Jump to content
Dogomania

Maksymilian , Maks , Maksiu


Absolultely Spotless

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://znajometr.pl/quiz,4cc2fa0e8656f"]Suka kolegi mojego taty urodziła .
Został jeden szczeniak .
Cóż było robić ?


No i mamy psa :-D


Maks nie ma rodowodu , w końcu psu nie potrzebne są papiery do szczęścia . I jak już ktoś powiedział ; 'Rodowodowe psy są rasowe tylko na papierze[...]'
No ale widać ,że to beagle , a nie jakiś mieszaniec ; )
Powiem jeszcze ,że on jak na beagla (dla upierdliwych w typie ) jest b. pojętny ( ćwiczymy także tropienie ) .Beagle nie są głupie , tylko uparte . ;DD
Hm , może on naprawdę jest mieszanką xD


Przyznam też ,że dla sąsiadów Maksiu budzi pełen podziw .
Przez ten pędzelek i odstające uszy ?
Przez ten temperament i chęć do nauki ?
Albo przez ten żywioł i słodkie oczka ?:loveu:

Pewne jest jedno ( w sumie to nie jedno ; p ) : ten pies to wulkan energii , kochający swojego właściciela , którego wybrał na przewodnika . I to przewodnika w sensie żartobliwym - na serio , chodzi za mną jak cień [/URL]

A Ty coś opowiesz o swoim psie ?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

:)
No to tak XD rodziców na psa namawiałam bardzo długo, ale się udało, rok temu w listopadzie zgodzili się , znalazłam fajną ofertę pod warszawą, wolny został jeden szczeniak , mama zarezerwowała. 31stycznia pojechaliśmy po niego ;) Pani z hodowli nazwała go Pączuś .- no i tak zostało . Mimo że jest malutki, ma straaasznie dużo energii , również jest bardzo przywiązany . Lubi się bawić z innymi psami, szczeka rzadko . gryzie tylko czasem dla zabawy:eviltong: 5 października skończył rok

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...