Jump to content
Dogomania

Rusza zbiórka na karmę i pomoc dla psów z powodzi z Bogatyni i Zgorzelca oraz Leśnej


magda z.

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:cool3:Wczoraj doszły mnie wiesci z Bogatyni w szkole gdzie przebywaja powodzianie dyrektorka szkoły miała wydac polecenie"wszystkie koty i psy maja z tad spier...."była skarga u burmistrza i ponoc na jego polecenie rozkaz odwołano.wg.tego zrodła informacji wczoraj spodziewano sie chłodni z jedzeniem dla psow jakies porcje rosołowe i tp ale
kto je zje to sie okaze

Link to comment
Share on other sites

dzięki kochane,
lolka wczoraj z TZ znalazła pod Leśną rodzinę śpiącą w stodole z psami i kotami, karmią ich sąsiedzi, potzreba im wszystkiego, obieg info po wioskach, ze jest pomoc jest minimalny....
Zaraz tez piszą do tvn'u w tej sprawie, bo przecież lolencja z kasią nie obskoczą wszystkiego;/

Link to comment
Share on other sites

[url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Kocieta-z-powodzi-Bogatynia-pilnie-domy-W0QQAdIdZ223037339[/url]

jeśli ktos ma chwilę to poprosze o ogłoszenia w trybie pilnym, treść można kopiować. Ja zaraz dodam na bolec i jelonkę, zinfo też. Poprosze o inne portale lokalne i co komu wpadnie do głowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']jeśli ktos ma chwilę to poprosze o ogłoszenia w trybie pilnym, treść można kopiować. Ja zaraz dodam na bolec i jelonkę, zinfo też. Poprosze o inne portale lokalne i co komu wpadnie do głowy[/QUOTE]

na luban24 juz dałam

[URL]http://www.luban24.pl/index.php?topic=3164.0[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dzięki wielkie Daria:) ja juz też obskoczyłam wymienione portale. na miau też podałam prośbę o pomoc z ogłoszeniami
Do schroniska wyjechały już 2 duże psy, lataja luzem 2 labradory, ale nie można ich jescze zlapać

W naszej okolicy dary rzeczowe dla Lesnej i okolic przejmuje Mirek, który niedługo znowu pojedzie do lolki, a ona rozdysponuje potrzebującym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']dzięki wielkie Daria:) ja juz też obskoczyłam wymienione portale. na miau też podałam prośbę o pomoc z ogłoszeniami
Do schroniska wyjechały już 2 duże psy, lataja luzem 2 labradory, ale nie można ich jescze zlapać

W naszej okolicy dary rzeczowe dla Lesnej i okolic przejmuje Mirek, który niedługo znowu pojedzie do lolki, a ona rozdysponuje potrzebującym.[/QUOTE]

jakie to psy?? jeśli bedzie jakiś bernenczyk, bądz inny szwajcar, prosze dajcie znać!!

wiem ze pare bernoli bylo w bogatyni ale nie wiem w ktorej czesci i w ogóle co tam.
dalam też info na szwajcarach, że są potrzebne DT dla kotów, ja nie mama możliwości mam kotkę co nie toleruje innego kociego toważystwa:shake:

a jak jest z wyłapywaniem psów??

Link to comment
Share on other sites

dzięki, na razie chyba dwa owczarkowate pojechały, ale co dokładnie to nie mam pojęcia, trzeba będzie na dniach podjechac i zobaczyć, na razie z odłowionych psów tylko jednego odebrał właściciel. Lolki kotka też leje kociaki, więc wiemy jak to wygląda:)

Ja na razie uciekam, lece bazarki wysłać, bo musze rozliczyć kasę i zobaczyć czy stać na zakup jescze karmy dla lolencji, bo do Beaty podjedzie fioneczka i Fundacja jutro lub pojutrze.

Olutka wiem, ze w szkole cały czas trwa akcja ze zwierzakami, czy moga być czy nie, ale tam juz interweniuje osoba, która nie odpuści.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=9&act=showtopic&topic=37728&strona=last[/url]

był transport do Lesnej z B-ca, zmieniono kierunek z Bogatyni na Leśną, aby nie powielać darów - pojechały dary od OSP, lolka pomagała w dystrybucji, aby dotarło do najbardziej potzrebujących. Powoli wszystko się rozkręca i pomoc zaczyna spływać, bo dziewczyny zostały tam nie tylko ze zwierzakami, ale i ludźmi bez środków, Mirek też działa:)

Fioneczka z Mariola wyruszają około 19 do Beaty - będzie trochę karmy od dziewczyn, które dały kasiorke fioneczce, rozliczenie będzie później, ja swoje za karmę juz dałam do 2 postu.

Link to comment
Share on other sites

tak naprawdę nie wiem na którym wątku to zamieścić
wczoraj wstawiłam rozliczenie na wątku ECI więc dziś zacytuję sama siebie ;)


[quote name='fioneczka']rozliczę się dla ś spokoju jak to mawiają ;)



kupiłam 30 puszek i 10 worków karmy

[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/paragon.jpg[/IMG]

zostało mi 40 gr[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...