Jump to content
Dogomania

Lolek miał już NIE ŻYĆ A JEDNAK...już pod opieką fundacji


Temida

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Temida, to ile Wam wychodzi za hotel dla Lolka? Czy on jest dużym psiakiem, bo dla mnie to chyba raczej średnim ;) W dogomaniackich hotelikach 15 zł płacą duże psy (i to takie na prawdę duże). Średniaki coś koło 12/10 a małe 8/10. Oczywiście ceny się wahają, ale to tak mniej więcej wychodzi.

U Murki kolejka, Wiosna na razie psiaków nie przyjmuje, ale spróbujcie zapytać Gabi :) - nick na dogo psiakiGabi. Niedawno otworzyła hotelik, może mieć jeszcze miejsca :) Był już u niej jeden psiak "od nas" Harry, a teraz jest Elza :) Jak dla mnie miejsce godne polecenia. Stałe relacje o psiakach, aktualne zdjęcia, opieka.

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi sporo właśnie, ok. 480 zł. miesiąc. Owszem cały czas jest pod opieką weta, ale teraz czuje się już lepiej. Wiem, że wszędzie kolejki, ale Pani Tereska ma zarezerwowane i może jak się ładnie uśmiechnę :)
Ja bym go przeniosła, ale ostateczną decyzję podejmie koleżanka, bo to jej interwencja, ja tylko pomagam, odwiedzam Loleczka i szukam mu domku. Jutro z nią porozmawiam. Dzięki za radę co do Gabi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...