Jump to content
Dogomania

Konferencja - Gdynia - 01.10.2010


prestor

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='smerfetka123']gościnnie,czyli zostałam poproszona o poprowadzenie zajęć w czasie gdy osoba prowadząca była na zwolnieniu,a w przedszkolu normalnie na umowę zlecenie, więc miałam normalnie grupę, salę i godziny zajęć[/QUOTE]

i to jest zgodne z waszym kodeksem etycznym?

Link to comment
Share on other sites

Czy umowa cywilno - prawna pozwalała na zleceniobiorcy powierzenie wykonania zlecenia osobie trzeciej ?

Dwa ze to co napisałaś nie świadczy dobrze o koleżance, którą zastępowałaś... cytat "a jak dałam ksero zaświadczeń, egzaminów psa itp to się zdziwili,że takie coś jest i jest potrzebne " znaczy ze twoja poprzedniczka tego nie zrobiła pomimo zatrudnienia... Czy to jest zgodne z zasadami etycznymi?

Link to comment
Share on other sites

hmm czemu mam coraz większe wrażenie,że czepiasz się nie znając człowieka i danej sytuacji?
a o zaświadczeniach,to bardziej chodziło mi o inne przypadki,bo byłam w kilku szkołach na zajęciach edukacyjnych i w przedszkolu, gdzie nikt nie wie,że to nie przyjście z psem i że nie wystarczy pierwsza lepsza pani z pieskiem
a że mogą być sytuacje,że dany nauczyciel jest na dłuższym zwolnieniu i ktoś zobowiązuje się przyjść do dzieci,tak samo jak inny nauczyciel zastępuje danego, to nie wiem o co burza? a ta osoba przykro mi, ale nie jest kim z zewnątrz i źle rozumujesz w tym momencie, a więc kończę, bo nie lubię ludzi,którzy swoje frustracje wylewają na innych, bo myślą,że są najlepsi ;p
a tak apropo,jej pies jest dobry w jednej dziedzinie,a nie w wszystkim po trochu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smerfetka123']hmm czemu mam coraz większe wrażenie,że czepiasz się nie znając człowieka i danej sytuacji?[/QUOTE]

odnoszę sie tylko i wyłącznie do tego co napisałaś.


[quote name='smerfetka123'] byłam w kilku szkołach na zajęciach edukacyjnych i w przedszkolu, gdzie nikt nie wie,że to nie przyjście z psem i że nie wystarczy pierwsza lepsza pani z pieskiem[/QUOTE]

no właśnie - większość tych pań pokazuje kwit rocznego kursu i już sa zatrudniane! Na tym właśnie bazuje PTK.

[quote name='smerfetka123']a że mogą być sytuacje,że dany nauczyciel jest na dłuższym zwolnieniu i ktoś zobowiązuje się przyjść do dzieci,tak samo jak inny nauczyciel zastępuje danego, to nie wiem o co burza? [/QUOTE]

o to ze prawo jest prawem i jeśli jeden nauczyciel jest chory, zastępuje go inna osoba posiadająca uprawnienia i będąca również zatrudnioną w danej placówce a nie pan konserwator czy pani sprzątaczka czy nawet nauczyciel zatrudniony w innej szkole.

[quote name='smerfetka123']a tak apropo,jej pies jest dobry w jednej dziedzinie,a nie w wszystkim po trochu [/QUOTE]

i to go zwalnia z przystąpienia do egzaminu? bo nie rozumiem?

Link to comment
Share on other sites

yy,zaraz,my mówimy o danym przypadku? czy o ludziach po studiach i jak w przypadku podanej sytuacji podyplomówce? a że mamy roczny kurs kyno do tego,to wybacz,ale raczej innych opcji nie ma (chodzi o kyno,więc proszę rozróżnić kyno o pedagogiczne studia) bo ja nie widziałam studiów o kierunku tego typu, więc nie wiem o co chodzi? bo nikt z przedstawionych osób nie pracuje jako sprzątaczka (z całym szacunkiem do tego zawodu) ani nie jest z ptk,więc nie wiem o co chodzi, zresztą dlatego nie jestem w żadnej organizacji, bo szanuje swoje zdrowie i wasze przepychanki mnie nie interesują, zaznaczyłam tylko fakt,że do np przedszkola nie trudno się dostać, bo nikt nie traktuje zajęć z psem serio (chodzi o pracowników danej placówki) i że są przypadki takich zatrudnień, co nie znacz,że się z tym zgadzam i proszę nie mylić przykładów, życzę miłego wieczoru i kończę dyskusję, bo najlepiej uważać siebie za wszechwiedzącego ideała,a innych za złych

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...