Jump to content
Dogomania

Pomocy.!


zdezorientowana

Recommended Posts

Mam trzy letnią suczkę mieszańca jamnika z czymś (nie znamy ojca Taji).:p Potrzebuje pomocy w podjęciu decyzji czy ryzykować i brać ją ze sobą do samolotu bo za trzy tygodnie jadę z całą rodziną do USA i bardzo by mi zależało by ją wziąć ze sobą ale nie chcę być równocześnie egoistką i narazać ją na śmierć:-( .Czytałam sporo artykułów na ten temat i z wypowiedzi na forum wynika że podróż nie sprawia większych kłopotów ale obawiam się że pies może nie przeżyć podróży mimo pobytu ze mną w kabinie pasażerskiej gdyż zdarzają się przypadki że pies nie przezywa:placz: . Byłabym wdzięczna gdybyście pomogli mi podjąć decyzję z góry dziękuje .

proszę o kontakt : gg 10214932 lub na emaila : [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z weterynarzem i on powiedział że podczas lotu zaburzony jest błędnik psa , a w sumie stresuję się bardziej jej reakcją gdyż jak to ująć moja sunia nie panuje nad emocjami . Szczeka nie miłosiernie na każdego więc muszę mieć ją cały czas na smyczy a ostatnio coś jej się uroiło i leci z zębami do wszystkich nawet domowników.... w sumie znalazłam jej już dom gdzie wiem że będzie jej dobrze i poznała już tą osobę więc nie trafi do obych i wgl ale kocham ją jak dziecko i mam wiele wątpliwości co do podróży..:placz:Poza tym musiałabym ją odchudzić co najmniej 1kg co w jej przypadku jest nie możliwością bo jest jedzeniowy-wymuszaczem i odkurzaczem w jednym jeszcze dobrze nie pozamiatam a już śmieci z pod miotły znikają xD
Czytałam że śmierć to tylko w skrajnych przypadkach i w luku bagażowym ale i tak się boję a mama tylko mąci mi w głowie raz mówi że ją bierzemy nazajutrz lub dwa dni później że nie ... Sama już nie wiem , a jeśli bym ją zostawiła to czy mądre było by widywanie się z nią podczas tymczasowego powrotu do kraju np.w wakacje czy inne ferie?:-(
Nie chciałabym jej w ten sposób mieszać w główce i robić złudnych nadziei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...