Jump to content
Dogomania

Galeria Luśki i Dyzia


BeaC

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]było lizać jak miałaś okazje... to ty NIE!! bom ja wierna!!! a teraz masz.. jaka grzywa i rogi :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=DarkRed][B]a tak wiernam..................durna, ale wierna:cool1:
.....a co masz do mojej grzywy??? :angryy:nie mówiąc już o rogach???:mad:
przeca twarzowe sam:cool3::cool3::cool3:
Witaj Mła:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]

[quote name='Vectra']czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeść[/quote]

cześć v[COLOR=DarkRed][B]ectra................
jeszcze jeden dzien mordegi mam freeee:multi::multi::multi:
cieszę się bom juz tak zmęczona, że rano nie moge wstać:placz::placz::placz:[/B][/COLOR]

[quote name='madzia i medor']Jak przyjemnie:loveu::loveu:[/quote]
[COLOR=DarkRed][B]i jak wesoło................
w pingwinka bawić sie, sie sie...........:razz::diabloti:
też Cię witam:eviltong:
[/B][/COLOR]
[quote name='paula_z']Dziń dybry :p[/quote]
[COLOR=DarkRed][B]dybry dziń:evil_lol:
alem wygadana:eviltong:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Dzień dober kobieto ...z grzywą:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]

[COLOR=DarkRed][B]czeeeeeeeeeeeeeeeść
kobieto bez grzywy..................za to z psem:diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']witam....kawe dla mnie masz.:razz: .bo mi leb peka....[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]kawa u mnie jest ZAWSZE:razz::razz::razz:
witaj.....zimny okład se zrób...........[/B][/COLOR]

[quote name='caroolcia']hi hi hi hi, ja sobie to pytanie codziennie zadaje (czyt. pn-pt) o 6 rano :eviltong:[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]tak długo spisz???.....................rozbestwienie................ja codziennie 5.20[/B][/COLOR]

[quote name='madzia i medor']Cześć i czołem:hand:[/quote]

[COLOR=DarkRed][B].............kluski z rosołem :eviltong::eviltong::eviltong:
witaj medorkowa panienko
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC']


[COLOR=darkred][B]tak długo spisz???.....................rozbestwienie................ja codziennie 5.20[/B][/COLOR]


[B][COLOR=darkred][/COLOR][/B]
[/quote]

masz rację!!! rozpusta w biały dzień (przynajmniej latem w tych godzinach):evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć rogata duszo... jak frii?? że masz wolne od ?? od kiedy i do kiedy?? to nie fer.. ja musze pracować a ona se powie fri :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=DarkRed][B]cze................
jeszcze nie free....ale już niebawem...............
mam 4 tygodnie( czytaj cztery:diabloti:) urlopu:multi::multi::multi::multi:

zaczynam 2 lipca wracam.........................30
HA:smhair2:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cze................
jeszcze nie free....ale już niebawem...............
mam 4 tygodnie( czytaj cztery:diabloti:) urlopu:multi::multi::multi::multi:

zaczynam 2 lipca wracam.........................30
HA:smhair2:
[/B][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oł szit!!! i gdzie ta sprawiedliwość!!! całe cztery długie tygodnie :mdleje:
FARCIARA!!
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]cze................[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkred]jeszcze nie free....ale już niebawem...............[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]mam 4 tygodnie( czytaj cztery:diabloti:) urlopu:multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkred]zaczynam 2 lipca wracam.........................30 [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]HA:smhair2:[/COLOR][/B]
[/quote]


mamma mia!!!! ja tez bym tak chciała :-o , a musze czekac do pazdziernika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oł szit!!! i gdzie ta sprawiedliwość!!! całe cztery długie tygodnie :mdleje:
FARCIARA!!
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=DarkRed][B]ta przez pozostałe 11 miesięcy dymam :mad::angryy:..................jak nawiedzona
należy MI się[IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a010.gif[/IMG][/B][/COLOR]



[quote name='caroolcia']mamma mia!!!! ja tez bym tak chciała :-o , a musze czekac do pazdziernika[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]łe..................do października.....kto to wypoczywa w październiku...............:cool3:
u mnie rok akademicki sie zaczyna...........najwięcej roboty...............no może poza czerwcem[IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a030.gif[/IMG][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]ta przez pozostałe 11 miesięcy dymam :mad::angryy:..................jak nawiedzona[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkred]należy MI się[IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a010.gif[/IMG][/COLOR][/B]





[COLOR=darkred][B]łe..................do października.....kto to wypoczywa w październiku...............:cool3:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkred]u mnie rok akademicki sie zaczyna...........najwięcej roboty...............no może poza czerwcem[IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a030.gif[/IMG][/COLOR][/B][/quote]

ten którego rodzice wyjeżdżają w maju (i zostawiają psa pod opieką) i dla którego lipiec jest pracowity i którego koleżanka z pracy wyjeżdża w sierpniu (a ktoś musi w pracy być) i którego rodzice jadą znowy we wrzesniu (i zostawiają psa)....no coż niewiele opcji pozostaje :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']ten którego rodzice wyjeżdżają w maju (i zostawiają psa pod opieką) i dla którego lipiec jest pracowity i którego koleżanka z pracy wyjeżdża w sierpniu (a ktoś musi w pracy być) i którego rodzice jadą znowy we wrzesniu (i zostawiają psa)....no coż niewiele opcji pozostaje :placz:[/quote]
[COLOR=DarkRed][B]...................ale w zamian za to....................więcej czasu spędzasz z psami:eviltong::eviltong::eviltong:

ja też jestem w pracy sama i wymieniamy się urlopem................z szefem

[/B][/COLOR]
[quote name='caroolcia']buhahahaa, to niezłą masz kondycję :eviltong:[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]odkąd tutaj pracuje...................10 lat..............raz byłam trzy dni na zwolnieniu bo skreciłam noge w dzikich harcach.................i musialam wyschnąć gips:-o:-o:-o[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]...................ale w zamian za to....................więcej czasu spędzasz z psami:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=darkred]ja też jestem w pracy sama i wymieniamy się urlopem................z szefem[/COLOR][/B]




[COLOR=darkred][B]odkąd tutaj pracuje...................10 lat..............raz byłam trzy dni na zwolnieniu bo skreciłam noge w dzikich harcach.................i musialam wyschnąć gips:-o:-o:-o[/B][/COLOR][/quote]

z szefem hi hi hi, niezle.....

lubie takich twardych zawoników :loveu: , nic tak nie wkurza jak hipohondria :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]ta przez pozostałe 11 miesięcy dymam :mad::angryy:..................jak nawiedzona
należy MI się[IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a010.gif[/IMG][/B][/COLOR]





[COLOR=DarkRed][/COLOR][/quote]
Buhahha:evil_lol:, dobra zawodniczka z Ciebie:diabloti::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...