Jump to content
Dogomania

zwiększenie objetości włosa


madmax

Recommended Posts

Nie wiem, co się stało, ale jeden z psów totalnie mi się "posypał". Od tygodnia suplementujemy od środka, badania zrobione i wszystko ok, ale za 2 tygodnie mamy wystawę i szukam kosmetyków, które optycznie trochę by nas uratowały. A więc co możecie doradzić na zwiększenie objętości włosa? Zastanawiam się nad 3d volumizing spray z All Systems, ale chciałabym poznać opinie i doświadczenia innych:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jaka rasa a to akurat ważne przy "dodawaniu" włosa :)
Ale generalnie należy użyć szamponu Plush Puppy Body Building który powiększy objetościowo każdy włos.
Po kąpieli polewasz psa wodą z Plush Puppy Volumising Cream i tego nie spłukujesz, suszysz jak zwykle (proporcje zależne od wielkości psa)
Na wystawie dodatkowo rozrabiasz Volumising Cream z wodą,używasz w spryskiwaczu i suszysz.

Zgaduję że chodzi o Radom, jeśli tylko uda nam się zdobyć tam prąd to chętnie pomożemy na miejscu i pokażemy efekt.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za dopowiedź. Chodzi o setera, a wystawa to Lipsk. Właśnie w tym problem, że nie chodzi o napuszenie całego psa, a właściwie tylko "portków" z tyłu i ewentualnie ogona. Na wystawy używamy właśnie kosmetyków Plush Puppy, więc może skłoniłabym się ku volimizing cream. Mam tylko jedno pytanie, czy używając go , jako spray też uzyskam taki efekt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madmax']Właśnie w tym problem, że nie chodzi o napuszenie całego psa, a właściwie tylko "portków" z tyłu i ewentualnie ogona. Na wystawy używamy właśnie kosmetyków Plush Puppy, więc może skłoniłabym się ku volimizing cream. Mam tylko jedno pytanie, czy używając go , jako spray też uzyskam taki efekt?[/QUOTE]

Dokładnie tak. Volumising Cream używany jako spray idealnie sprawdza się do napuszenia i zwiększenia objętości miejscowo. Dozując w ten sposób preparat możesz dokładnie zdecydować gdzie i jak bardzo napuszyć włos, natomiast używany jako płukanka poprawia objętość włosa na całym psie co jest szczególnie przydatne w okresie wymiany włosa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='finigan']Dokładnie tak. Volumising Cream używany jako spray idealnie sprawdza się do napuszenia i zwiększenia objętości miejscowo. Dozując w ten sposób preparat możesz dokładnie zdecydować gdzie i jak bardzo napuszyć włos, natomiast używany jako płukanka poprawia objętość włosa na całym psie co jest szczególnie przydatne w okresie wymiany włosa.[/QUOTE]


A co polecicie dla dużego białego w okresie wymiany włosa i okrutnego kołtunienia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...