Jump to content
Dogomania

zakup szczeniaka


stasiu

Recommended Posts

Dziedobry państwu mam zamiar kupić szczeniaka owczarka niemieckiego długowłosego czy znają państwo jakieś hodowle takich owczarków w okolicy Katowic bo na chwilę obecną znalazłem tylko jedną tą: [URL]http://wald-dingo.ovh.org/ja.php[/URL] czy może ktoś z państwa posiada pieska od nich i moze coś więcej napisać , bo narazie jedyne co wiem ze nie mają wysokich cen , owczarka u nich mozna nabyć za 500 zł , co o tym sądzicie , z góry dziekuje za odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gugus24']Ja kupowałem w ostatnim czasie szczeniaka owczarka niemieckiego z metryką za 2400

[B]Jeżeli będziesz kupował tego szczeniaka spisz ze sprzedawcą umowę że pies jest w 100% zdrowy i nie ma dysplazji[/B][/QUOTE]

Nikt nie zagwarantuje Ci, ze szczeniak nie bedzie mial dysplazji! Hodowca gwarantuje Ci, ze rodzice i inni przodkowie sa wolni od tej choroby lub maja B czy ewentualnie C, jesli bylo krycie warunkowe ! Zreszta takie informacje mozesz wyczytac z m.in. rodowodow rodzicow. A to masz tylko przy zakupie psa z metryka ZK, nie wiem jak np w PKPR jest . A z tego co pamietam, niech mnie ktos wyprowadzi z bledu jesli takowy jest, ze dlugowlose owczarki niemieckie, choc piekne, nie sa rasa uznana przez ZK, czyz nie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...