Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiedziałam - poprzeglądam. Dzięki raz jescze!

Kochani, czy to jest Devi? (super fotka! - świetne rozłożenie zielonego)

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YdZO0WZKP6I/USeBKncXpbI/AAAAAAABKWA/mDrToIPPXjE/s800/IMG_9803.jpg[/IMG]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Dziękujemy za cynk! Tylko zastanawiam się czy mamy takiego dużego psiaka dla dzieci? :roll:[/QUOTE]

[quote name='Figanna']jest duzo ogloszen "szukam psa" z tego terenu :) moze akurat coś wypali :)[/QUOTE]

Fajnie by było jakby ktoś z nas miał chwilkę i sprawdzał takie ogłoszenia :) Może akurat...

Z taki większych do dzieci to tylko kilkulatkowie np. Zach, Atis, może nawet Haret... no i Dżachu to jest miłośnik wszystkich ludzi i dzieci też, tylko, że to łobuz :)

[quote name='Bjuta']Nie wiedziałam - poprzeglądam. Dzięki raz jescze!

Kochani, czy to jest Devi? (super fotka! - świetne rozłożenie zielonego)

[CENTER]
[/CENTER]
[/QUOTE]

Na moje oko to jest nasz Takso :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam telefon w sprawie Spajkiego i maila w sprawie Temo (tego samego co Kasia), czyli ktoś jednak do ogłoszeń zagląda :)

[quote name='Artemida']Napiszcie mi tak skrótowo które boksy w ogóle nie wychodzą bo muszę zrobić małą zmianę bo sie okazało ze boks Temo wychodzi kilka razy więc podmieniłbym :)[/QUOTE]

Kasiu teraz mam tylko chwilkę, ale z nikim nie wychodzą np. 36 (Bond, Ruczi, Dżimbo, Toddis), 37 (Lemik, Wejkos, Nakil, Zgryzio), 38 (Faraon, Garth, Lego - z nim wcześniej chodziły takie dziewczyny dwie, ale też ich już jakiś czas nie było), 39 (Four, Venedy, Wimbo), 42 (Grizer, Juka, Godryk), 43 (Max, Taro, Pysia, Efra - to psiaki z którymi wychodzę ja - ale niestety rzadko)... Póki co tyle :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ja uwielbiam Bonda - więc ten boks koniecznie! No wszystkie koniecznie! To byle do soboty i będziemy walczyć! Zgryzio nie umie chodzić na smyczy - więc bardzo mu się przyda wychodzenie.[/QUOTE]

Zgryziowi już całkiem dobrze idzie z tą smyczą, bo go kilka razy komuś na spacer "wcisnęłam" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artemida']teraz już nie musisz wciskać :D a co z boksem od snuffa kto tam siedzi?[/QUOTE]

Snuff, Barfo, Pikto, Dżeki i Rodan - tu własnie nie wiem czy ktoś z nimi chodzi, bo z Rodanem Pani Lidia chodziła zawsze. Z tym, że ich też czasem komuś daje na spacer, bo to taki lajtowy spacerek dla początkujących :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Może w niedzielę też by się udało.

O jak Lajtowy spacerek - to ta Ewa, z którą byłam, by się ucieszyła, bo ona ma chore stawy i po spacerku z Ajklą troszkę ma kłopotów z podniesieniem łyżki, albo otwarciem drzwi...[/QUOTE]

ojjj biedna :-( To niech się kuruje i szybko do nas wraca ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...