Jump to content
Dogomania

Azana - uratowana od powieszenia na drzewie - JUZ WE WSPANIALYM DOMKU


ageralion

Recommended Posts

zajrzałam zobaczyc jak azanka po zabiegu, a tu zmiana akcji :-) mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, i problemy skórne szybko sie wyleczą (mój żaden pies nie miał tych problemów ale mojej siostry to troche się pomęczył... nużyca i alergie) i że będzie mogła mieć niedługo sterylkę!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kajusza']zajrzałam zobaczyc jak azanka po zabiegu, a tu zmiana akcji :-) mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, i problemy skórne szybko sie wyleczą (mój żaden pies nie miał tych problemów ale mojej siostry to troche się pomęczył... nużyca i alergie) i że będzie mogła mieć niedługo sterylkę!![/QUOTE]

Witaj:)problemy skórne juz się kończą,byliśmy z ciążą urojoną Azanki,dostała galastop na 6 dni i wetka powiedziała,że wszystko będzie ok.Po skończeniu leczenia umówiliśmy się na sterylkę:)ciesze sie,że Niunia będzie zdrowiutka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Jesteśmy, jesteśmy :) Coś się stało ??? O jakim śniegu , Aga piszesz ? Chyba wyjdę na balkon...od kilku godzin coś tam tłumaczyłam przy komputerze i o żadnym śniegu nie słyszałam, za to o Mikołaju owszem :) Właśnie - jak Azanka ?[/QUOTE]

O śniegu, który spadł ostatniej nocy ;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:multi:Azanka to zmarzlaczek-bardziej jednak woli śnieg od deszczu:evil_lol:ale do rzeczy..potrzebuję Waszej rady,Azanka od kilku dni atakuje mojego Michała(na pierwszych fotkach go widać)próbuje go wygonić z pokoju,podgryza coraz mocniej,szczeka....o co jej chodzi?zawsze sie fajnie bawili,spali nieraz razem..

Link to comment
Share on other sites

Michał to syn czy mąż ? Ja mam za małą wiedzę na ten temat ale mnie się wydaje, że jeśli mowa o synku, to to wygląda na zazdrość, zaborczość. Marta, Agnieszka a może i p.Asia (behawiorystka) pewnie znają takie zachowania i sposoby na ich wyeliminowanie. Mój pies (mały, 12 kg) załatwia się w domu, gdy mamy 5-teniego gościa... zwraca w ten sposób na siebie uwagę, potrafi nalać na pościel, w której ma spać ten chłopczyk. Mam nadzieję, że szybko ktoś coś Wam doradzi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Michał to syn czy mąż ? Ja mam za małą wiedzę na ten temat ale mnie się wydaje, że jeśli mowa o synku, to to wygląda na zazdrość, zaborczość. Marta, Agnieszka a może i p.Asia (behawiorystka) pewnie znają takie zachowania i sposoby na ich wyeliminowanie. Mój pies (mały, 12 kg) załatwia się w domu, gdy mamy 5-teniego gościa... zwraca w ten sposób na siebie uwagę, potrafi nalać na pościel, w której ma spać ten chłopczyk. Mam nadzieję, że szybko ktoś coś Wam doradzi...[/QUOTE]

Dziekuję Ci za podpowiedz:)mozliwe jest by po miesiącu mieszkania u nas stała sie zazdrosna?

Link to comment
Share on other sites

Miałam na myśli, że właśnie o meża jest zazdrosna, tzn o jego wyłączną uwagę i dlatego wypędza syna ale może to faktycznie ma coś wspólnego z urojoną ciążą, bardzo jestem ciekawa, co dziewczyny na ten temat napiszą. Gdyby potwierdziło sie Twoje przypuszczenie, to problem by zniknął po sterylce :) Oby, oby. Szkoda by było, żeby do tak fajnego grona wkradły się jakieś problemy.

Link to comment
Share on other sites

ona dopiero teraz wie na co sobie "może pozwolić" ... ustala sobie hierarchię
i z tego co mówisz o jej zachowaniu ... wydaje mi się bo szkoleniowcem nie jestem ... że wydaje się dziewczynie że "znalazła swoje miejsce w szeregu" ... i że Michał jest "mniej ważny" niż ona, dlatego próbuje go sobie ustawić
trzeba zasięgnąć rady kogoś doświadczonego w jaki sposób trzeba pokazać Azance że jest w błędzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamaAZANKI']Dziekuję Ci za podpowiedz:)mozliwe jest by po miesiącu mieszkania u nas stała sie zazdrosna?[/QUOTE]

[quote name='Enigma79']Miałam na myśli, że właśnie o meża jest zazdrosna, tzn o jego wyłączną uwagę i dlatego wypędza syna ale może to faktycznie ma coś wspólnego z urojoną ciążą, bardzo jestem ciekawa, co dziewczyny na ten temat napiszą. Gdyby potwierdziło sie Twoje przypuszczenie, to problem by zniknął po sterylce :) Oby, oby. Szkoda by było, żeby do tak fajnego grona wkradły się jakieś problemy.[/QUOTE]

W poniedzialek Niunia bierze ostatnią dawkę galastopu.Pani wet.mówiła wlaśnie,że nie ma na co czekać,Azunia dojdzie do siebie i sie tniemy:)Bardzo dziękuję Ci za pomoc:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']ona dopiero teraz wie na co sobie "może pozwolić" ... ustala sobie hierarchię
i z tego co mówisz o jej zachowaniu ... wydaje mi się bo szkoleniowcem nie jestem ... że wydaje się dziewczynie że "znalazła swoje miejsce w szeregu" ... i że Michał jest "mniej ważny" niż ona, dlatego próbuje go sobie ustawić
trzeba zasięgnąć rady kogoś doświadczonego w jaki sposób trzeba pokazać Azance że jest w błędzie[/QUOTE]

masz rację:cool3:trochę mnie śmieszy jej zachowanie(ogolnie):evil_lol:czasem potrafi rozsmieszyć nas do łez:diabloti:ale jeśli chodzi o Michala,to chyba nie chce zrobić mu krzywdy?

Link to comment
Share on other sites

ja mam wprawdzie Ozzyego od szczeniaczka ale też przechodziliśmy etap ze pies chciał wskoczyć w miejsce syna ...trzeba było zastosować radykalne środki , odsyłanie na miejsce jak pchał sie do nas gdy zawołaliśmy Kubę , tylko Kuba dawał smakołyki , zabawki ...trwało to troszkę ale poskutkowało , zostali najlePSIejszymi kumplami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']ja mam wprawdzie Ozzyego od szczeniaczka ale też przechodziliśmy etap ze pies chciał wskoczyć w miejsce syna ...trzeba było zastosować radykalne środki , odsyłanie na miejsce jak pchał sie do nas gdy zawołaliśmy Kubę , tylko Kuba dawał smakołyki , zabawki ...trwało to troszkę ale poskutkowało , zostali najlePSIejszymi kumplami[/QUOTE]
wyganiam ją na jej fotelik..jak Michał daje jej smakolyki,to pięknie zje a jak już zje od razu go atakuje.Ale jak mowisz-to musi potrwać:)Dziekuję:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny maja 100% racje, Azana probuje ustawic sie w szeregu, a ze Michal najmlodszy, to z nim zaczyna przepychanki i probuje awansowac jego kosztem. Krzywdy mu specjalnie nie zrobi ale Michal musi ja zaczac szkolic. Niech podaje jej miske z jedzeniem, cwiczac jednoczesnie komendy lapa, siad itp. Niech szkoli ja w domu smaczkami. A przy probie skakania i podgryzania reagujcie odeslaniem na miejsce i polaczcie to z komenda stop, nie wolno, fe... co Wam bedzie wygodniej... Aha niech cwiczy z nia tez zchodzenie na komende z jego lozka, musi to respektowac. Mozecie tez pozwalac wspolprowadzic Azane na smyczy, znaczy ktores z Was trzyma smycz razem z synem i spacerujecie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Dziewczyny maja 100% racje, Azana probuje ustawic sie w szeregu, a ze Michal najmlodszy, to z nim zaczyna przepychanki i probuje awansowac jego kosztem. Krzywdy mu specjalnie nie zrobi ale Michal musi ja zaczac szkolic. Niech podaje jej miske z jedzeniem, cwiczac jednoczesnie komendy lapa, siad itp. Niech szkoli ja w domu smaczkami. A przy probie skakania i podgryzania reagujcie odeslaniem na miejsce i polaczcie to z komenda stop, nie wolno, fe... co Wam bedzie wygodniej... Aha niech cwiczy z nia tez zchodzenie na komende z jego lozka, musi to respektowac. Mozecie tez pozwalac wspolprowadzic Azane na smyczy, znaczy ktores z Was trzyma smycz razem z synem i spacerujecie :)[/QUOTE]

oki:evil_lol:tak wlasnie zrobimy:ylsuper:dzięki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...