Jump to content
Dogomania

Rufus juz 3 lata w Bydgoskim Schronisku Dla Zwierzat,pilnie potrzebny dom!Dodano film


Nastkak

Recommended Posts

[quote name='paulinken']Na bezpłatne w Metro tylko z cafeanimal - ale tam jest mnóstwo psów codziennie dodawanych...
Można w Metro wykupić ogłoszenie - ze zdjęciem, ok. 40 zł to kosztuje (na Poznań, Warszawa droższa)[/QUOTE]


40 zł to nie jest wielka kwota. Trzeba spróbować! Chętnie się dorzucę ale wpłatę mogłabym zrobić dopiero 28.03. To co, ogłaszamy, że potrzeba grosików na ogłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich i Ciebie psiaczku. Dzisiaj trafiłam na ten wątek. I przyszło mi do głowy pytanie "czy jest jakakolwiek szansa, nadzieja na to żeby psiaków które potrzebują naszej pomocy na skutek działań pseudo ludzi kiedyś zaczęła się zmniejszać" finansowo nie pomogę, bo niestety nie mam.
Czy robiłyście wydarzenie na FB?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Witam wszystkich i Ciebie psiaczku. Dzisiaj trafiłam na ten wątek. I przyszło mi do głowy pytanie "czy jest jakakolwiek szansa, nadzieja na to żeby psiaków które potrzebują naszej pomocy na skutek działań pseudo ludzi kiedyś zaczęła się zmniejszać" finansowo nie pomogę, bo niestety nie mam.
Czy robiłyście wydarzenie na FB?[/QUOTE]

Z tego co wiem, nikt nie robił.

Link to comment
Share on other sites

Więc mam pytanie czy któraś ma konto na FB. Ja wiem jak je zrobić, ale nie mam netu do komputera, korzystam w komórce i niestety nie idzie utworzyć sensownego wydarzenia. A z tego co widzę na różnych wątkach jest to dodatkowa szansa na zdobycie fundusz. Jeśli ktoś miałby konto ale nie bardzo wiedział jak to zrobić to mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Kamilka, znajomi się znajdą :) Myślę, że Rufuska trzeba przedstawić zgodnie z prawdą, jako wyjątkowego, zdolnego psa po szkoleniach, który marnuje się w schronisku. Nie chcemy, żeby umarł z tęsknoty za ludźmi, domem, zwykłym, normalnym życiem poza kratami. Są zdjęcia a Wy widzicie się z Rufuskiem, macie swoje spostrzeżenia, wrażenia - piszcie, tak jak czujecie. Ktoś się odezwie, może jeszcze tej wiosny Rufus mógłby znaleźć dom :) Warto zrobić tego FB.

Link to comment
Share on other sites

Wiem. Zawsze to sprawdzam, ale w przypadku Rufusa to nie ja zakładałam jego wątek na forum schroniska, i dlatego nie wiem...


Coś o nim - raczej spokojny. Nie nadaje się do dzieci - potrafi pokazać, że coś mu się nie podoba. Dogaduje się z innymi psami, nie jest dominujący, ale do takich superuległych również nie należy. Komendy wykonuje z dużą dokładnością, chętnie się uczy. Początkowo minimalnie nieufny, ale jak już się do kogoś przywiąże, to łazi za nim krok w krok. Spryciarz.
Więcej powinna powiedzieć Nastka, która chwilowo nam gdzieś tu zaginęła...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...