Jump to content
Dogomania

Miałem dom, lecz zostałem wyrzucony... Teraz czeka na mnie kochająca rodzina!


Drzagodha

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosiuuunia87']Dziewczyny, a skąd Rocky wziął się w schronisku? Ktoś go oddał, czy został znaleziony?[/QUOTE]

[quote name='Drzagodha']
Cześć! Jestem Rocky. Mam pecha, bo urodziłem się jako amstaff... Ludzie się mnie boją, nikt nie chce pokochać :-( A ja przecież zasługuję na miłość. Jestem łagodny i rozkoszny, może ktoś szuka takiego przyjaciela? Wbrew pozorom nie potrzebuję wiele. Ciepły kąt, pełna micha, ktoś do drapania za uchem... [SIZE=3][B]Ktoś, kto mnie więcej nie porzuci. Bo co to za przyjaciel, który pozbywa się kompana wyrzucając go na ulicę?[/B][/SIZE] Spójrzcie mi w oczy, czy kiedykolwiek zrobiłbym Wam coś takiego?
[/QUOTE]


Napisane w pierwszym poście. . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Chętny domek, podejmie decyzję, jak sprawdzę zachowanie Rockiego w domu. Do siebie go wziąć nie mogę :( Ktoś chętny przygarnąć Rockiego na jakieś 2 dni?[/QUOTE]
nie wyobrażam sobie by wziąć psa na 2 dni i zwrócić go do schroniska, bo np. okaże się, że cos tam zniszczył lub szczeka pozostawiony sam i potencjalny domek się nie zdecyduuje.
a co bedzie jeśli nawet te 2 dni pies będzie jak aniołek a "rozkręci się" po tygodniu czy miesiącu w nowym domu? powrót do schronu???:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']U tamtego pana decyzja nie zapadła, ale dzisiaj pojawiła się nowa opcja ;) Dziewczyny, trzymajcie kciuki, jak dobrze pójdzie to Rocky pojedzie już jutro do nowego domku w....... Holandii :)[/QUOTE]
[B]nie!!!!![/B]
[B]dziewczyny:

1. przepisy! z tego co się orientuje to nie można przywozić ttb do holandii. można mieć tam na miejscu zakupione. co z tego, ze komus się udało?a jesli w tym przypadku się nie uda?
2. ten pan z holandii dzwoni o każdego psa po kolei. do mnie dziś też dzwonił w sprawie dixona! już chciał po niego jechać! czy to nie niepokojące
?????
3. jak go sprawdzicie w holandii???? ZERO kontroli!
4. ten pan kłamie i zastanawiam sie czy go na czarne kwiatki nie dodać![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']proście na wątku kubraczkowym:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/126514-CiEP%C5%81E-ZIMOWE-KUBRAKI-DLA-PS%C3%93W-BEZDOMNYCH-KTO%C5%9A-JESZCZE-CH%C4%98TNY[/url]
o darmowe kubraczki dla astowatych. płaci się tylko za wysyłkę z tego co pamiętam.[/QUOTE]
Dziękujemy:-)
Nie wiedziałam o tym wątku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...