Jump to content
Dogomania

Znaleziona Biała kotka w ciąży! :( I co z nią teraz? Olsztyn


Wadercia

Recommended Posts

Drogie kobietki, nie wiem zupełnie co robić. Dziś pod moim blokiem blakala sie biala koteczka w ciązy. Weszla rowniez ona do piwnicy. Tam zauwazylam z mama, że kotka jest calkiem oswojona (podeszla od razu do glaskania) no i co najgorsze ze jest w ciązy. Mama przeprowadziła wywiad środowiskowy z sąsiadami, jednak nikt tej kotki eni kojarzy. Jednak kilak osob stwierdzilo ze widzialo ja juz w naszych okolocach ze dwa dni temu. Chyba z daleka więc nie przyszła. Wzielismy ja do domu z wilkimi obwami, gdyz mamy psa ktory nei lubi kotow. Troszke na nia powarczal a teraz przestal juz zwracac uwage. Wiec narazie jest spokoj. Ale prawda jest taka ze nie dam rady ja zostawic w domu bo jestem uczuleniowcem i kocie odchody sprawiaja ze zaczynam sie dusic. Gdzie zwrocic sie o pomoc? Do schroniska to chyba strach oddawac, w koncu jest ona w ciązy :(

Link to comment
Share on other sites

jesli schronisko ma dobre warunki lepiej oddac do schroniska. moze szuka jej wlasciciel ( choc malo prawdopodobne, ale moze ) ...a gdy urodzi to kociaki maja teoretycznie wieksze szanse na nowy dom w schronisku niz " w piwnicy" jesli nie mozesz zaopiekowac sie kotem , schroniko bedzie lepszym wyjsciem niz wypuszczenie... moze jakas stowarzyszenie ochr zwierzat by pomoglo z "lokum" dl;a ciezarnej?

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie, schronisko w takich wypadkach nie jest zle..jesli jest dobrze zarzadzane. ( sa takie ! ) , ewentualnei wypytaj na osiedlu o "kocie mamy" na kazdym osiedlu sa takie mamki, co to nie dadza zginac zadnej ciezarnej :) ...ale moze uda ci sie zapewnic jej chocby tymczasowy dom ...pogadaj z jakas fundacja, stowarzyszeniem w twoim miescie, moze sfinansuja czesciowo chocby pobyt?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...