odkupić od gospodarza z Bawarii psy i poddać je barbarzyńskim eksperymentom? Chyba, że niemieckich psów nie ruszają, tylko te, w których płynie słowiańska krew[/QUOTE]
od kiedy to psy maja narodowosc,jak ja poznajesz ?Po szczekaniu?juz wiem np.doberman to musi byc niemiecki szczeka po niemiecku juz o krwi nie mysle ,york ma angillska narodowoasc,niemiecki owaczarek musisz do Niemiec wyslac,itd
juz widze w malamucie slowianska krew?
Widze ,ze z ciebie jest specjalistka ,nadajesz suie do rzadu .

Link to comment
Share on other sites

Była to ironia, próbuje znaleźć logiczne uzasadnienie powodu, dla którego Niemcom opłaca się robić sobie koszty żeby mordować polskie psy, mając masę własnych na miejscu.
Nota bene historia zna przypadki, kiedy wybijano całe wsie, kobiety, mężczyzn, starców i dzieci, konie, krowy, koty, psy bo płynęła w nich polska krew - np. Koniuchy.

Link to comment
Share on other sites

Obserwator2012 nie wiem o co Ci chodzi. Przypominam jesteś na wątku schroniska w Swarzedzu i jest to watek adopcyjny i naszym zamiarem jest znalezienie domu dla tych bidaków. Nie chcesz by psy emigrowały do Niemiec to pomóż w adopcjach w Polsce, masz tu pole do popisu. Swego czasu zapraszałam Cię do współpracy ale nie podjęłeś tematu. Bo po co się wysilać lepiej trochę sobie popisac dla samego pisania. Po raz ostatni proszę Jeżeli nadal będziesz zaśmiecał nasz wątek zwrócę się do moderatora o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia']Obserwator2012 nie wiem o co Ci chodzi. Przypominam jesteś na wątku schroniska w Swarzedzu i jest to watek adopcyjny i naszym zamiarem jest znalezienie domu dla tych bidaków. Nie chcesz by psy emigrowały do Niemiec to pomóż w adopcjach w Polsce, masz tu pole do popisu. Swego czasu zapraszałam Cię do współpracy ale nie podjęłeś tematu. Bo po co się wysilać lepiej trochę sobie popisac dla samego pisania. Po raz ostatni proszę Jeżeli nadal będziesz zaśmiecał nasz wątek zwrócę się do moderatora o pomoc.[/QUOTE]
Podpisuje sie po tym postem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudzia']obserwator2012 nie wiem o co ci chodzi. Przypominam jesteś na wątku schroniska w swarzedzu i jest to watek adopcyjny i naszym zamiarem jest znalezienie domu dla tych bidaków. Nie chcesz by psy emigrowały do niemiec to pomóż w adopcjach w polsce, masz tu pole do popisu. Swego czasu zapraszałam cię do współpracy ale nie podjęłeś tematu. Bo po co się wysilać lepiej trochę sobie popisac dla samego pisania. Po raz ostatni proszę jeżeli nadal będziesz zaśmiecał nasz wątek zwrócę się do moderatora o pomoc.[/quote]
oddajecie psy do niemiec ,więc uświadamiam wam co oni robią z psami ale widzę że nie dociera do was nic !!!!!!!!!!!!!! Najlepiej pozbyć się psa niewiedząc co dalej z nim albo nie chcecie wiedzieć !!!!!!!!!!!!!!!! Takich jak wy jest miliony pozbywacie się problemu i macie święty spokój a co pies tam przeżywa to już was nie interesuje !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OBSERWATOR 2012']oddajecie psy do niemiec ,więc uświadamiam wam co oni robią z psami ale widzę że nie dociera do was nic !!!!!!!!!!!!!! Najlepiej pozbyć się psa niewiedząc co dalej z nim albo nie chcecie wiedzieć !!!!!!!!!!!!!!!! Takich jak wy jest miliony pozbywacie się problemu i macie święty spokój a co pies tam przeżywa to już was nie interesuje !!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
rusz sie , jedz i sprawdz gdzie i jak maja psy swarzedzkie zagranica
lepiej pilnuj psow polskich ,ktore wedruja do polskich laboratorow ,albo jaka kase zbijaja hycle otrzymujac pieniadze z gmin ,a gdzie te psy ida,w jaki sposob znikaja ze schronisk , gmin nie interesuje.porzadkuj swoje podworko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OBSERWATOR 2012']oddajecie psy do niemiec ,więc uświadamiam wam co oni robią z psami ale widzę że nie dociera do was nic !!!!!!!!!!!!!! Najlepiej pozbyć się psa niewiedząc co dalej z nim albo nie chcecie wiedzieć !!!!!!!!!!!!!!!! Takich jak wy jest miliony pozbywacie się problemu i macie święty spokój a co pies tam przeżywa to już was nie interesuje !!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
Święty spokój to byśmy mieli gdybyśmy w ogóle nie zajmowali się psami. Myślisz, ze Rudzia ma większy święty spokój chodząc do schronu czy miałaby większy święty spokój oglądaj 378767 odcinek mody na sukces w tym czasie? Widziałeś tego psa operowanego w Dreźnie? Jak wyglądał w Polsce?Wiesz, że nie wpuścili do niego weta?ze nie można było mu pomóc? wiesz jak cierpiał? Widziałeś go czy gapiłeś sie w TV w tym czasie. Potrzebował twojego zaangażowania gdzie wtedy byłeś?Był w Polsce i zdychał, pomogłeś mu? A czasu było sporo bo dłuuugo tu siedział
I wreszcie, pokaz mi jeden akt oskarżenia (choć akt oskarzenia) wyroku skazującego już nie wymagam. Cioteczki dogomaniaczki wiedzą gdzie kto i za ile psa w Niemczech ukatrupił, chyba temu przeciwdziałają, poza agitacją forumowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caromina']Święty spokój to byśmy mieli gdybyśmy w ogóle nie zajmowali się psami. Myślisz, ze Rudzia ma większy święty spokój chodząc do schronu czy miałaby większy święty spokój oglądaj 378767 odcinek mody na sukces w tym czasie? Widziałeś tego psa operowanego w Dreźnie? Jak wyglądał w Polsce?Wiesz, że nie wpuścili do niego weta?ze nie można było mu pomóc? wiesz jak cierpiał? Widziałeś go czy gapiłeś sie w TV w tym czasie. Potrzebował twojego zaangażowania gdzie wtedy byłeś?Był w Polsce i zdychał, pomogłeś mu? A czasu było sporo bo dłuuugo tu siedział
I wreszcie, pokaz mi jeden akt oskarżenia (choć akt oskarzenia) wyroku skazującego już nie wymagam. Cioteczki dogomaniaczki wiedzą gdzie kto i za ile psa w Niemczech ukatrupił, chyba temu przeciwdziałają, poza agitacją forumowa?[/QUOTE]
ten biedak wilkowaty co nikt w Polsce nie chcial mu pomoc gdyz nie wpuszczono weterynarza zostal "Ukatropiony"-(to nie moje slownictwo)
Masz dowody ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ptaszki cwiergotaly ,ze planujecie zorganizowac festyn na terenie schroniska ,na rzecz bezdomniaczkow.
cudowna sprawa ,tym sposobem tzn dobra reklama w gazecie ,radiu ,rozplakatowaniem czy telewizji moga niektore psinki znalezc nowych opiekunow,no i moze pare grosikow sie uzbiera ze sprzedania roznosci na rzecz psow schroniskowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia']Tak to fajna sprawa bo i dobry czas na adopcje można by wykorzystać. Dziś do swojego domu poszła Juniorka:)::):):):):):):):)
Super dom. Udało się suni. Psy sa niesamowite. Jak ona patrzyłą na swego Człowieka. Niech się jej szczęści:)[/QUOTE]
To wspaniale ,oby i tak pozostalo
Mam zapytanie czy w schronisku jest dalmatynka moze mix?Moge Ciebie prosic o opis i zdjecie?Dowiedzialanm sie ,ze w schronisku ma byc 30 psiakow ,a ile jest teraz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...