Jump to content
Dogomania

Trzy szczeniaki mają już domy :)


DorkaWD

Recommended Posts

Witaj Alicjo/[B] alcia [/B]:multi:
Cieszę się , że trafiłaś na wątek.
Ciekawa jestem Waszej pierwszej nocy...

[B]hanek[/B] - DZIĘKUJĘ za ogłoszenie :loveu:

[B]Ada-jeje[/B], masz może tel do tych ludzi? Ktoś raz zadzwonił i zanim złapałam za telefon to już było po połączeniu :-( Oddzwonić nie mogłam, bo numer zastrzeżony :angryy:

[B]Michale,[/B] jak allegro?

Jutro robię akcję plakatowania Libiąża.

Czy ktoś potrafi zrobić banerek i podlinkować go? Ja sama niestety nie potrafię :oops:

Maluszki ułożone do spania i śnią o stałych domkach... Czy ich sen się spełni jutro?
Zobaczymy i z całego serca im tego życzymy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

psiaki mają allegro,
narazie bez miniaturek zdjęć bo te co są to średnio się nadają :)
jutro postaram się dołożyć zdjęcia "profilowe"

oto aukcje:

Diego: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1180924061[/url]

Ela: [url]http://allegro.pl/item1180924008_malutka_ela_kocha_dzieci_daj_jej_dom_i_szanse.html[/url]

Weron: [url]http://allegro.pl/item1180924038_smutny_weron_czeka_na_swoj_dom.html[/url]


jak coś się nie podoba to proszę pisać a zmienię

Link to comment
Share on other sites

Dorka bezpiecznie wróciła od weta ;)
Niestety dogo mnie dziś nie polubiło... rano wprowadzałam zmiany w pierwszym wątku i mnie wywaliło,a jak mnie wywaliło to potem nie mogłam się zalogować :angryy:
Potem prądu nie miałam, ale przynajmniej zdążyłam zrobić i wydrukować kilka plakatów,której już są rozwieszone po Libiążu...
Dziś moja Pandemonium-Gamonium (Bearded Collie) łaził po Libiążu w psim plecaku z doczepionym wielkim napisem DAJ DOM i trzy osoby mnie zaczepiły, ale niestety... Pandemonium to by wzięli ale innego nie :shake: Biedni ludzie... nie mają pojęcia ile ja muszę się narobić by Gamoń wyglądał tak jak wygląda :diabloti:

U weta kupiłam prochy i mamy tam rachunek otwarty, w razie gdyby "coś"
Dziś Czarnuszki pozbędą się pasażerów na gapę :multi: Jutro czeka mnie przegrzebywanie kup - jak ja to kocham...
Trzymajcie kciuki by wszystko wylazło :razz:

Ela i Diego czują się dobrze... chyba już zaakceptowały na dobre nowy dom. Oby ten STAŁY znalazł się szybko i przynajmniej taki jak mój.

Robię podejście nr 2 do aktualizacji w pierwszym poście.

[B]hanek[/B], co się stało ze stroną proanimals? WIDZIAŁAM NICOŚĆ!
i tym samym znikły ogłoszenia czarnych aniołków :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DorkaWD']
[B]hanek[/B], co się stało ze stroną proanimals? WIDZIAŁAM NICOŚĆ!
i tym samym znikły ogłoszenia czarnych aniołków :-([/QUOTE]
Chyba w końcu moja "samowola na stronce została ukrócona" ;) Wiem tylko tyle że będzie nowa, lepsza strona. Nie mam wpływu na to co się tam teraz dzieje i co się będzie działo.

Link to comment
Share on other sites

[B]hanek[/B], masz może kogoś znajomego w Przełomie?
Bo jutro chciałam wyjść z wszystkimi psami na miasto (córka mojej kuzynki pomoże mi przy spacerze z watahą) i Pamda będzie miała znowu ten plakat "DAJ DOM",może jeszcze Michał da się namówić na akcję ([B]Michał[/B], jak tam?), bo z Borysa też kawał psa i można by mu zrobić plakat :razz: Może jakby ukazał się artykuł w przełomie o takiej akcji i o czarnuszkach to byłby jakiś odzew?

Link to comment
Share on other sites

akcja adopcyjna przesunięta na przyszly weekend ze wzgledu na odpust w niedziele. byloby cięzko z tymi petardami i korkami utrzymac psiaki w ryzach:/ mam nadzieje, że do tego czasu dzieciaki sie juz rozejdą po domkach ale gdyby nie, to może tutaj ktos sie nimi zainteresuje

Link to comment
Share on other sites

Hey,
Borysewicz jest lekko popieprzony :D i boje się ,że nie będzie godnie reprezentował takiej formy reklamy,
a po drugie wiesz ,że on za bardzo chodzić nie może :)
hmmm a może byśmy zorganizowali akcje w MAXie ? Proanimalsi by wzięli pare swoich psiaków, a my te z Libiąża.... w wielu centrach handlowych tak robią i z tego co czytałem to takie akcje mają powodzenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mica_el']Hey,
Borysewicz jest lekko popieprzony :D i boje się ,że nie będzie godnie reprezentował takiej formy reklamy,
a po drugie wiesz ,że on za bardzo chodzić nie może :)
hmmm a może byśmy zorganizowali akcje w MAXie ? Proanimalsi by wzięli pare swoich psiaków, a my te z Libiąża.... w wielu centrach handlowych tak robią i z tego co czytałem to takie akcje mają powodzenie[/QUOTE]

my robimy pikniki na rynku i bierzemy szczeniaki i szybko domy znajdują, oczywiście nikt z ulicy ich nie dostanie, dopiero po zgłoszeniu się na drugi dzień :)

Link to comment
Share on other sites

[B]xmartix[/B], bardzo Ci DZIĘKUJĘ!

[B]mica_el[/B], na centrum handlowe troszkę już z czasem kiepsko, tam trzeba załatwiać pozwolenia :shake: jest tam sklep spożywczy - może być PROBLEM!
Co do spaceru z Boryskiem, to wybacz, zapomniałam, że on jest krótkodystansowy :oops:

Pikniki w centrum, adopcja w rynku....
Dziewczyny poddałyście mi następny pomysł :diabloti:

W czwartki w Libiążu jest targ... pójdę z burkami pod targowisko, Pandemonium z plakatem "DAJ DOM" i będę szukać chętnych, mam nadzieję, że uda mi się złapać kilku kandydatów :cool3: A potem wizyty przed-adopcyjne i może coś z tego będzie...???
Czy jest szansa, że ktoś ze mną postoi godzinkę / dwie przy targowisku?
A no i w ogóle co o tym myślicie?

A temat spaceru adopcyjnego jest otwarty, można go kiedyś przy okazji wykorzystać ;) Tzn my dalej będziemy chodzić z tym napisem.

[B]mica_el[/B], tyś jest człek uczony :eviltong: jak od strony prawnej wygląda takie spacerowanie z napisami? Myślisz, że ktoś nas może "łapsnąć" za nielegalną demonstrację?

Link to comment
Share on other sites

Dorka odkąd żyje to targ w Libiążu jest w piątek :)

co do napisu DAJ DOM, to nikt się nie może doczepić bo psa sobie możesz ubrać w co chcesz :)
ja w piątek niestety odpadam bo wyjeżdzam na wesele, ale po weekendzie o ile będziesz dalej chciała jednego burka mogę wziąć na tydzień na DT (potem mama leci do Włoch)
pomysł z tym rynkiem jest dobry :)

myślę ,że można by się postarać o zezwolenie na zrobienie czegoś takiego w Chrzanowie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...