Jump to content
Dogomania

Moje ukochane kundliszonki!


Monika.D

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znalezione na ulicy, ale Radomskiej...

A ja wczoraj miałam telefon czy nie przyjmę kilku szczeniaków, bo 'komuś' się suka oszczeniła i nie mają co zrobić z małymi... Myślałam, że wyjdę z siebie. Znajomi chyba już się do mnie nie odezwą... Ludzka bezmyślność nie zna granic!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Kirinna']witam po raz pierwszy. Jestem pod dużym wrażeniem osób, które daja dom tymczasowy szczeniakom. Ja bym chętnie dała DT, ale wszystkie szczeniaki zostały by u mnie:)[/QUOTE]

Witamy!
Mnie również wydawało się kiedyś, że nie byłabym w stanie mieć u siebie psiaka na tymczas - czy to szczeniaka czy to starszego, bo nie potrafiłabym się z nim rozstać. Teraz staram się myśleć, że pomagam, a kiedy przychodzi ten trudny moment rozstania, że psiak trafia do swojego wymarzonego domku, gdzie będzie szczęśliwy. Niestety rozstania z psiakami są trudne i nic tego nie zmieni. Obecnie jest u mnie jeszcze jeden maluch i przyznaje szczerze, że nie szukam mu specjalnie domku inie naciskam na Anitkę, żeby szukała. No i walczę sama ze sobą - oddać go czy nie...

Link to comment
Share on other sites

Mój wcale już nie taki mały tymczasik Schagi :)

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/1245/7dddf87f15d2c9b7.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1301/c9179daf7fbf2a27.jpg[/IMG][/URL]

P.S. Umiem już nową sztuczkę :) Sam sobie otwieram drzwi. Ciekawe kiedy się na mnie wkurzą, że drzwi są podrapane...

Link to comment
Share on other sites

Ostatni Aneczko i walczę z Anitą, żeby mi Go nie zabierała :D Uwielbiam tego malucha i nie wyobrażam sobie domu bez Niego :( Nawet myślę, że Marcin - mimo, że mówi, żebym Go oddała, to tak po cichu wcale tego nie chce.

Tyśka miło Nam, że maluch Ci się spodobał :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...