Jump to content
Dogomania

Interchampionat


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']
[B]Lotty[/B] - straszne jest to, co opisujesz...
[/QUOTE]
Ale prawdziwe, niestety.:shake:
Choć samą wystawę i wyjazd na nią wspominam bardzo miło, to nie wiem, czy wrócę na Węgry, aby mój pies mógł ukończyć tamtejszy championat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Mnie udało się zacząć i skończyc 2 Championaty Węgier w Debreczynie. Tam byla tzw. szybka ścieżka:)
Taka sama krótka ścieżka będzie w 2xCACIB w Komarom. Może jednak warto spróbowac...?:)

Pzdr.[/QUOTE]

Trzeba będzie to przemyśleć, chociaż nam aż tak bardzo na czasie nie zależy, bo mamy już "w zapasie" 2x CAC z ubiegłego roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Sabra[/B], myśłisz, że to dlatego, że to Kaliningrad...?

[B]Lotty[/B] - straszne jest to, co opisujesz...

pzdr.[/QUOTE]

Pani z ZG powiedziała, że organizator wystawy ma 3 miesiące na wysłanie sprawozdania do FCI. Może to zrobić w tydzień po wystawie a może zwlekać całe 3 m-ce. W Kaliningradzie było aż 700 psów ;) , może więc szybko uwinęli się z dokumentacją po wystawie. Natomiast FCI ma min. 6 miesięcy od otrzymania mojego wniosku, doręczonego za pośrednictwem ZG ZKwP, na wystawienie dyplomu. Tak więc sobie poczekam :(

Link to comment
Share on other sites

[B]sabra[/B], a ja słyszałam, że organizator wystawy ma 40 dni na rozliczenie się i wyslanie sprawozdania do ZG. To skąd te 3 miesiące? Może to ZG tyle czasu sobie dał na wyslanie sprawozdania do FCI...?

Co do Intera, to - jak sobie wyliczylam - z zasady certyfikat mam właśnie po ok. 6 miesiącach od wysłania do ZG.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='sabra']Pani z ZG powiedziała, że organizator wystawy ma 3 miesiące na wysłanie sprawozdania do FCI. Może to zrobić w tydzień po wystawie a może zwlekać całe 3 m-ce. W Kaliningradzie było aż 700 psów ;) , może więc szybko uwinęli się z dokumentacją po wystawie. Natomiast FCI ma min. 6 miesięcy od otrzymania mojego wniosku, doręczonego za pośrednictwem ZG ZKwP, na wystawienie dyplomu. Tak więc sobie poczekam :([/QUOTE]

mi dziś pani w ZKwP powiedziała dokładnie to samo
to znaczy że organizator wystawy ma 3 miesiące na rozliczenie cacibów a Fci 6 miesiecy na wystawienie od wpłynięcia do nich dokumentów
mało tego powiedziała że powinno składać się wniosek dopiero jak ma się te potwierdzone karteczki z cacibem i że oni robia nam przysługę wysyłając bez tych kateczek
i bądź tu mądry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='minumam']
Mało tego powiedziała że powinno składać się wniosek dopiero jak ma się te potwierdzone karteczki z cacibem i że oni robia nam przysługę wysyłając bez tych kateczek
i bądź tu mądry[/QUOTE]

To jakiś absurd. Przecież te karteczki przychodzą z ogromnym opóźnieniem ( dla przykładu do nas karteczka z potwierdzeniem pierwszego CACIBa) przyszła jakiś rok ( sic) po wystawie, na której został zdobyty, a potwierdzenia CACIBa węgierskiego ( czyli w naszym przypadku ostatniego) do dziś nie zobaczyłam ( wystawa była 12 czerwca 2011).

Edited by Lotty
Link to comment
Share on other sites

[quote name='minumam']mi dziś pani w ZKwP powiedziała dokładnie to samo
to znaczy że organizator wystawy ma 3 miesiące na rozliczenie cacibów a Fci 6 miesiecy na wystawienie od wpłynięcia do nich dokumentów
mało tego powiedziała że powinno składać się wniosek dopiero jak ma się te potwierdzone karteczki z cacibem i że [B]oni robia nam przysługę [/B]wysyłając bez tych kateczek
i bądź tu mądry[/QUOTE]
Przysługę....?!?!?!
Przeciez za wyslanie naszych wniosków do FCI biora pieniądze, tzn. pensję. więc o jakiej przysłudze mowa...?!?!?!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, a ile czasu po ostatnim CACIBie wysyłaliście wnioski?
Toska ukończyła wczoraj i z niecierpliwości usiedzieć nie mogę.. wiem, że mają trochę czasu na złożenie sprawozdań ale świerzbią mnie paluchy, żeby jak najszybciej wysłać papiery.. :)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje, hashaa.
Ja wysłałam chyba po dwóch dniach i Tobie też tak radzę. Niech idą i " nabierają mocy urzędowej";). Mnie też świeżbiły palce, bo Bingo jest pierwszym i jak dotąd jedynym Interchampionem z tej hodowli.

Link to comment
Share on other sites

ja miałam wystawę 11 czerwca bodajże, a wniosek poszedł 18 sierpnia. No a jak już pisałam dyplom przyszedł w połowie października :)

[quote name='hashaa']Słuchajcie, a ile czasu po ostatnim CACIBie wysyłaliście wnioski?
Toska ukończyła wczoraj i z niecierpliwości usiedzieć nie mogę.. wiem, że mają trochę czasu na złożenie sprawozdań ale świerzbią mnie paluchy, żeby jak najszybciej wysłać papiery.. :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...