Jump to content
Dogomania

Poznajmy się!


Florka_xyz

Recommended Posts

No to my się przedstawimy :) mam na imię Daria i mam psiaka rasy boxer który ma na imię Milka ale mówie na nią różnie np. Niuśka Szuszu Żaba Luśka i wielleeee innych imion używam mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do tej grupki fanów boxia :) Spodziewam się otwartych ramion :P



[img]http://img46.imageshack.us/img46/9939/imag0052ct2.jpg[/img]


to moja pociecha :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DaMi007']No to my się przedstawimy :) mam na imię Daria i mam psiaka rasy boxer który ma na imię Milka ale mówie na nią różnie np. Niuśka Szuszu Żaba Luśka i wielleeee innych imion używam mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do tej grupki fanów boxia :) Spodziewam się otwartych ramion :P



[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9939/imag0052ct2.jpg[/IMG]


to moja pociecha :)[/quote]


Witaj przyjmiemy pod warunkiem, że stworzysz fotobloga z muuuuultum zdjęć:diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=1]taki mały żarcik[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kitka czy my gdzieś genami połączone jesteśmy?? :P je też nie moge patrzyć i też nie rozumiem że jednym się udaje a drugim....niestety nie..... :( takie biedotki chodzą po ulicach albo błąkają sie po schroniskach lub też od domu do domu ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DaMi007']No to my się przedstawimy :) mam na imię Daria i mam psiaka rasy boxer który ma na imię Milka ale mówie na nią różnie np. Niuśka Szuszu Żaba Luśka i wielleeee innych imion używam mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do tej grupki fanów boxia :) Spodziewam się otwartych ramion :P



[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9939/imag0052ct2.jpg[/IMG]


to moja pociecha :)[/quote]


:bigok::bigok::bigok:[B]Witaj Dami z Milką:bigok::bigok::bigok:[/B]

[B]Pociecha się podoba, o więcej fotek prosimy:loveu: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Nio to przyszła kolej na mnie:) Jestem Tony Soprano i zajmuje się utylizacją śmieci :P <żarcik> mam cudownego pieska wabi się Pele na cześć piłkarzowi:) zabrałem go z więzienia zwanego schroniskiem :/ Pele jest około pięcio letnim pieskiem. Mam go już albo dopiero 8 miechów i jak bym sobie pomyślał jak by to było jak by Pelego nie było to nie mogę sobie tego wyobrazić.

Pozdrówka dla wszystkich Dogomaniaków :*

Link to comment
Share on other sites

Kiciuchna !! Ty do wszystkich "zarywasz" o fotobloga? powinnaś mieć jakiś dogomański przydomek :evil_lol: A no i zdięcia dzisiejsze też będą na moim :) pozdrawiam wszystkich i głaski dla waszych wspaniałych pociech czworonożnych :)

A no i oczywiście serdecznie witam :) (trzeba być miłym :P) My Ciebie też pozdrawiamy i całuski dla Pele :)

Link to comment
Share on other sites

Mam na imię Sylwia a moje rude złotko Kora, Korka ma już roczek:loveu:
Ja kocham wszystkie slodziaki faflaste i te białe i te pręgowane, wszystkie fafloki są u mnie mile widziane, niestety mogę pozwolić sobie na jednego:-(. jak pokombinuje z fociami to dodam je do galerii:eviltong:
POZDRAWIAM wszystkie misie faflaste:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...