Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

nawet już to zrobiłam!!! ;) Witam wszystkich forumowiczów! Jestem tą ciocią Sary co to już się czuje właścicielką Salvy :) Potwierdzam wszystko to co Sara napisała wcześniej... Pokochałam Salvę jak tylko ją zobaczyłam,ale niestety naprawdę nie mam teraz możliwości po nią przyjechać, dlatego błagałam Sarę żeby wykombinowała coś w tej sprawie.:) Najdalej do połowy września będę mogła ją odebrać, jeśli tylko poczeka na mnie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to się psinie poszczęściło, że wreszcie trafiła na swoją Pańcię:lol:. Witamy na Dogo i ostrzegamy, że to forum to narkotyk, który wciąga za każdym wejściem coraz bardziej. Człowiek się nawet nie spostrzeże, a ma już 10 psów i jeszcze parę kotów na dokładkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

pewnie! ;) Ale kota ja już mam, a dokładniej kotkę, bo niestety drugiego kotka auto potrąciło... :(( A pieska chcę mieć jednego. Mój 16-letni towarzysz odszedł miesiąc temu, zmogła go choroba nowotworowa :((. Teraz postanowiłam wziąć psa ze schroniska, no i w ten sposób trafiłam na to forum i dowiedziałam się o Salvie, która mnie całkowicie omotała!!! :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']salvie hmm..mozna przyjechac w odwiedziny na spacerek,przywiezc cos dobrego.No a potem jak bedzie szla do domku to jakas sliczna obrozke i smyczkę:loveu:[/quote]
Pewnie! Ale przyjechać to ja tak nie bardzo teraz mogę, a o resztę muszę prosić Sarę. Mam nadzieję że zrobi coś dla swojej ciotki!!!:razz:

Link to comment
Share on other sites

Wedlug mnie nie za dobrze,ze chetnych nie ma:roll:Jak dla mnie w schronisku jest 300psow!schronisk na slasku jest baardzo duzo,a przeciez szuka sie przyjaciela.Przyjaciela na cale zycie obojetne czy jest piekny czy nie,czy ma latki czy jest czarnym kundlem-to ma byc przyjazn.Rozumiem Pania doskonale,ze patrzac na zdjecia salvy i jej wystep w programie tv(widziala pani?:) )mozna sie w niej zakochac.Ja tak czy siak uwazam,ze kazdy psiak ma miec szanse na jak najszybsze znalezienie dobrego domu.Przeciez jak nie ten to inny-w schronisku jest masa psow,ktore czekaja na dom juz tyle lat..Ludzie przechodza,a one siedza w boksach niezauwazone.Na niedobor zwierzat nasze schronisko nie narzeka wiec absolutnie nic zlego by sie nie stalo jakby salva poszla do domu;)Gdyby Salva trafila do Pani bylabym bardzo szczesliwa,poniewaz wiem,ze bedzie sie miala bardzo dobrze.No i na bierzaco beda informacje od Sary:) zobaczymy jak to sie potoczy;)jesli bedzie miala pani chociaz chwile to zapraszam do schroniska-lepiej jest gdy pozna sie psiaka wczesniej i jak to pisala niteczka stres dla salvy bedzie mniejszy-tym bardziej ze jest to psiak po przejsciu:roll:;);)

Link to comment
Share on other sites

Programu tv nie widziałam. Pewnie że każdy pies powinien mieć szansę i gdyby ktoś chciał zabrać Salvę wcześniej, to ja napewno zdecydowałabym się na innego pieska. Z tym "bardzo dobrze" to był żart!;) A co do przyjazdu, ciężko będzie...

Link to comment
Share on other sites

Tu jest wystąpienie Fredzia i Salvy. Fredek znalazł dom po tej audycji!

[url=http://www.youtube.com/watch?v=ElNt6zngkEk&eurl=http%3A%2F%2Fwww.dogomania.pl%2Fforum%2Ff85%2Ffredi-babelek-spragniony-czlowieka-wciaz-na-niego-czeka-ma-domek-24408%2Findex70.html&feature=player_embedded]YouTube - Salwa i Fredek[/url]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://psitulmnie.pl/images/galeria/psy2008/5929.jpg[/IMG]

Nie wiem czy pamietacie Kale ale ona nadal jest w naszym schronisku juz od roku..Teraz jest na wybiegu i jest okropnie zakudlaczona.Jest juz starsza i mysle,ze trzebaby jej pomoc:roll:
Myszko daj mi znac czy moge zalozyc watek i jak trafila oraz czy jest mozliwosc,zeby w schronisku sie nia zajac-wyczesac,wyjsc na spacer,zrobic fotki itp..
Dla mnie to przepiekna suczka,wielka,dostojna ale w schronisku zginie.Trzeba znalezc jej dom.

Link to comment
Share on other sites

z tego co pisze ciocia Sary to w domu jest kot, dziewczyny sprawdźcie koniecznie jej reakcję, z psami różnie bywa, więc nie wiadomo jak będzie z kotkiem :roll:

[quote name='iwona213']Mysiu możesz sprawdzić w nowinach czy wyszlo ogloszenie z loli i barym[/quote]

z tego co wiem to Loli była w zeszłym tygodniu, w tym tygodniu nie widziałam żadnego psiaka, tylko na końcu zdjęcie psiaka znalezionego w Zabrzu... Nie wiem czy był Bary, bo nie mogę znaleźć wydania z ubiegłego tygodnia :roll:

Co do Kali... Jest bardzo bardzo stara - mało który tak duży psiak dożywa takiego sędziwego wieku... Jej szczekanie już nawet szczekania nie przypomina, spaceruje sobie czasem z nóżki za nóżki, jednak głównie odpoczywa... ale ona nie lubi za bardzo przebywać z ludźmi, ma swój własny Świat i chyba w nim jest jej najlepiej. To psina, która nie lubi nawet spać w budzie, woli na zewnątrz... Lubi mieć spokój, lubi jeść i jak nikt jej nie przeszkadza, raczej zgadza się z psami, tylko przy jedzeniu złości się na wszystkich, którzy za blisko jej miski przejdą :roll: Asiu, niby można nią zająć się w schronisku, ale obawiam się, że te zabiegi pielęgnacyjne czy spacery nie koniecznie sprawią jej przyjemność :roll:

Dzisiaj z Tęczowy Most odszedł cudowny psiak.... :-(:-(:-(
Rege pozostaniesz na zawsze w naszych sercach - okropnie bolesna choroba, nie samowite cierpienie, ale już Cię nie boli kochany :-( Po drugiej stronie jest lepiej.

[*]
[*]
[*]

[IMG]http://i27.tinypic.com/2quq82d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...