Jump to content
Dogomania

Gammolen


Just-tea

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudia i Dino']Na mojego Dina ten Gammolen chyba nie działa:angryy: Skończyłam podawać duże opakowanie i pies po kąpaniu mi się nie "posypał",a po podawaniu Gammolenu wyliniał do zera.....jedynie sierść odrobinę bardziej błyszcząca była:roll:[/quote] Pies ma prawo zmienic sierśc ... Na gammolenie ładniejsza odrośnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bodzia78']Pies ma prawo zmienic sierśc ... Na gammolenie ładniejsza odrośnie :)[/quote]
Tak,tylko,że dziwne jest to,że pies "sypał" się już na 2dzień po kąpaniu przez ok.2tyg.A tym razem po kąpaniu bardzo mało,a prawie 3 miesiące później tak nagle wyleciał mu cały podszerstek i podawałam gammolen...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Nie martw się, mojemu psu sierść się sypie garściami trzeci miesiąc już praktycznie. Pełno tego lata po kuchni, nawet kilka minut po zamiataniu :/[/quote]
W sumie to aż tak się nie martwię bo sierść prędzej czy później odrośnie:lol: Zamówie jeszcze jedno opakowanie gammolenu i zobaczymy jakie będą efekty.

Link to comment
Share on other sites

Nie widzę po niej, żeby miała mniej sierści. Nie wiem skąd jej się tyle bierze poza psem ;) Dziś na przykład, ćwiczyłam z nią w kuchni posłuszeństwo przez kilkanaście minut. I znów pełno kłaków na podłodze... Ja się muszę z nią wybrać do weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewaa']Ale teraz powinna dostawać gęściejszą sierść, bo zima idzie :roll:[/quote]

a moja gubi jak tylko zaczynaja grzac w mieszkaniach - co roku to samo. Sucz linieje caly rok, a jeszcze niedawno strasznie liniala, teraz ciut mniej co nie oznacza, ze malo ;) Ale na sobie ma sporo siersci ;)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie wiem, ze ludzie Lavete chwalą. Ja jednak żadnych efektów lavety nie zauważyłam. Najważniejsze to trafić na złoty środek dla własnego psiutka.
Wydaje mi się, że Gammolen szczególnie sprawdza się przy psach mieszkających w domu z przesuszoną skórą. Biotyna za to właśnie przy obfitym linieniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...