Jump to content
Dogomania

Majk - po 7 latach pojechał do domu. I nie zamierza wracać!


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Majk jest duży, a ludzie jednak wolą małe psy, średnie, a jak duże to na łańcuch i do stróżowania:shake: Ja często słyszę komentarze typu: jak można takiego psa w domu trzymać, przecież on powinien być na dworze w budzie na łańcuchu, czy w kojcu (młody biega luzem)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Majk jest duży, a ludzie jednak wolą małe psy, średnie, a jak duże to na łańcuch i do stróżowania:shake: Ja często słyszę komentarze typu: jak można takiego psa w domu trzymać, przecież on powinien być na dworze w budzie na łańcuchu, czy w kojcu (młody biega luzem)[/QUOTE]

Ja to bym sama takich na łańcuch dała...mądrzy są..:angryy: też się czasem z takimi stwierdzeniami spotkałam...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jak wiekszosc cioteczek na wie, mieszkam w Kanadzie i u nas jest prawo ,ktore nie pozwala trzymac psow na zewnatrz. Niezaleznie czy masz wielkiego Bernardyna czy haszczaka. A to ze wzgledu na wygode ludzi bo nikt nie chce wysluchiwac wiecznego szczeknia . Mam cicha nadzieje ze i w Polsce moze to nastapi ( za 10 lat ?) bo to madre prawo. To prawo jest chyba od lat 60-tych tutaj. Wtedy ludzie przestali by sie dziwic w Polsce ze sredniej wielkosci psiak mieszka w domu:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Gdyby u nas było takie prawo... wszystko byłoby jasne,ale jak czytam np.relacje z obrad sejmu i to jak zachowują się posłowie podczas ustalania jakiejkolwiek ustawy na temat praw zwierząt to ręce mi opadają:shake:

Majkuś ale będziesz miał suuuper spacerro :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja teraz mam dwa duże psy w domu... A jeszcze parę latek temu miałam trzy duże psiaki i też wszystkie w domku ;) Nie było z tym żadnego problemu i jeszcze nigdy nikt nam nie włamał sie ani na ogród, ani do domu, wiec chyba pies nie musi pilnować tylko na dworze :roll: Akurat w sąsiedztwie mam same psiaki domowe (nawet 90 kg kaukaza), no oprócz niedużej suczki Dolly, która zazwyczaj wiekszość dnia spędza na dworze :angryy: ale jej właściciele pochodzą z jakiejś wsi :shake:


[quote name='Ingrid44']Jak wiekszosc cioteczek na wie, mieszkam w Kanadzie i u nas jest prawo ,ktore nie pozwala trzymac psow na zewnatrz. Niezaleznie czy masz wielkiego Bernardyna czy haszczaka. A to ze wzgledu na wygode ludzi bo nikt nie chce wysluchiwac wiecznego szczeknia . Mam cicha nadzieje ze i w Polsce moze to nastapi ( za 10 lat ?) bo to madre prawo. To prawo jest chyba od lat 60-tych tutaj. Wtedy ludzie przestali by sie dziwic w Polsce ze sredniej wielkosci psiak mieszka w domu:shake::shake::shake:[/QUOTE]

na prawdę? :razz: Ciekawe kiedy w Polsce ta ciemnota zostanie przerwana :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...