Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_']OK. i jeszcze jedna sprawa, mamy już koniec miesiąca, Sabinko i Bjutko jak wyglą sytuacja z finansami na Allegro? :razz:
Coś zostało czy wręcz przeciwnie? :oops:

[URL]http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17424019&p=1[/URL]

Zenit jeszcze jest na Allegro, a on odszedł za Tęczowym Most
[*] :-(

Asia wspominała, że przeglądała Allegro i znalazła jakies nieaktualne psiaki, więc juz wypisuję kogo nie ma... Mam wolny weekend, a prawdopodobnie przez cały wrzesień nie będe miała ani jednego, dlatego wolę to zrobić dzisiaj ;)
[/QUOTE]

11 sierpnia zostalo wplacone 336,98 zl... Troche limit przekroczony. :oops: Czyli nastepna wplata zakladam bedzie 11 wrzesnia. W tej chwili jest juz 195,93 zl, wiec wynika z tego ze zostalo nam do 11 wrzesnia tak: 300 zl - 36,98 zl (kwota przekroczonego limitu z poprzedniego miesiaca) - 195,93 zl = [B]67,09 zl[/B]. Czy to by sie zgadzalo?


Zenita
[*] :-( aukcje usunelam, Stira aukcje moge podmienic na innego pieska, bo zostalo jeszcze 11 dni do konca aukcji. Kogo sugerujecie? :cool3:

Grupowe aukcje to dziela Bjutki, wiec moze Bjutka powymienia adoptowane psiaki na inne? Choc jesli chcecie to ja tez moge to zrobic, tylko potrzebowalabym fotki i info o psiakach do dodania. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']chyba Żabcia i Reksio (drugi banerek w moim podpisie) nie mają Allegro w ogóle :-( Są prawdę mówiąc też do osobnej adopcji, ale można by było by im zrobić wspólne, bo historię mają wspólną....[/QUOTE]

Dopisalam cosik do mojego poprzedniego postu... :cool3:

Juz kiedys czytalam wątek Żabci i Reksia... :-(:-(:-( Oczywiscie, zrobie im wspolne Allegro na miejsce Stira.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Sabinko, a mogłabyś wyróżnić im to Allegro od razu?
i będziemy się pilnować z Allegro....[/QUOTE]

Moge wyroznic, ale nie wiem czy nie lepiej przy odnowieniu, bo zostalo 11 dni Stira aukcji (ktora mam podmienic na Zabcie i Reksia), a oplata za wyroznienie bedzie pobrana za cala 13 dniowa aukcje. Stracimy dwa dni.

PS. Zle przedtem napisalalam, bo zostalo na [B]67,09 zl[/B] do 11 wrzesnia :lol:. 24 zl z wplat na Allegro zaplacila Bjutka na Gaspara, nie schronisko, teraz doczytalam. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']W sobotę został adoptowany Stiro, a w niedzielę Sonti i Hasan ;) A dzisiaj nowy domek znalazł Karjo (u mojej nauczycielki historii z podstawówki:diabloti:) i Dyzia ;)[/QUOTE]

Hasan zamieszkał w domu przyjaciół moich sąsiadów.

Z pewnością będzie miał wszystko, czego potrzeba psiakowi do szczęścia.

Dom z ogrodem, wakacje, dużo miłości.

Wiem, że w dniu przyjazdu do domu był dość mocno przestraszony, znalazł sobie miejsce w pokoju i nie bardzo chciał się z Niego ruszać.
Nie chciał też wrócić do domu z ogrodu.

Ale mam nadzieję, że już wszystko ok.

Jak będę miała jakieś wiadomości, to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Hasan zamieszkał w domu przyjaciół moich sąsiadów.

Z pewnością będzie miał wszystko, czego potrzeba psiakowi do szczęścia.

Dom z ogrodem, wakacje, dużo miłości.

Wiem, że w dniu przyjazdu do domu był dość mocno przestraszony, znalazł sobie miejsce w pokoju i nie bardzo chciał się z Niego ruszać.
Nie chciał też wrócić do domu z ogrodu.

Ale mam nadzieję, że już wszystko ok.

Jak będę miała jakieś wiadomości, to dam znać.[/QUOTE]

super, czekamy na wieści i jakieś fotki :loveu::evil_lol:

[quote name='Shania']Na takie wieści warto czekać:):):)[/QUOTE]

dokładnie :multi:

[quote name='malawaszka'][B]Mysia[/B] da radę sprawdzić Gosipa na koty? jak on się ma?[/QUOTE]

Gosip zaczyna pokazywać kto tu rządzi :diabloti: i zdarzyło mu się pogonić parę psiaków, a z pozostałymi dalej się bawi ;) Widac, że już się trochę ośmielił, merda ogonkiem i czas głównie spędza biegając za jedną z dziewczyn ;)
Mogę zobaczyć jak zareaguje na koty :cool3:


Dzisiaj do domku trafiła Runia :loveu: i bokserka Dora została zabrana przez Fundację Boksery w Potrzebie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Na poprawę humoru;)
,,
[FONT=Arial]Dzień dobry[/FONT]
[FONT=Arial]Stiro nazywa się GROT jest bardzo mądry i wesoły.[/FONT]
[FONT=Arial]Wszystkich domowników zachęca do zabawy piłką.[/FONT]
[FONT=Arial]Jestem szczęśliwa ze swojego wyboru bo on jest kochany.[/FONT]
[FONT=Arial]Śpi na swojej kołderce zjada dwie miski ryżu z mięsem i jak zostaje sam w domu to nie płacze."[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']
Gosip zaczyna pokazywać kto tu rządzi :diabloti: i zdarzyło mu się pogonić parę psiaków, a z pozostałymi dalej się bawi ;) Widac, że już się trochę ośmielił, merda ogonkiem i czas głównie spędza biegając za jedną z dziewczyn ;)
Mogę zobaczyć jak zareaguje na koty :cool3:
[/QUOTE]

ooo to dobrze, że nie wpada w depresję tylko koguci - mam nadzieję, ze uda się szybko znaleźć mu domek, będę wdzięczna za sprawdzenie kociatych, lovelas jeden :loveu: a kastracja jest już powoli planowana?

Link to comment
Share on other sites

Super, że u Stiro wszystko w porządku! :)

Malawaszko, właściwie móglby już być jutro, ale na jutro już Pani wet ma komplet - trochę się dziewczyn uzbierało do sterylek i jeden chłopak idzie do adopcji w sobotę i też musimy go jajek pozbawić :mad::diabloti: Mam nadzieje, że na przyszły czwartek będzie już miejsce dla niego... Jakby była potrzeba wcześniej to wtedy wyślę go do lecznicy przed przyszłą środą czy czwartkiem (to dni kiedy są u nas zabiegi).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kurcze bo ja się boję go bardziej ogłaszać, żeby nie poszedł bez jajek :/ ale tak chyba nie wydacie tak? DT nie widać :( masakra no... ale te kotki sprawdź proszę bo jeden pan się pyta[/QUOTE]

postaram się jutro sprawdzić ;) Można mówić potencjalny chętnym na niego, że po kastracji będzie do adopcji...

Link to comment
Share on other sites

Gosip kotków nie lubi :mad::diabloti:
i dzisiaj został wykstrowany, bo jedna sunia okazało się, że była już po sterylce - miała bliznę po zabiegu ;) no i się jedno miejsce zwolniło, a Gosip akurat był na czczo, bo on jest wśród psiaków, które jedzą popołudniu :razz:

Link to comment
Share on other sites

[B]AKTUALNOŚCI 27.08.2010-2.09.2010[/B]
Do schroniska przyjeliśmy 8 psiaków - 5 z interewencji, 2 podrzucone i jeden przyprowadzony przez ludzi.
Z interwencji trafiły - średniej wielkości, brązowy szorstkowłosy psiak z ul. Podgórnej; piesek szczenię czarny z Ogródków Działkowych przy ul. Krakowskiej; mały brązowy z ciemnym nalotem na grzbiecie, chudy piesek z ul. Banachiewicza; duża brązowa z ciemnym grzbietem owczarkowata suczka z ul. Harcerskiej oraz czarny szczeniak wyrzucone z auta przy Zakładach Jopek w Zabrzu-Maciejowie.
Przyprowadzono jednego pieska - małego czarnego-podpalanego jamnikowata pieska z ul. Mieczysława.
Dwa pieski zostały porzucone - dość duży czarny-podpalany piesek z obróżką z imieniem Maks, który był przywiązany do drzewa na przeciwko drogi do schroniska i mała czarna-podpalana szorstkowłosa suczka porzucona pod schroniskiem.
Żaden z psiaków nie został odebrany przez swojego właściciela.
Adoptowanych zostało 11 piesków - jeden szczeniaczek do mieszkania w Zabrzu, Karjo (6534), Piorun (6432), Koleś (7006) i Kora (6900) do domków z ogrodem w Zabrzu. Dyzia (6937) do mieszkania, a Runia (6931) do domku z ogrodem w Katowicach.
Sonti (6786) do domku z ogrodem w Błoniach, Hasan (6903) do domku z ogrodem pod Krakowem, Stiro (6926) do mieszkania w Sosnowcu i Miecia (6827) do domku z ogrodm w Świętochłowicach.
Za tęczowy Most odszedł nasz staruszek Ołpek (6757) miał poważną niewydolność nerek :( i umarła suczka Arvena (6977).
Nie przyjeliśmy ani jednego kota, ani jeden też nie został adoptowany.
Trzy kociaki odeszły za Tęczowy Most.


[B]UWAGA!!! JESTEM WŁAŚCIWIE BEZ DOSTĘPU DO INTERNETU - COŚ MI SIĘ Z KOMPEM W DOMU POROBIŁO :angryy: POSTARAM SIĘ ZAGLĄDAĆ TUTAJ CODZIENNIE, ALE W PRACY NIE DAM RADY PRZEGLĄDAĆ WSZYSTKICH WĄTKÓW.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...