Jump to content
Dogomania

Galeria Luśki i Dyzia


BeaC

Recommended Posts

[quote name='Vectra']Rany planujecie spotkanie ??? aaaaaaaaaaaaa ja też kce zobaczyć Luśke :placz:

cześć Bea :)[/quote]

[B][COLOR=DarkRed]Witaj Vectra........do Warszawki deczko daleczko:shake::shake::shake: a poza tym u ciebie suki są i to dwie ..................Lucjenda... mogla by sobie z dwoma nie dać rady [/COLOR][SIZE=1][COLOR=DarkRed]( chociaz kto wie.......)
..............no chyba że Ty do mnie.............
[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Hugo-Kochaś']Bea w razie czego pańcia Dulkowa przylezie na spotkanko bez załącznika;) ;) albo załącznika odprowadzimy do domciu:p tak,ze w razie czego nie zapomnijcie o mła;)[/quote]

[B][COLOR=DarkRed]Nie ma sprawy pamiętam....sama jestem bardzo ciekawa Dulki.......
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][SIZE=2][COLOR=DarkRed][B]........ witajcie Alu.... zastanawiam się, nawet z TZ-tem już rozmawiałam wyraził zgodę, tylko że w grę wchodziłaby tylko niedziela( w soboty pracuję).... no i ta niedziela i następna już odpada, więc może 25?????[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=DarkRed][B]...........a co do Dulki....może być problem............moja Luśka potrafi być niemiła dla suk......nie dla wszystkich .............. wprawdzie jej najlepsiejsza koleżanka to była suka...................tylko że to był seter..............[/B][/COLOR][/quote]

[quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed]Nie ma sprawy pamiętam....sama jestem bardzo ciekawa Dulki.......
[/COLOR][/B][/quote][B][I];)no to teraz czekamy na zwartwychwstanie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Klocusiowej;)i możemy się dogadać co do terminu...a z Dulka;)to rzut beretem i juz są:evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Bea :multi: W koncu dotarlam do Luskowej galerii :cool3:

[B][SIZE=3][COLOR=darkred][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/925/img0097ge7.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]Przytulanko :loveu: [/COLOR]

[B][SIZE=3][COLOR=darkred][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6358/img0131jv6.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]Jaki wzrok :grin:[/COLOR]

[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4888/img0289cc6.jpg[/IMG]
Ale fajne macie tereny spacerkowe :multi:

[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/6880/img0317aw3.jpg[/IMG]
:loveu: Lusia wyszla jak sceniacek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i co ?? spotkanko coraz bliżej... musze przyszykować Klocka na wizyte damy... wytrymowac go... niech staje na głowie dla Luśki :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][I]:cool1:eligant będzie jak 105;)
Ozzy chyba się wykąpie :evil_lol:
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hugo-Kochaś']prędzej to LUSIA mu stanie na głowie:evil_lol: :evil_lol: z niej jest niezła artystka:lol: :evil_lol:[/quote]


Lusia jest jaka jest.............. czasami mnie samą bardzo zaskakuje..........bo potrafi być niesmiała
..............a ostatnio boi się taczki...........wystarczy taczkę wyciągnąć z garażu a ona cały czas pomiedzy moimi nogami :placz::placz::placz:...............także nie wiem jak to będzie .............a jak się schowa i nie będzie chciala wyjść?????.........w koncu od prawie 5 miesięcy nie miała kontaktu z psem:crazyeye::crazyeye::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC']Lusia jest jaka jest.............. czasami mnie samą bardzo zaskakuje..........bo potrafi być niesmiała
..............a ostatnio boi się taczki...........wystarczy taczkę wyciągnąć z garażu a ona cały czas pomiedzy moimi nogami :placz::placz::placz:...............także nie wiem jak to będzie .............a jak się schowa i nie będzie chciala wyjść?????.........w koncu od prawie 5 miesięcy nie miała kontaktu z psem:crazyeye::crazyeye::roll:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sądzisz że oprze się urokowi Klocka czy Ozziego??? :cool3: to będzie silniejsze od niej i od strachu. :loveu:
5 mies... długaśny okres... czemu?? nie masz tam piesów takich dla Luśki??
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B]........................Klockowa.....................nie weim jak u Ciebie ale u mnie na widok mojego psa ludzie szepcza................to TEN groźny pies.............a na wsi.........widziala ty kiedy podwórzowego burak??????? toż tam nikt (prawie )nie chodzi z psami na spacer[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]........................Klockowa.....................nie weim jak u Ciebie ale u mnie na widok mojego psa ludzie szepcza................to TEN groźny pies.............a na wsi.........widziala ty kiedy podwórzowego burak??????? toż tam nikt (prawie )nie chodzi z psami na spacer[/B][/COLOR][/quote][B][I]:razz:to mus ruszać na podboje świata z Lusiendą:evil_lol:
nie ma takiej opcji co by sie Luś naszym słodziakom oparła ....mają ten ...urok;)
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed]Mamobazyla!!!!!!
Jakbys niezauważyła to ostatnie zdjęcia te z 4 marca sa właśnie z parku pokojowego.[/COLOR][/B][/quote]

[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][I]zapomniałaś podpisać;)
[/I][/B][/quote]

No własnie no własnie !!! Skąd ja biedny mały żuczek mam wiedzieć, że to z parku?? No skąd ???? :roll:

Aha i jeszcze musze się zapytac.... Dlaczego wklejasz takie malutkie fotki ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...