Jump to content
Dogomania

Mila - słodki diabełek ;)


olusia977

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mila jest alergikiem i dlatego ma takie czerwone oczy.Kocha spacery i zabawy z innymi psami(nie toleruje jedynie jednej suki ;)).Większość czasu spędza na dworze ale oczywiście wchodzi do domu kiedy chce.Nie lubi kotów.Z królikami jakoś się dogadała ;D Ma 5 lat i 6 miesięcy.Dostałam ją jak miała 1,5 roku(tata wziął ją od swojego kolegi).Lubi dzieci i jest kochaaaaaana:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mila przyjechała do mnie jak miała 1,5 roku (czyli w wakacje 2006 roku ).Urodziła się w Bydgoszczy.Nie pochodzi z jakiejś hodowli( tz.jej rodzice są rodowodowymi dalmatanami które brały udział w wystawach i miały jeden miot.Mila ma w uchu tatuaż, niestety nie bardzo czytelny.Jej rodowód widziałam ale niestety ma go poprzedni właściciel który twierdzi że chce go na pamiątkę.Wcześniej mieszkała z inną suką która ją gryzła i zabierała jej jedzenie.Ten facet chciał ją komuś oddać i mój tata ją wziął.Od razu wszyscy się w niej zakochali po uszy :)Uwielbia biegać po ogrodzie i tam spędza większość dnia (ma w ogrodzie też swoją ocieplaną budę),ale do domu wchodzi jak tylko chce.Lubi długie spacery,jeździć na jezioro, zabawy z innymi psami, niszczenie legowiska :), gonienie kotów.To takie kochane adhd :D Urodziła się w 26 stycznia 2005 roku :)Rekreacyjnie trenujemy agility w ogrodzie :) Jej ulubioną karmą jest brit activity i purina pro plan.Czworonożnym najlepszym przyjacielem Mili jest Fanto Złotnicki Gród.Milka niestety jest alergikiem :( Ale mi to w niczym nie przeszkadza bo i tak kocham ją ponad życie :):*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...